Reklama

Zimní kombinéza - která je ta nej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9335 příspěvků 04.10.18 21:24
Zimní kombinéza - která je ta nej?

Ahoj holky.
Potřebuju poradit. Poprvé letos budu dceři kupovat zimní kombinézu na ven, jelikož už chodí, takže si bude chtít hrát se sněhem atd.. Jaká zimní kombinéza se vám osvědčila? Nejlíp chci takovou, která zahřeje, je nepromokavá.. Ráda si i připlatím. Poradíte prosím? Děkuju :hug:

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15365 příspěvků 04.10.18 21:26

Lego, Reima. Jen pozor na velikosti, obojí je spíš větší.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 04.10.18 21:28

Mám zkušenost jen z Pidilidi. U nás je v obchodě přes 800,– a na internetu se dá sehnat i za míň. Měl ji v lednu a počítám, že mu letos ještě bude.

Bibi30
Extra třída :D 10453 příspěvků 6 inzerátů 04.10.18 21:32

@Ketris záleží jak moc si chceš připlatit. Pokud hodně, tak pak Reima, to jsou kvalitní kombinézy, ale osvědčily se mi i o něco levnější, výborná zkušenost s Loap a pak O´style, krásně vypadají a vydrží hodně, děti byly v suchu :palec:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.10.18 21:33

Přídám se k dotazu, letos budu taky prvně kupovat. V loni měla rok a kousek v zimě a bála se sněhu :). A pořád zvažuji zda koupit kombinézu, nebo oteplováky a bundu?

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 04.10.18 21:35

Kombinéza jednoznačně u mrňousů lepší. Nelezou jim záda. Mám ještě kalhoty na pružné kšandy.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7984 příspěvků 04.10.18 21:41

Syn měl loni v zimě něco přes rok a měli jsme Columbii a byla super :) Letos ještě nevím co pořídíme :D

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 6 inzerátů 04.10.18 21:54

My byli spokojene i s H&M,tepla a super material

Ronniszka
Stálice 56 příspěvků 04.10.18 21:56

Moje dcera měla první zimu, kterou už chodila, softshellovou kombinézu, kterou jsem kupovala na podzim (bohužel značku teď nezjistím - kombinéza je na věšáku v pokoji, kde malá spí) a koupila jsem k ní termo prádlo od Moiry, které je naprosto úžasné a spolu s merino podkolenkami ji i v největších mrazech udrželo v teple. Jen mě trochu štvalo že jsem loni pro 15 měsíční dítě pořídila všechno oblečení na zimu tak, aby bylo v teple, eliminovala jsem holá záda apod., ale když se malá v 18 měsících zbavila plíny, řešila jsem dilema svlíkat úplně nebo všechno oblečení pořídit znovu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 04.10.18 22:16

Poivre blanc, sice za novou fakt pálka, bazarová bývá za přijatelnou cenu v poměru ke kvalitě.Je naproto nepromokavá i kdyby dítě leželo půl dne ve sněhu:-).Vlastní zkušenost.Dcera ji nosí jen s tričkem.Stejné parametry jsem našla i u Roxy.Columbia , Reima- taky prý moc fajn.Ale ty 2 co jsme uvedla jsou i esteticky krásné:-)

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 04.10.18 22:48

@Ketris tak já jsem loni na roční chodící koupila u nás na bazárku kombinézu Lupilu Kč 180,–- a jednu no name Kč 120,–- - obě byly úžasné, teplé a nepromokavé
značkové budu kupovat, až z toho dcera bude mít rozum a bude to požadovat

smudlinky
Závislačka 2516 příspěvků 360 inzerátů 05.10.18 06:41

hodně záleží na tom, jak je dítko zmrzlé, zda je kombinéza nová, nebo z druhé ruky, jak to pod kombinézu obleču a jak se o ni starám. Měla jsem několik značek, spíš levnější a hodně mě zklamala snoxx, HM mi přišla taky nic moc, spokojená jsem s vietnamskými, špatné nejsou od nextu.

bartoel1
Kecalka 134 příspěvků 05.10.18 20:34

Já kupuju v lindexu tu řadu fix. Na sezónu mam vždycky kombinézu i oteplováky a zatím maximální spokojenost, testováno na horách v -15 i pří klouzání po blátě v Praze :-) Jako funkční prádlo kupuju s Outlastem od little angel

mašlička
Stálice 94 příspěvků dnes v 04:53

Ahoj,
obnovuji diskuzi. Potřebuji kombinézy pro tři děti a uvažuji nad tchibem. Máte osobní zkušenost? Ještě jsem je neměla, ale četla jsem samé kladné recenze, akorát už trochu starší. Nebo poraďte, jaké jsou opravdu kvalitní, ale max do ceny 1000,– za jednu. Zatím jsme vždy kupovala levnější, ale není to ono, promokly, nebo velikostně neseděly.
Děkuji ;-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >