Zimní nepromokavé oblečení na ven - kde sehnat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PAN66
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 27.11.17 09:45
zimní nepromokavé oblečení na ven - kde sehnat

Ahoj maminky,

dcera dost rychle roste - 22 m - 92 vel, něco i 98, ale u tech kombinez spíš 92 velikost, čekala jsme jestli se vytáhne, pre ted měla období, kdy ze všeho vyrůstala a nějak ted koukám, nikde nic moc nemůžu sehnat.

Máme termooblečení na ven do města, k tomu džíny, kabátek z nextu - taková umelá kožešina - http://www. nextdirect. com/cz/cs/g88­216s2#181478 nemáte někdo zkušenost, bude to stačit? když bude mít i termo prádlo?

Já bych ji nejraději oblékla do kombinezy a mela jistotu, že je v teple, ten kabátek budeme teprve kupovat, vyhlídl si ho manžel, líbí se mu tento styl na dětech.. :roll:

No a teda řeším, zda to unosí i přes zimu, aby byla fakt v teple, když s ní budeme chodit na procházky do centra..

A druhá věc, co ted sháním - něco na hřiště, jsme zvyklé být venku za každého počasí, takže i v zime na hřiště, takový ty procházky, kdy se dítě ušpiní, našla jsme krásnou kombinézu od Reimy, fakt teplá, nepromokavá, ale ta cena je kolem 3 tis. tajkže na jednu zimu..a jestli to není škoda jen na lítání venku, jenže nemůžu nic jiného sehnat, viděla jsme v tchibu a ve sportissimu kolem 900 stovek kombinezy, ale už je nemají, kam se kouknout na kombinézu - obyč na lítání venku, ve které ale bude v teple, v suchu..nebo myslíáte, že má smysl invetovat do té reimy? něco kde si to budeme moc zkusit, ona má dost dlouhé nohy a většinou vše divně sedí vsedu, krátké nohavice, takže přes eshop ne..

neviděly jste něco ted nekde?

Já bych ji koupila rovnou kombineu od reimy a bylo by, i do města na procházky, jenže to neprojde u manžela, on nesnáší na dětech ty kombinezy, prý vypadají jak astronauti, fakt je proti nim uplně vysazenej, takže tím, že to bude na to lítání, se mi do toho nechce tolik investovat..na hory totiž nevím, zda kvůli vytíženosti pojedeme, jestli jo, tak až koncem zimy, kdo ví, zda zas nevyroste, ale to bych si případně půjčila od kámošky kombinézu na ten týden na horách či bazar..

a poslední otázka, máte zkušenosti s botami ve sportissimu? líbily se mi tam jedny práve na to lítání na ven, ale nevim, zda jsou kvalitní, pojedu se na ne podívat, jinak kupuji protetiku či superfit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16897 příspěvků 2 inzeráty 27.11.17 10:04

Já pro děti žádné hoďobóžové pičičovinky „do města“ typu kabátek a kozačky nevedou, protože to je nefunkční. Pár takových věcí na vyfintění dítěte jsme podědili a neměli to ani jednou na sobě, poslal jsem to dál.

Bundy kupuju různé (bazar, C&A, Takko, Lidl) podle toho, která firma má který rok zrovna něco použitelného- aby to bylo hned nepromoklo, žádné bokovky, žádný kožíšek, co se hned zaprasí a bylo to alespoň trochu otíratelné.

Dítě, které je potřeba dávat na záchod bych do kombinézy jinam než do sněhu/ na hory necpala. Nehledě na to, že když člověk přijde někam do tepla (obchoďák, restaurace), tak bundu sundáš ale kombinéza je v tom na prd.

Holka má zateplené kalhoty, až bude větší zima tak oteplováky, zimní bundu, jedny zimní boty s membránou. S tím si vystačíme do města i na hory.

astoret
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.17 10:08

Podobný kabatek máme a je super,, dceři je taky skoro 2, ale do velkého mrazu nevim, ale když bude mít to termoprádlo..

a co na hřiště ji oblíknout normálně teple plus nasadit, aby nebyla mokrá
jen nejaké šustáky? ale nikde jsme takhle malé neviděla

jinak outdoorové věci mají třeba promaledobrodru­hy.cz ale ceny vyšší no

astoret
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.17 10:11
@Svistice píše:
Já pro děti žádné hoďobóžové pičičovinky „do města“ typu kabátek a kozačky nevedou, protože to je nefunkční. Pár takových věcí na vyfintění dítěte jsme podědili a neměli to ani jednou na sobě, poslal jsem to dál.

Bundy kupuju různé (bazar, C&A, Takko, Lidl) podle toho, která firma má který rok zrovna něco použitelného- aby to bylo hned nepromoklo, žádné bokovky, žádný kožíšek, co se hned zaprasí a bylo to alespoň trochu otíratelné.

Dítě, které je potřeba dávat na záchod bych do kombinézy jinam než do sněhu/ na hory necpala. Nehledě na to, že když člověk přijde někam do tepla (obchoďák, restaurace), tak bundu sundáš ale kombinéza je v tom na prd.

Holka má zateplené kalhoty, až bude větší zima tak oteplováky, zimní bundu, jedny zimní boty s membránou. S tím si vystačíme do města i na hory.

tak my máme a jsou super, funkční věci má na ven jak píše zakl. do města, když jdeme za ruky si ji klidně vyfintim :) důležity je, aby byla v teple, jinak proč ne, pokud by to bylo dítě typu vyválím se hned v bahně, tak ne, ale naše malá se ted naučila chodit hezky za ruku a když jsme v centru Prahy, kde je víc lidi, se u nás i dost drží, takže nevidim důvod proč by nemohla mít kabátek? když s ní jdu jen tak kolem domu nebo na hřiště, oblíknu ji outdoorovější věci, ve kterých at se klidně válí na zemi :)

jinak souhlasim, kombinéza pro díte bez plenky, zas ale s kombinézou bych nešla nekam do obchodáku, to bych ji dala kalhoty a zimní bundu, právě kvůli tomu svlékání..

Svistice
Neúnavná pisatelka 16897 příspěvků 2 inzeráty 27.11.17 10:13

@PAN66 Koukala jsem na ten kabátek a to je přesně to, co bych batoleti vživotě nepořídila. Pro mně vyhozené peníze za sice dobře vypadající, ale pro náš styl života zcela nepraktický obleček.

Moise
Vesmírná mluvilka 34377 příspěvků 23 inzerátů 27.11.17 10:23

A mě se ten kabátek neukazuje :,( :mrgreen: :mrgreen:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 27.11.17 10:49

My to delame tak, ze prakticke veci ktere treba i znicime pohyb.na hrisri atd. kupuju z bazaru.Ted mam pro malou za 300kombinezu jak novou opravdu, na" esbazaru" nadherne okolo 300sezenete. A na vyfinteni kupuhu zasadne v akcich a slevach.Dat za. bundu pro dite na 1sezonu 800jen pro paradu mi prijde drsne.Ja treba kupuju i po sezone na dalsi rok. Kdyby byla mala prodam (napr.loni FaF js. poridila za 300 ve vyprdeji) kdyby velka schovam.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 27.11.17 10:57

My to delame tak, ze prakticke veci ktere treba i znicime pohyb.na hrisri atd. kupuju z bazaru.Ted mam pro malou za 300kombinezu jak novou opravdu, na" esbazaru" nadherne okolo 300sezenete. A na vyfinteni kupuhu zasadne v akcich a slevach.Dat za. bundu pro dite na 1sezonu 800jen pro paradu mi prijde drsne.Ja treba kupuju i po sezone na dalsi rok. Kdyby byla mala prodam (napr.loni FaF js. poridila za 300 ve vyprdeji) kdyby velka schovam.

saadet
Extra třída :D 11795 příspěvků 27.11.17 11:39

@PAN66 na prochazku do mesta s kavarnou atd, pokud neni -5 v pohode. Na ven, do lesa, na hriste, vylet na prd. Ja toho mela a mam pro malou vic - do mesta vyteplene dziny, podle pocasi i puncochy nebo termo pod ne a takovy jakoby perovy kabatek. Na ven a vylety mam prave reimu - mam kombinezu i set kalhoty/bunda. Za me treba kombineza perfektni. Nedam na reimu dopusti, je to fantasticka znacka, veci ma velmi kvalitni, opravdu nepromokne/ne­profoukne. Navic ji dobre prodas potom. Ja reimu vzdy hned prodala ;)

Tamtama
Extra třída :D 11579 příspěvků 27.11.17 11:42
@Moise píše:
A mě se ten kabátek neukazuje :,( :mrgreen: :mrgreen:

mně taky ne, ale podle té umělé kožešiny tipuju, že se mil líbit nebude :mrgreen:
Jinak to mám jako @Svistice, takovéhle oblečení moje děti nemají. Přes zimu nosí zkrátka oteplováky a zimní bundu, normální zimní boty, když je sníh, tak sněhule. Ani já v zimě nehledím na krásu, hlavně ať je mi teplo. :nevim: A teda skoro 1000 bych za bundu na nejvýš dva roky nedala. :oops:

astoret
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.17 12:02

Já ted koukám na LIDL a mají za pátr korun bundu za 399 a kalhoty za 299., mrkni

astoret
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.17 12:04
@kavulenka píše:

mne teda 800 za kabatek nepřijde moc

Moise
Vesmírná mluvilka 34377 příspěvků 23 inzerátů 27.11.17 12:14
@Tamtama píše:
mně taky ne, ale podle té umělé kožešiny tipuju, že se mil líbit nebude :mrgreen:
Jinak to mám jako @Svistice, takovéhle oblečení moje děti nemají. Přes zimu nosí zkrátka oteplováky a zimní bundu, normální zimní boty, když je sníh, tak sněhule. Ani já v zimě nehledím na krásu, hlavně ať je mi teplo. :nevim: A teda skoro 1000 bych za bundu na nejvýš dva roky nedala. :oops:

Tak já nemám nic proti, bydlet ve městě a mít takové příležitosti častěji, tak proč ne :think: A co se týče ceny, tak záleží na možnostech. Já se třeba u mladšího dítěte vejdu s pěknou zimní bundou do 500, ale u staršího jsem ráda, že se vejdu do 1000 a to fakt není bunda na dvě sezony, protože vytahuje do výšky šíleným způsobem..
Já bych prostě doma měla oblečení na více příležitostí - jak píše zakladatelka - nějakou parádu, ale taky něco na běžnou procházku, co třeba není až tolik slušivé, ale funkční. Moc nechápu přístup otce. Nevím, no.
Já osobně bych to tolik neřešila, zašla si do OC, něco si vyhlídla a pak se tam vrátila s dítětem, pokud je nutné to zkoušet.. však je všeho všude plno 8o
Zimní věci z Lidlu se mi neosvědčily - oteplováky promokly durch, že se daly ždímat. My máme letos sportovní výbavu z decathlonu.. měli tam vcelku výběr a přijde tam slušný poměr kvalita/cena

A ještě k zakladatelce -boty ze sportissima - ono záleži jaké :think: Ty jejich levné značky nejsou nic moc a jsou to boty na jednu sezonu s tím, že je člověk rád, že tu sezonu vydrží a pak jdou do popelnice. Ale ty dražší značky, co tam mají, tak jsou myslím fajn. My tam dítěti kupujeme každý rok zimní columbie a to jsou super boty. Ale nejdou tedy pod tisícovku

Popokatepetla
Závislačka 2957 příspěvků 27.11.17 12:54

Myslím, že to moc hrotíš :lol: Zimního oblečení je všude spousta. Kabátek se mi nezobrazuje, ale na zimu bych určitě koupila něco nepromokavého, u čeho mi bude jedno, že dítě spadne do bláta, sklouzne se po neuplně čisté klouzačce atd. Kombinezy jsme měli v tomhle věku dětí z Lidlu a funkci splnily.
To bych raději zainvestovala do těch bot, ve Sportisimu jsou všechny zimní boty strašně tvrdý kopyta.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 27.11.17 12:55

@astoret v pořádku me ano. Treba HM a ceny az budny 1300 pro 4letou? A za mesic to amji o pulku levnejsi.Cim je dite starsi im jsou veci drazsi a u opravdu značkovych, funkcnich veci 800 je luxusni cena.Ale i tak se da my ted ve sportisimu koupili softsel. bundu na jaro z 1300 an 390.S LIDLEM souhlasim a s decathlon uplne. Kamaradka tam koupila luxusní gumaky, pak zjistila, ze jsou nejlepe hodnoceny tusim v D-testu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama