Zimní fusak 1-3 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 21:18
Zimni fusak 1-3 roky

Maminky, prosim shanim zimni fusak do sportovniho kocarku, staci na zapinani dole, prezky pro ramena uz nedavam. Podminky.
1.prodlouzeny
2.zimni a teply
3.stahovani kolem hlavicky
4.vodeodolny a vetruodolny
5.zip uprostred
6.cerny ci sedy zvenku
7.moderni..spis kukla
8.tak.aby bylo moznp dole otevrit, kdyz jsou spinave botky
9.protiskluzovy
10.nejlepe takovy, kam dam dite v kombineze..bude tapat venku a ve stejnem ho dam zpet, cili aby zase. nebyl az.moc hic..takze dobry material uvnitr

Dekuji

Reakce:
dedrichov
Závislačka 3114 příspěvků 08.11.18 21:26

Jsem měla Emitex 3v1, ovšem ten měl boční zipy. Spodní odnímatelná část byla uvnitř šusťák, jinak flees. A používala jsem takové rychlonávleky. Do kočárku nasadit, na chození sundat. Byla jsem s tím spokojená.

peta81
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 08.11.18 21:47

jukni na altabebe, rekla bych, ze splnuje a ja s nim byla moc spokojena ;)
ja mela ten https://www.pinkorblue.cz/…a080742.html?…

Ornwen
Závislačka 4810 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 22:20

já měla taky emitex 3v1 a právě na tohle mi přišel super. Stahovací je, šedivý taky, něco protiskluz taky měl. Něco vody taky zvládl.

bartoel1
Kecalka 152 příspěvků 08.11.18 23:19

Little angel s Outlastem, za mě nejlepší :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 08:32

@bartoel1 diky..ten me zaujal .a opravdu se v tom ditko nezpotilo?

bartoel1
Kecalka 152 příspěvků 09.11.18 14:47

tak záleží, jak ho nabalíš a zapneš. Pokud je oblečené normálně na ven (boty, kombinéza…), tak jsem ho nezapínala úplně celého a byl v pohodě. Když pak usnul, tak jsem ho zachumlala a byl krásně v teple. Ale já na outlast nedám dopustit, hlavně legíny a bodýčka jsme užili. Jinak ta funkčnost materiálu je znát, tenhle fusak jsem měla od miminka a nikdy v něm nebyla zima a nepromoknul, neprofouknul. U našich jsem měla levnější emitex a je to o třídu jinde.

edding400
Kecalka 142 příspěvků 2 inzeráty 13.11.18 14:25

Můžu doporučit fusak mucki.

Káťa19
Echt Kelišová 8135 příspěvků 19 inzerátů 13.11.18 16:53

Ahoj, recenze fusaků najdete tady , budu ráda za přidání vaší zkušenosti :kytka:

HanHa
Závislačka 2712 příspěvků 13.11.18 17:16

S dovolením se přidám, taky akorát vybírám - zatím vyhrává emitex .. na ten little angel jsem taky koukala, ale je o dost kratší… nevím jestli se vyplatí připlatit za ten materiál :think:

Káťa19
Echt Kelišová 8135 příspěvků 19 inzerátů 13.11.18 17:58

@HanHa a co bazárkový ?, lepší kvalitní a zachovalý z bazárku než levnější varianta :think:

HanHa
Závislačka 2712 příspěvků 14.11.18 12:11

@Káťa19 u syna jsme měli nějaký neznačkový, polský a posloužil úplně v pohodě. Možná to moc řeším - bude to stejně na pár měsíců. Pravděpodobně koupím emitex - ty „kukly“ pak už do sporťáku asi budou vypadat divně :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >