Reklama

Zimní rukavice pro ekzematiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 14.01.17 19:19
Zimní rukavice pro ekzematiky

Ahoj holky, moje 3 leta dcera trpi na atopicky ekzem. Vypozorovali jsme, ze to vyvolava predevsim obleceni, ktere neni 100%bavlnene. Minuly vikend jsem koupila nove rukavice - flisove a uplne se ji obsypaly ruce. Poradite jake pouzivate pro sve deti ekzematiky ted v zime do snehu vy?? Diky

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6751 příspěvků 14.01.17 19:45

Ahoj, to ti měla kožní říct, že na atopicky exem nesmí přijít nic chlupatého, jinak zkuz www.proalergiky.cz meli by tam byt přímo oblečení pro alergiky a atopiky.
Nebo prostě porid pod tyto ještě jedny slabé bavlněné

medunka23
Kelišová 6751 příspěvků 14.01.17 19:47

Tak teď koukám, že tam mají rukavicky jen proti skrabani :?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 19:50
@medunka23 píše:
Ahoj, to ti měla kožní říct, že na atopicky exem nesmí přijít nic chlupatého, jinak zkuz www.proalergiky.cz meli by tam byt přímo oblečení pro alergiky a atopiky.
Nebo prostě porid pod tyto ještě jedny slabé bavlněné

Viděla bych to stejně, bavlněné zimní se snad ani nedělají, nebo to bude sakra vyjímka.

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 14.01.17 20:00
Ahoj

Děti sice ještě nemám ale sama jsem těžký ekzematik. Doporučuji Bio rukavice ovšem jsou poněkud dražší flisove rukavičky nejsou 100 bavlna většinou 50-70 % ostatní plast.. Na netu jdou sehnat rukavičky přímo 100% bavlněné které doporučuji ;)

medunka23
Kelišová 6751 příspěvků 14.01.17 20:11
@j.a.n.i1 píše:
Viděla bych to stejně, bavlněné zimní se snad ani nedělají, nebo to bude sakra vyjímka.

Já řeším u malý exem na tvaricce a cepicky podsite bavlnou mají u nás v obchodě běžně, možná by se daly sehnat takhle i rukavice. Nicméně mě zaráží, že na to kožní neupozornil, to bylo první co rekla mě, žádné chlupatiny nejlépe bavlna

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62494 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 20:16

@medunka23 Jo, čepice taky potkávám, rukavic zatím žádné, tedy nechlupaté jo, ale je to více či méně umělina, i když třeba jsou :-)

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 15.01.17 00:42

Ja sama jsem cely zivot ekzemik, ale z rukavic se mi nikdy nic nevyrojilo… Malou oblikam do bavlny, ale rukavice a cepici jsem neresila - oblicej ma ok. Ale ted se ji asi rucky zapotily a te flis ji neudelal dobre. Uz jsem objednala tenke bavlnene, ktere nacpu pod tyto… Spi me zajimalo, jestli jste nenarazily na nejake, ktere uz jsou podsite

MarryFrank
Kecalka 202 příspěvků 15.01.17 00:44

@Michelle357 a jsou nepromokave? Ty co mas? Mas nejaky odkaz?

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 15.01.17 11:47

@MarryFrank ahoj www.ferovamoda.cz tam jsem zakoupila já Bio rukavice jsem spokojená. Ovšem sehnat nepromokavé rukavičky přímo 100% bavlny je těžké. Já je též nemám nepromokavé.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama