Reklama

Zimní fusak pro novorozene - Elodie Details vs Lodger Mini Bunker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malíčková
Povídálka 19 příspěvků 08.09.18 04:58
Zimni fusak pro novorozene - Elodie Details vs Lodger Mini Bunker

Zdravim vsechny,

prosim o radu, potrebuji koupit zimni fusak a rozhoduji se mezi temito dvema.

Elodie details asi dele vydrzi, co jsem procitala diskuse, tak ho ale budu muset prekladat v kocarku (kocarek budeme mit Cybex Priam) a nevyuziji ho do vajicka. Nadruhou stranu vydrzi dele nez 1 rok.

U Lodgeru se mi libi, ze ho male mimčo maximalne vyuzije, ale za rok nam asi uz moc neposlouzi a ja budu muset koupit jiny novy.

Male se ma narodit na prelomu zari/rijna, je tedy mozne, ze fusak budeme pouzivat na prvni prochazky/pro­jizdky.

Koukala jsem i na vychvalovane Emitex fusaky, ale tam se mi nelibi reseni kolem hlavicky - pro vetsi dite asi ok, ale pro novorozene mi to prijde moc otevrene.

Budu moc rada za vsechny zkusenosti 8o.

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reklama

Reakce:

zinna
Povídálka 47 příspěvků 08.09.18 17:32

Ahoj,ja teda nemam ed,ale pch a spokojena jsem mooc :palec: Do hluboky korby se musel trochu zmacknout,ale slo to a ted ho budu mit druhou zimu a mala se v pohode vleze-za mesic ji budou 2 roky..do vajicka jsem fusak nepouzivala,davala jsem jen kombinezu a deku.Jinak na pch se prodava summer cover a pasuje i na nektery ed fusaky a pak se da pouzivat i na jaro/podzim ;)

Malíčková
Povídálka 19 příspěvků 08.09.18 17:36

@zinna pardon jsem uplne natvrdla, ale co je za znacku pch?

zinna
Povídálka 47 příspěvků 08.09.18 17:37

@Malíčková petite cherie..je to skoro to samy jako ed

Káťa19
Kelišová 7078 příspěvků 36 inzerátů 09.09.18 13:07

@Malíčková mrkni ještě na recenze tady . Ale já mám dojem, že i ten Emitex jde stáhnout, ne?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >