Zimní kombinéza, kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucc23
Kecalka 112 příspěvků 22.11.18 13:47
Zimni kombineza, kde koupit

Prosim, poradte mi kde sezenu peknou, teplou zimni kombineza na syna ve vel 110 :) dekuji

Reakce:
mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 22.11.18 14:00

Lindex nebo Lego wear, Tchibo.

awesomeone
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 14:03

My máme z e-shopu Lidlu jak softshellovou tak zimní a spokojenost. Za tu kvalitu super cena.

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 22.11.18 14:16

@Lucc23 Tchibo je super, ale i v lidlu nejsou špatný
nebo bazárek

Evelýna 1
Kecalka 364 příspěvků 6 inzerátů 22.11.18 14:23

@Lucc23
Záleží kolik chceš investovat. Já mám ráda zn. Reima. Děti jsou v suchu, neprofoukne. Ale cena je vyšší. Kupuju na skibi.cz, super je, že máš 60 dnů na vracení kdyby nesedělo

Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 22.11.18 14:48

V lidlu uz 110 kombinezy nemaji. Poridila jsem synovi 110-116 v tchibu (zrovna jsem mela nejakou slevu, tak vysla na 700Kc) a je bezvadna. Brala jsem trochu vetsi nez beru normalne a sedi dobre :palec:

pocker
Kecalka 114 příspěvků 22.11.18 14:50

Tesco, Lidl.

pocker
Kecalka 114 příspěvků 22.11.18 14:51

@Strecha A co lidl eshop? Tam kombinézy jsou ne?

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12163 příspěvků 22.11.18 14:52

@awesomeone
A softku dáváš do kolika stupňů? Do 15? Já ji pořidila a nevím, jestli to nebyl zbytečný kup :P

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 22.11.18 14:56

Minuly rok jsem kupovala v Lidlu a za me super :-)

Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 22.11.18 14:58

@pocker Jo jsou, ale kombinezy maji max do c. 104,coz je skoda. Pak uz maji jen komplety bunda a kalhoty.Jinak od tud mam spoustu obleceni a jsem spokojena. Pro dceru mam kombinezu z lidlu, ale musim rict, ze ta z tchiba je daleko lepsi. Ta z lidlu ma dlouhy rukavy a nohavice a kdyz jsem mela mensi,tak uz zase byla mala v rozkroku.

awesomeone
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 12:03

@Russet Do kočárku ji moc nedávám, protoze mam raději fusak, ale když nebereme kočárek, tak musí být nad 10st.pod to funkční body (kupujeme Little Angel) s dlouhym a teplou mikcu, funkční punčošky, ponožky a capáčky. V říjnu a listopadu jsme ji celkem uzili. Hlavne neprofoukne a pohodlne se v tom prcek přenáší jak to není klouzavý materiál :lol: Včera jsme jeli jen někam autem, tak ji dostal taky.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12163 příspěvků 23.11.18 17:09
@awesomeone píše:
@Russet Do kočárku ji moc nedávám, protoze mam raději fusak, ale když nebereme kočárek, tak musí být nad 10st.pod to funkční body (kupujeme Little Angel) s dlouhym a teplou mikcu, funkční punčošky, ponožky a capáčky. V říjnu a listopadu jsme ji celkem uzili. Hlavne neprofoukne a pohodlne se v tom prcek přenáší jak to není klouzavý materiál :lol: Včera jsme jeli jen někam autem, tak ji dostal taky.

Jo, tak ty máš ještě malého. Já právě pořídila ve velikosti 110 a doufám, že ji do jara unosí :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 7912 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 17:18

@Lucc23 já kupuji holkám v Lidlu, super cena a super kvalita. Teď už tedy kupuji kalhoty a bundu zvlášť, ale loni ještě měla kombinézu 104, větší mám dojem nejsou.

awesomeone
Kecalka 144 příspěvků 1 inzerát 24.11.18 10:43

@Russet my máme velikost 12 - 18m. Dle toho by mu na jaře taky mela ještě byt, ale jestli něco neshodi, tak nevim jestli se to povede :D každopádně si myslím, že v te vaši velikosti by mela byt jeste lepší využitelnost než u nás… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >