Zimní fusak MINKY

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
113
26.10.21 14:30

Zimní fusak MINKY

Ahoj,
zvažuji pořídit na miminko (5měsíců) zimní fusak MINKY. Máte někdo s fusakem z tohoto materiálu zkušenost? Hřeje dost? Děkuji všem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
26.10.21 14:35

Jako jenom minky? Žádnej softshell, nebo tak něco pořádnýho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.10.21 14:39
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
26.10.21 14:43

Jako ten první proč ne, ten druhej je jen bavlna a minky, v to na ven moc důvěru nemám. Minky není žádnej zázrak, je to měkoučký, ale žádné speciální vlastnosti jsem nevypozorovala (mám minky dečky na doma pro mimino, po těch letech praní už ani měkoučký nejsou, ale poslouží). Já mám zimní fusak manžestr+beránek, ale je už přes třicet let starej (hřeje ovšem důkladně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
26.10.21 14:54

Minky moc nezahřejí a jsou úplně umělé, takže se v tom bude strašně potit. Jako na deku dobrý, ale že by v tom mělo být mimino zabalené celé, to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
26.10.21 15:16

Děkuji všem :) Právě s Minky nemám zkušenost, tak jsem se raději zeptala. Myslíte, že fleece je lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
26.10.21 15:31

Fleece je lepší, v autozavinovačce mám softshell + fleece, ale to je do auta. Samotné do kočáru je to podle mě málo - jedině s dobrou kombinézou pod to. Osobně mám radši hřejivější fusak do kterého nemusím tolik oblíkat, někdo radši tenší fusak a dítěti vrství oblečení podle potřeby :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat