Zimní fusak, užití

50
10.9.20 17:59

Zimní fusak, užití

Ahoj, mám srpnové minco a zvažují zda mám koupit rostoucí zimní fusak nebo mi bude stačit pouze poděděny zimní fusak, který je ale pouze do hluboké korby. Do sportaku mi půjde malá asi až na jaře, a otázkou je zda využiji zimní fusak, případně zda ho použiji pristi zimu, když už bude zřejmě chtít chodit a bude spis v kombineze? A dále zda mám ke sportaku pořizovat nanoznik? Vystačím si ve sportaku s nánoznikem, se zimním fusakem nebo obojí? Dekuji za vaše zkušenosti a názory :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24462
10.9.20 18:02

@andreabak těžko říct no. První syn je červencový a ve fusaku byl pouze tu první zimu. Pak už chodil a stačila deka. Druhý syn je zářijový, chodit začal až v 15 měsícíh a fusak tak využil 2 zimy, ale ani na jednoho jsem rostoucí neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
10.9.20 18:11

Ja mám obě děti v zimě, ale oba jsem měla v rostoucím fusaku až do tří let, i když uz chodili a měli kombinézy. využívala jsem jej i na sáňky (pokud byl sníh) :D nebo když jsme např. lítali po trzích apod. byl pro mě pohodlnější pořádný fusak, než deka, která sjížděla podle toho, jak se hýbali atd.. to samé nánožník. když hodně sněžilo, nepoužívala jsem pláštěnku, ale sklopila boudu a dala nánožník. jak v hlubokém, tak ve sporťáku. popřípadě jsem ho měla celý rozepnutý a používala jsme jen zadní část, na které leželi a přikryla dekou a nánožníkem, když ještě nebyla až taková zima..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19026
10.9.20 18:12

Nekupovala bych, uvidis podle ditete, na jendu zimu fusak mas, ten staci a kdyby nahodou si mela dite, co nechce chodit a fusak vyuzila i další rok, tak ho muzes dokoupit potom, ono i na bazaru se toho vali dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
10.9.20 18:21

Připojím se s dotazem - v říjnu bude synovi rok, už začíná pomalu trénovat krůčky. Na kočárku máme teplý nánožník, tak nevím jestli kupovat i fusak? Nebo pod nánožník deku? Má fusak nějaké výhody proti nánožníku?

Loni jsme měli novorozenecký fusak, ale používali jsme ho jen do vajíčka, v korbě nebyl asi ani jednou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
10.9.20 18:31

Syn je narozeny v cervnu a pouzivala jsem dve zimy, sice mu dalsi rok byl rok a pul a tapal, ale neusel toho tolik a byl rad v teple ve fusaku a ve sportaku, ted u dcery to bude podobne, ze aspon ty dve zimy vyuziji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19026
10.9.20 18:34

@aanysek ja mam nanoznik hlavne treba proti vetru a desti. Na zahrati to tolik neni, leda by pod tim mel teplou kombinezu a treba i deku. Fusak hreje ze vsech stran, hlavne pod zadama. Jo a syn mi nanoznik skopaval, nevim jak to tam mas upevneny, jestli je to na magnetky nebo suchac, tak diteti staci kopnout a nanoznik je dole :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13399
10.9.20 18:39

@andreabak já mám holky letní a fusak jsem využila do 2,5 let..
Záleží kde bydlíš, kam chodíš atd..
Já s holkama chodila plavat, i v zimě, taky na spánek jsem je vozila v zimě, takže fusak byl samozřejmost.
Měla jsem Emitex rostoucí a potom nějaký s beránkem uvnitř ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
10.9.20 18:42

Záleží na tom, jaký jsi typ a kde bydlíš. My jsme spíš měšťáci, dcera je červencová a letos jsem ho darovala příbuzné, i když jsem loni koupila krásný nový. Objednala jsem nepadací zateplenou deku, nikde vyloženě necouráme a kdyby náhodou, tak kvůli jedněm, dvěma výletům, dám pod malou ještě teplou deku. A na půl hodinky ho nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13859
10.9.20 18:45

Já používala fusak dokud jezdili v kočárku. Takže do cca 3 let. Ale neměla jsem zas nánožník. Záleží jak máš vybavený kočárek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13991
10.9.20 19:50

Neteř je zářijová - první zimu byla ve fusaku poděděném, druhou zimu ji ségra ušila větší fusak (chodit začala v listopadu). Takže těžko říct. Ale určitě ji ještě druhou zimu v tom kočáru povezeš, tak možná raději ten roustoucí ať nemusíš shánět potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10263
10.9.20 20:08

Ja mam tri deti cerven/kveten a v tech 18m jim vsem stacila kombineza a deka. No, ono taky posledni dve zimy, co za neco staly, byly kdysi pred lety :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
10.9.20 20:10

Asi podle toho jaká bude zima no…ale za mě podle mě ještě fusak užije :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
10.9.20 20:36

Co je rostoucí fusak? Měli jsme normální fusak, prosté miniaturní spací pytel. Děti spren, září, duben. Nic mi nechybělo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
10.9.20 20:45

Ja využila na obe deti po tri zimy. Občas i když uz byly vetsi, tak se jelo treba k doktorovi, na urad a tak po obede spaly v kočárku. Rostoucí fusak je lepsi. Do hlubokého das tu mensi cast. Pak jsem pouzivala treba i rozeplou tu horni cast a botičky koukaly ven. Lepsi je to v tom, ze to hřeje zespodu a je to ke kočáru pevne prikurtovane, nic nepadá, neklouze. Párkrát jsem jela na návštěvě s jiným kocarem a dekou, deka furt na zemi, skripnuta do koleček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama