Zimní fusak s kožíškem

20
2.11.19 07:46

Zimní fusak s kožíškem

Maminky, máte některá zimní fusak s kožíškem? Slyšela jsem od spousty holek, že ho nemám kupovat, že hrozí udušení chlupy, nadměrné pocení za krkem atd atd.. mě to teda přijde jako kravina, ale chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti :) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12453
2.11.19 07:57
@Mazaná píše:
Maminky, máte některá zimní fusak s kožíškem? Slyšela jsem od spousty holek, že ho nemám kupovat, že hrozí udušení chlupy, nadměrné pocení za krkem atd atd.. mě to teda přijde jako kravina, ale chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti :) děkuji

Zkušenost s kožíškem nemám, má zkušenost je se zimním fusak z ovčí merino vlnou, doporučuji :palec: je prodyšná, neškrábe, má izolační vlastnosti - v zimě zahřeje a v létě ochladí, moje rada je koupit ten :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
2.11.19 08:15

@Mazaná

Moje dítě se neudusilo ani nezpotilo. Fusak vypada skvělé, mimino se ani neotoci aby si vrazilo chlupy do pusy a nemělo zvednout hlavu a větší děti už se umí pootocit atp kd, vy měli chlup v puse. Máš zvláštně hystericky kamarádky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.11.19 08:47

@Natálka26 nooo ja jsem si taky říkala, že jsou to přehnané reakce 😊 tak děkuji za odpověď :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
2.11.19 09:01

Vypadá krásně :) ale spíš bych řekla že to bude zabírat zbytečně cm v kočáru, když pak v zimě se tam to dítě sotva vejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.11.19 12:22

@Kriss Tina korbu mám velikou.. toho bych se nebála ;) a navíc rodim za chvíli takže přes zimu bude miminko malý a pak už budu muset stejně kupovat jarní :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
2.11.19 13:12
@Mazaná píše:
@Kriss Tina korbu mám velikou.. toho bych se nebála ;) a navíc rodim za chvíli takže přes zimu bude miminko malý a pak už budu muset stejně kupovat jarní :D

Tak to jo, to vzhůru do něj ;) já mám jarního a už ted se mi do korby skoro nevleze a to sem fusak este nevytáhla a korbu nemám zrovna malou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.11.19 16:33

@Kriss Tina nějak se s tím poperu :) doufam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
5.11.19 12:40

Mají jich hodně. Co jsem koukala, tak teměř v každém obchodě. Mrkni třeba na Malvik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
5.11.19 12:44

@marcusa nepotřebuji kupovat.. už mám koupený.. ale díky za info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat