Zimní oblečení Lupilu Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 16.10.14 20:46
Zimní oblečení Lupilu Lidl

Ahoj všem, prosím o radu. Je zimní oblečení z Lidlu (zimní bunda a oteplováky, vodní sloupec 3000mm) kvalitní? Manžel dnes po x letech zavítal do Lidlu a koupil tam synovi zimní bundu a oteplováky, ale mě to kvalitně přijde „nic moc“, bunda strašně slabá, že v tom synovi bude hlavně na horách zima. Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji :-)
Já preferuji značky Loap, Alpine Pro, McKinley

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
janicka.ocet
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 16.10.14 20:49

Nic proti, ale je jasné, že co koupím v hypru, tak nebude asi tak super kvalita jako tyto známé značky, ono se to odráží i na ceně atd. Nicméně já byla s Lidlem vždy spokojená, na zimní jsem tam nešla, nemám na to nervy :P

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.10.14 20:50

Já kupuju oblečení Lidl ráda, ale to zimní zateplení se mi taky nezdá. Zimní boty mají fajn, ale zimní bundy mají kluci z HM. Máme jedna náhradní oteplováky asi 2 roky staré z Lidla a téměř okamžitě se jim prodřel dolní lem. Třeba to už zdokonalili, ale já už tuto kolekci nevěřím :oops:

lucenka
Hvězda diskuse 35055 příspěvků 16.10.14 20:51

Kluk měl zímní soupravu z Lidlu vloni a spokojenost. Letos jsem pro ní byla znovu. Jinou nemám v úmyslu kupovat. Ale nemám moc srovnání s jinými značkami.

cilly
Generální žvanilka 22132 příspěvků 16.10.14 20:51

Já se vtírnu s dotazem - chtěla jsem z Lidlu dnes kombinézu, na lítačku za tu cenu ideální a neměli. Brno. Co v jiných městech??

Xhnip
Neúnavná pisatelka 18752 příspěvků 16.10.14 20:53

@cilly jaká velikost?

Keyllah
Extra třída :D 11064 příspěvků 16.10.14 20:56
@cilly píše:
Já se vtírnu s dotazem - chtěla jsem z Lidlu dnes kombinézu, na lítačku za tu cenu ideální a neměli. Brno. Co v jiných městech??

My dnes byli v Brně a Rosicích a měli vždy jen velikost 68 :-( taky jsem ji chtěla :-(

smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 16.10.14 21:03

@cilly Kralupy/Vltavou, Praha cca 3-5kusu vel 62 takže jsme utrely nos :? Prý se na stalamfronta už od 6hod což nejsem blázen

Panuška
Neúnavná pisatelka 17048 příspěvků 16.10.14 21:06

Já mám z lidlu jen oteplováky ale loni na horách v pohodě. Ona třebas i bunda od alpinepro za 2 litry není tlustá, mám na obě děti zimní komplety a jsou „slabé“ ale zima jim v tom nikdy nebyla. Je to o materiálu ne o tom jak je to tlusté. :nevim:

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 16.10.14 21:08

My nemáme, ale kamarádky hodně kupujou na zimu na normální chození, sáňkování a ty míň náročné aktivity. Na hory ale mají většinou něco osvědčeného značkového a tohle max na střídačku. Ale oblečení z Lídlu obecně dobré je, občas něco dostanem, nemůžu si stěžovat.

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 16.10.14 21:09

@lucenka a co mu pod bundu dáváš? Mně totiž přijde hodně slabá na „no name“, bojím se, že mu v tom bude zima :(

lucenka
Hvězda diskuse 35055 příspěvků 16.10.14 21:12
@Zuzlounek píše:
@lucenka a co mu pod bundu dáváš? Mně totiž přijde hodně slabá na „no name“, bojím se, že mu v tom bude zima :(

míval pod tím jenom obyč mikinu (většinou taky z Lidlu) a triko s krátkým rukávem (s dlouhým jenom ve velkých mrazech), pod oteplováky nosil slabé podvlíkačky. Na horách jsme teda nebyli, ale jezdili jsme lyžovat kousek za město.

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 16.10.14 21:13

Co se týče kvality, tak jsem s z věcma z lidlu celkově spokojená. Bundu jsme teda ještě neměli, ale letos jsme se taky vybavili. Do extremních podmínek bych asi volila kvalitnější, ale pro nás naprosto vyhovující. Jinak potvrzuju, že dneska byl v lidlu boj. Šílený fronty ještě před otevíračkou, lidí jak mravenců :lol:
Obávám se, že kombinezu už neseženete :roll: Ale je suprová, brala jsem pro synovce a je moc slušivá a chválim moc příjemnou podšívku :palec: Snad i něco vydrží.

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 16.10.14 21:13

@Panuška vím, že je to o materiálu, já mám třeba na sebe zimní bundu od Spyder, která je taky hodně slabá, ale ta je z kvalitního materiálu a stála 10 tis. Ale právě na bundě z Lidlu se té „slaboty“ bojím. Jinak souhlas, že mají kvalitní oblečení (mikiny, trička) taky dost často kupuji, ale té zimní bundy se prostě bojím, no :,(

cilly
Generální žvanilka 22132 příspěvků 16.10.14 21:20

@Xhnip 98 - 104 :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >