Zimní oblečení Topolino - obchod v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 24.09.10 12:05
Zimní oblečení Topolino - obchod v Brně?

Chtěla bych se zeptat, zda některá nevíte kde v Brně v kamenným obchodě koupit třeba zimní bundu nebo gatě Topolino
 děkuji

Reakce:
Irias
Neúnavná pisatelka 15839 příspěvků 24.09.10 13:18

jsem zvědavá,zda ti někdo konkretně poradí.
já si myslím,že spíše ne. holky na MMB toto zboží vozí na objednávku přímo z Německa.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 24.09.10 13:51

irias
no já si to myslím taky že se to koupit takhle v obchodě nedá, ale zkusila jsem to … co kdyby náhodou :twisted:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 14:02

Nejsem sice z Brna,ale kamenné obchody topolino u nás asi nejsou.Já si jezdím přímo do Německa,nebo objednávám přes net,je to lacinější.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.09.10 14:46

resim ted stejny problem…nasla sem krasny hadriky tady:

http://www.ernstings-family.de/…79452,1.html

ale nemecky umim jen tak abych se zakladne domluvila..a nejak nechapu jak to tam maji s postovnym…pisou ze zdarma doruci na jejich filialku a covek to zaplati tam…i kdyz tam zadam nase psc…tak tomu nejak nerozumim…nejste nekdo nemecky zdatnejsi a chapavejsi? :mrgreen:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 24.09.10 20:22

A já bych ráda někde objevila tabulku velikostí. Ale buď jsem totálně slepá, nebo tam fakt nikde není. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >