Zimní fusak, nebo stačí letní v květnu?

17.2.16 10:34

zimní fusak nebo stačí letní v kvetnu?

Potřebovala bych poradit, nakupuju výbavičku, na květnové miminko, a nevím, zda kupovat zimní fusak (emitex) mi to příjde zbytečné, ale zase stejně jednou ta zima příjde, ale říkám si, že to už bude mimivětší, tak jsem myslela že koupím jen letní, a v zimě jenom vycpu dekama, já nevííím! :cert: Taky váhám, jestli od emitex letní fusak, nebo zavinovačku. Prosím poraďte… Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
17.2.16 10:36

Ja bych klidne koupila ten zimni, stejne ho ak budes potrebovat a nemusis pak davat v kvetnu deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 10:40

Já jsem taky pro zimní fusak. nemám tedy od Emitexu, ale ono je to asi jedno. používala jsem ho cca od října do května a kdykoliv se mi zdálo že je potřeba. První miminko mám rozen v říjnu a druhé čekám taky ted v květnu. A zase budu určitě fusak potřebovat. Jak bude mimi větší tak se ti do slabšího bude ta deka špatně dávat. Pokud budeš chtít nahradit slabší fusak vždy mužeš použít zavinovačku a deku. Takto to mám v plánu já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4941
17.2.16 10:45

@Mimísek Elis Mám fusaky zimní i jaro/podzim od emitexu a užiju oba. Na květnové miminko bych si koupila ten tenčí a na podzim přikoupila zimní ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19719
17.2.16 10:46

@Mimísek Elis mám květnového syna, zimní fusak fakt až na zimu, navíc v létě mají na zimní věci slevy. Stačí zavinovačka a deka ;). Na říjnovou holčičku máme emitex delux a teď jsem objednala ještě fusak Fanda na jaro- podzim, ten se dá využít i jako deka. Jinak některé značky mají měnitelné vložky, tak stačí podle počasí přidat nebo vyndat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19411
17.2.16 10:47

Na zimu bych koupila nějaký větší fusak. Kupovala jsem velikost do 3 let a malá v něm spala i v létě ve stanu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
17.2.16 10:51

V květnu stačí tenká vrstva, další zima je daleko, ale ten 3v1 od Emitexu určitě využijete v zimě, my ho letos taháme už třetí zimu (prcek je říjnovej)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20346
17.2.16 10:52

@Mimísek Elis Letní fusak fakt dekama nevycpeš. Navíc jak pak budeš mimino „odsvlíkávat“ třeba v obchodě, kde bude v zimě vedro?

Kup zimní rovnou - na jaře tam dáš mimino míň oblíknuté a na podzim a přes zimu ho opět upotřebíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
17.2.16 10:53

Já na zimní fusak nedám dopustit, ALE pokud máš termín v květnu, ještě bych ho nekupovala, počkala bych co bude tobě vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
17.2.16 10:59

Cekame dvojcatka v breznu a mam pro ne koupeny fusak jaro/podzim od Emitexu a muzu jen doporucit >]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
17.2.16 11:02

Zimní fusak jsem nepoužívala ani na únorového syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
17.2.16 11:03

A já měla lodger, super, tři roky v něm byla a byl jak nový, bývala v něm od toho září až do dubna až května, jak bylo nebo nebylo chladno. V zimě jsem tam přidala zimní vložku a bylo. Byla jsme s ním nadmíru spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
17.2.16 11:13

Mame letní i zimní od emitexu a rozhodne jsem bohatě využila oba. Nicméně zimní můžeš koupit az tak v listopadu ;) používám ho az kdyz je venku kolem těch 4 stupňů a níže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
17.2.16 11:18

Syn je dubnový a kupovala jsem mu lehký fusak of pinke (jedna vrstav fleece a jedna vrstva bavlna) a stačilo to :-) Na zimu jsem pak kupovala lodger, ale to až jak vylezl z hluboký korbičky, do té doby měl ten tenký, když na to přišlo, tak posloužila dečka, já to pravda nijak nehrotila, syn měl oproti ostatním miminům nejméně zababušený kočárek, jezdili jsme spíš na lehko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
17.2.16 11:19

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...