Zimní fusak pro novorozene - Elodie Details vs Lodger Mini Bunker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malíčková
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 04:58
Zimni fusak pro novorozene - Elodie Details vs Lodger Mini Bunker

Zdravim vsechny,

prosim o radu, potrebuji koupit zimni fusak a rozhoduji se mezi temito dvema.

Elodie details asi dele vydrzi, co jsem procitala diskuse, tak ho ale budu muset prekladat v kocarku (kocarek budeme mit Cybex Priam) a nevyuziji ho do vajicka. Nadruhou stranu vydrzi dele nez 1 rok.

U Lodgeru se mi libi, ze ho male mimčo maximalne vyuzije, ale za rok nam asi uz moc neposlouzi a ja budu muset koupit jiny novy.

Male se ma narodit na prelomu zari/rijna, je tedy mozne, ze fusak budeme pouzivat na prvni prochazky/pro­jizdky.

Koukala jsem i na vychvalovane Emitex fusaky, ale tam se mi nelibi reseni kolem hlavicky - pro vetsi dite asi ok, ale pro novorozene mi to prijde moc otevrene.

Budu moc rada za vsechny zkusenosti 8o.

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reakce:

zinna
Stálice 68 příspěvků 08.09.18 17:32

Ahoj,ja teda nemam ed,ale pch a spokojena jsem mooc :palec: Do hluboky korby se musel trochu zmacknout,ale slo to a ted ho budu mit druhou zimu a mala se v pohode vleze-za mesic ji budou 2 roky..do vajicka jsem fusak nepouzivala,davala jsem jen kombinezu a deku.Jinak na pch se prodava summer cover a pasuje i na nektery ed fusaky a pak se da pouzivat i na jaro/podzim ;)

Malíčková
Povídálka 24 příspěvků 08.09.18 17:36

@zinna pardon jsem uplne natvrdla, ale co je za znacku pch?

zinna
Stálice 68 příspěvků 08.09.18 17:37

@Malíčková petite cherie..je to skoro to samy jako ed

Káťa19
Echt Kelišová 7664 příspěvků 19 inzerátů 09.09.18 13:07

@Malíčková mrkni ještě na recenze tady . Ale já mám dojem, že i ten Emitex jde stáhnout, ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >