Zimní kombinéza Etirel - máte s ní zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 09.11.18 18:19
Zimní kombinéza Etirel

Koupila jsem dceři z druhé ruky kombinézu Etirel (konkrétně sovičkovou), jsem ale trochu v rozpacích z materiálu, nejsem úplně přesvědčená, že nepromokne, je to takový jiný materiál než klasický šusťák. Máte někdo zkušenost?

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Reakce:

pannda
Kelišová 6596 příspěvků 35 inzerátů 09.11.18 18:24

etirel je dobrá značka a pokud pochybuješ, naimpregnuj..Nej­lepší nějakou nano..

AvajBr
Závislačka 4478 příspěvků 09.11.18 19:13

Neni to sustak a presto nepromokne. Sustakum odzvonilo :mrgreen: Etirelky jsou super, prave diky materialu lehounke a pritom teple neprofouknou, nepromoknou. Kupuji je uz roky a v pohode. Na horach jsme kazdy vikend, mame s nimi opravdu skvelou zkušenost. Stejne tak se Snoxx. Skoda, ze se nedaji sehnat ve většich velikostech.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16999 příspěvků 09.11.18 19:30

Etirelku jsem mela, tez z druhe ruky, tez sovickovou.. a pokud se dcera valela v tom vylozene mokrem snehu, tak zadek vlhky mela, po nejake dobe. Ale na bezne uzivani bohate staci.
A teda kombinezy nebo vlastne cokoli ze sustaku, jsem uz dlouho nevidela. Ten byl prave mokry hned, ne?

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 09.11.18 19:41

Sovičková nevím, co je, ale měla jsem etirel z druhé ruky pro starší dítě a spolu se snoxx to byly nejlepší kombinézy.

mína77
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 10.11.18 21:04

Děkuji, tak jste mě uklidnili. Loni jsme měli Snoxx a ta je z toho šusťáku. Starší má z Lidlu a to je taky šusťák a nikdy to nepromoklo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >