Zimní kombinéza Etirel - máte s ní zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.11.18 18:19
Zimní kombinéza Etirel

Koupila jsem dceři z druhé ruky kombinézu Etirel (konkrétně sovičkovou), jsem ale trochu v rozpacích z materiálu, nejsem úplně přesvědčená, že nepromokne, je to takový jiný materiál než klasický šusťák. Máte někdo zkušenost?

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Reakce:
pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 09.11.18 18:24

etirel je dobrá značka a pokud pochybuješ, naimpregnuj..Nej­lepší nějakou nano..

AvajBr
Závislačka 4607 příspěvků 09.11.18 19:13

Neni to sustak a presto nepromokne. Sustakum odzvonilo :mrgreen: Etirelky jsou super, prave diky materialu lehounke a pritom teple neprofouknou, nepromoknou. Kupuji je uz roky a v pohode. Na horach jsme kazdy vikend, mame s nimi opravdu skvelou zkušenost. Stejne tak se Snoxx. Skoda, ze se nedaji sehnat ve většich velikostech.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17111 příspěvků 09.11.18 19:30

Etirelku jsem mela, tez z druhe ruky, tez sovickovou.. a pokud se dcera valela v tom vylozene mokrem snehu, tak zadek vlhky mela, po nejake dobe. Ale na bezne uzivani bohate staci.
A teda kombinezy nebo vlastne cokoli ze sustaku, jsem uz dlouho nevidela. Ten byl prave mokry hned, ne?

Taciras
Extra třída :D 11202 příspěvků 09.11.18 19:41

Sovičková nevím, co je, ale měla jsem etirel z druhé ruky pro starší dítě a spolu se snoxx to byly nejlepší kombinézy.

mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 10.11.18 21:04

Děkuji, tak jste mě uklidnili. Loni jsme měli Snoxx a ta je z toho šusťáku. Starší má z Lidlu a to je taky šusťák a nikdy to nepromoklo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >