Reklama

Zimní oblečení Topolino - obchod v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 24.09.10 12:05
Zimní oblečení Topolino - obchod v Brně?

Chtěla bych se zeptat, zda některá nevíte kde v Brně v kamenným obchodě koupit třeba zimní bundu nebo gatě Topolino
 děkuji

Reklama

Reakce:

Irias
Neúnavná pisatelka 15729 příspěvků 24.09.10 13:18

jsem zvědavá,zda ti někdo konkretně poradí.
já si myslím,že spíše ne. holky na MMB toto zboží vozí na objednávku přímo z Německa.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 24.09.10 13:51

irias
no já si to myslím taky že se to koupit takhle v obchodě nedá, ale zkusila jsem to … co kdyby náhodou :twisted:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 14:02

Nejsem sice z Brna,ale kamenné obchody topolino u nás asi nejsou.Já si jezdím přímo do Německa,nebo objednávám přes net,je to lacinější.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.09.10 14:46

resim ted stejny problem…nasla sem krasny hadriky tady:

http://www.ernstings-family.de/…79452,1.html

ale nemecky umim jen tak abych se zakladne domluvila..a nejak nechapu jak to tam maji s postovnym…pisou ze zdarma doruci na jejich filialku a covek to zaplati tam…i kdyz tam zadam nase psc…tak tomu nejak nerozumim…nejste nekdo nemecky zdatnejsi a chapavejsi? :mrgreen:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 24.09.10 20:22

A já bych ráda někde objevila tabulku velikostí. Ale buď jsem totálně slepá, nebo tam fakt nikde není. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >