Zimní pneumatiky195/65 R15

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 16:15

Zimní pneumatiky195/65 R15

Anonym - ať si nás nespojí až to budeme řešit dál
Vyměnili nám zimní pneumatiky. Místo značky Barum nám daly značky Fulda Kristall Montero.
Kdo víte nebo máte v rodině někoho kdo se tím zabývá. Jsou pneumatiky Fulda doopravdy kvalitnější než Barum jak oni tvrdí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
25.10.21 16:21

Těžko říct, slyším poprvé. Ale jsou levnější když to člověk hodí do vyhledávače.

Teďka jde o to, na čem jste se v servisu domlouvali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
25.10.21 21:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 22:20
@Cenarius píše:
Těžko říct, slyším poprvé. Ale jsou levnější když to člověk hodí do vyhledávače.Teďka jde o to, na čem jste se v servisu domlouvali. :nevim:

Já jsem několik měsíců projížděla testy na netu a název Fulda jsem slyšela poprvé až dnes.
Domluva byla Barum, že je nemají neřekli ani při odevzdání auta, ani nevolali nic…Poté co jsme přišly pro auto, už bylo přezuté s pneumatiky Fulda
Určitě dostanou minimálně špatnou recenzí, teď jen zda jim to otřískat o hlavu :nevim: Prý by to přezuly, ale Fulda je o třídu vyš než Barum… Tedy podle nich si uškodíme

• Citovat
  • Nahlásit
404
28.10.21 13:44

No to mi udělat v servisu tak jsem tam naposled, a rěším s nimi reklamaci(nebo auto nepřevezmu) naštěstí si pneu scháním sama a značku neupřednostňujeme, samozřejmě no name jako protektor apod. nebrat, záleží taky co od toho čekáš kde budeš jezdit? hory? co hlučnost, to mají taky různou, jinak Fulda je všeobecně lepší než Barum opravdu, ale měli se poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
28.10.21 13:44

Fulda Kristall Montero 3 je zimní pneumatika pro osobní vozy, která je velice populární díky skvělému poměru cena/výkon. Tato pneumatika se vyznačuje vysokou bezpečností a perfektní jízdnou na sněhu, kterou se vyrovná i o poznání dražším pneumatikám prémiových značek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat