Zimní kombinéza pro 13měsíčního syna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
30.10.21 11:38

Zimní kombinéza pro 13 měs.syna

Ahoj, prosím můžete mi poradit jakou zimní kombinézu? Syn má 13 měsíců, je drobnější a doma pěkně už chodí. Venku spíš je zatím v kočárku. Když ho dám ven z kočárku, tak většinou leze, sedne si…
Mám kvalitní zimní fusak od Emitexu.
Přemýšlela jsem o kombinéze, aby se i dobře oblékala, byla větru-vodě odolná….Dívala jsem se na: Lodger, Columbia…
Máte s nimi nějakou zkušenost? Nebo jakou byste mi doporučili a jakou velikost? Syn má teď 80.
Moc všem děkuji.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 12:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8087
30.10.21 11:46

Kombinézy Tchibo jsou taky kvalitní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 11:51

Mám srovnatelně velkou dceru (momentálně 77 cm), taky používáme Emitex fusak do kočárku. Nedávno jsem dcerce pořídila Elfino kombinézu vel. 80 (sice z druhé ruky, ale je skvělá). Z venku softshel, uvnitř fleece, ruce a nožky volné, řeším rukavičkami a samozřejmě teplými ponožkami. Dle venkovní teploty přibaluju vrstvy pod kombinézu. Jsem spokojená, prďola také.
Mrkněte na jejich web.
Mějte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
30.10.21 13:27

Já mám všechno možný a vytahuju danou věc podle nálady a aktuálního počasí a stavu ditete. Je dobre mít i kombinezu i set zatepleny kalhoty plus bundu. Pak mám ještě podzimní softshellovy overal plus tenčí bundu a tenčí ale už zateplene kalhoty. A tak nějak to vzájemně kombinuji. Plus ještě mám zimni fusak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.10.21 23:41

Moc děkuji, dívala jsem se na doporučený věci a zní taky dobře..ještě budu ráda za další zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
30.10.21 23:56

Lodger jsem měla loni na pidimimco, je krásně jemná, do kočárku ideální, ale neumím si představit, že v ní jde dítě na boby. Na hory či hřiště máme Reimu, to je top, co se u nás prodává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.10.21 00:14

@Cuddy o Reimu jsem taky přemýšlela, zní moc dobře…děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
31.10.21 05:31

@Lucinp pokud uvažujete o Reime, platí u severských výrobců základní pravidlo co se týče velikosti. Kolik dítě měří, takovou velikost nosí. Takze jestli má teď na kraji zimy 80cm, vem 80, velká bude až až. Nebála bych se koupit loňský model na bazaru, těm kombinezam se, co se týče nepromokavost i, nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.11.21 08:36

Kombinéza Columbia

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenosti se zimní kombinézou Columbia?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat