Zimní miminko - procházka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabriellllla
Nováček 7 příspěvků 12.09.19 16:30
Zimni miminko - prochazka

Ahoj, budu mit zimni miminko. Tak jsem tak premyslela, co kdyz mi usne pri prochazce nabalene v kocarku. Nebude mu vedro kdyz prijdu domu a necham ho takhle spinkat? Nemam ho radeji hned svleknout? Diky za rady :)

Reakce:
citlivaduse
Závislačka 2670 příspěvků 12.09.19 16:37

@gabriellllla ja jsem syna v tomhle případě nechala, sundala z podvozku korbicku a tu jsem polozila v pokojicku na zem k otevrenemu oknu, takze se nezpotil a spal dal

Uživatel je onlineElzaaa
Kecalka 364 příspěvků 12.09.19 16:38

Ahoj ja po prichdu z prochazky domu vzala celou korbicku z kocarku sebou do bytu. Dala jsem malou hajat do loznice, kde bylo chladeji rozepla ji fusak a odhrnula deku, ale nesvlekala jsem ji to by se mi probudila. A spinkala klidne jeste dalsi hodku.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 12.09.19 16:39

Sundat čepici, trochu odhrnout a nebo bude můj radar jako můj, jak jsem zastavila na odemknutí, tak se vzbudil :lol:

ludmilaadamkova
Závislačka 3000 příspěvků 12.09.19 16:41

No ja nechavala ma zahrade a otevrela okno na ventilacku abych slysela az se vzbudi. Kdyz usla ve vajicku tak opatrne prendat do postylky a nechat otevrene okno.

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 12.09.19 17:03

Ja kdyz s kocarkem zastavila, tak zacala rvat, takze jsem tenhle problem memusela resit :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 12140 příspěvků 12.09.19 17:19

Já teda dítě svlikam i teď když má jenom mikinu, mít kombinezu tak vůbec neřeším a holt si ho vzbudim, ale spotit ho nenechám. Nicméně náš malej má radar, že jak se zastaví a nese se do schodů tak se hned vzbudí :D to bych ho musela nechat spát venku v kočárku a ještě ho neustále houpat, jak je změna pohybu nebo polohy tak je okamžitě vzhůru :lol:

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 13.09.19 09:51

@gabriellllla Nechala jsem ho buď před bytem, nebo ve většině připadech se mi maly par metru od baraku vzďy vzbudil :nevim: měl čich na to (popřipade ho nechte pri otevrenem okne a jen sundat cepicku a odhrnout deku) :andel:

Váš příspěvek
Reklama