Zimní botky, zavazovací, se zipem - kvalitní? vel 23

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 20.12.18 13:37
zimní, zavazovací, se zipem - kvalitní? vel 23

Prosím o radu, máte někdo tip na zimní botky, nad kotníček, ale ne úplně vysoké, které by měly zip i šněrování? Našla jsem od Reimy Freddo, ale přijdou mi zbytečně vysoké a jinak nic s čím bych měla zkušenost, že je kvalitní, má to pružnou podrážku (něco jako mívá Primigi)…
Nevíte o něčem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
podaji
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 2 inzeráty 20.12.18 13:58

Diskuzí na toto téma je tu mraky. A z nich bych řekla že jasně vyhrávají Superfit. Lehké ohebné ne moc vysoké s Gora texem. Cena je vyšší ale s tkaničkami jsou o dost levnější. Kupuji je pravidelně jako jedny boty na zimu a přežijí naprosto vse jen se musí dávat pozor na šířku nohy. Dělají ve 3 velikostech a většina prodavaček ne ve specialkach o tom nemají ani tušení.

podaji
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 2 inzeráty 20.12.18 13:59
@podaji píše:
Diskuzí na toto téma je tu mraky. A z nich bych řekla že jasně vyhrávají Superfit. Lehké ohebné ne moc vysoké s Gora texem. Cena je vyšší ale s tkaničkami jsou o dost levnější. Kupuji je pravidelně jako jedny boty na zimu a přežijí naprosto vse jen se musí dávat pozor na šířku nohy. Dělají ve 3 velikostech a většina prodavaček ne ve specialkach o tom nemají ani tušení.

Ehmm už to čtu zip i snerovani…no přijdu ty diskuze

lea79
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 20.12.18 14:22

@Almatka zkus mrknout na znacku Protetika, loni jsem je kupovala synovi. Meli je i pro holky.

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 20.12.18 14:32

@podaji superfit jsem měla vždy, jen pak jsem zlenivěla a nechce se mi 4 dětem zavazovat tkaničky, tak jsem koupila na sucháš, ale dostala jsem sprďana na ortopedii, že máme koupit na tkaničky :roll: On ten nejstarší (6), tak má hodně nešikovné ručky na to, učím ho to už jakou dobu, ale trvá mu to, mladšímu jsou 4 a tomu to sice jde, ale ještě pořád je to na dlouho a nejmladší, ti si sice boty nazují, ale rozhodně nezavážou:-D Tak mi to přišlo jako přijatelný kompromis koupit něco ise zipem......

@lea79 píše:
@Almatka zkus mrknout na znacku Protetika, loni jsem je kupovala synovi. Meli je i pro holky.

Máme je doma, jen mi přijdou strašně tvrdé - hodně tuhá podešev.

lea79
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 20.12.18 14:39

@Almatka Teď jsem se na ně šla podívat a ta podrážka je normálně ohebná. :think: Když to porovnám s tím, které má teď na zimu o tři čísla větší, tak tam už je podrážka opravdu tvrdší. Pak už víc bohužel neporadím. :nevim:

Lucynka_v
Stálice 73 příspěvků 10 inzerátů 20.12.18 14:48

Nevim, jestli je to dobry kompromis. Kdyz se suchace poradne utahnou, drzej dobre. Ucim to i deti, aby si to utahly a ne jen zalepily. Zatimco si nedovedu predstavit, ze pujde ten zip zapnout, pokud budou tkanicky utazene…

Emisis
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 20.12.18 15:08

@Almatka my jsme měli pro syna zimni Primig snerovaci ve vel 24. Ve velikosti 23 nejsou?? 8o Superfity vůbec nejsou tak lehké a ohebné jako Primigi. Za nás jsou Primigi absolutní top! Letos jsme je koupili i dcerce na suchý zip vel 23, i když jsem nechtěla. Ale ona je žihadlo, takže jsem potrebovala něco rychlého na zapnutí a po snerovacich jsem se ani nepidila.

Lucynka_v
Stálice 73 příspěvků 10 inzerátů 20.12.18 15:12
@Emisis píše:
@Almatka my jsme měli pro syna zimni Primig snerovaci ve vel 24. Ve velikosti 23 nejsou?? 8o Superfity vůbec nejsou tak lehké a ohebné jako Primigi. Za nás jsou Primigi absolutní top! Letos jsme je koupili i dcerce na suchý zip vel 23, i když jsem nechtěla. Ale ona je žihadlo, takže jsem potrebovala něco rychlého na zapnutí a po snerovacich jsem se ani nepidila.

Souhlasim. S primigi na zimu mam tu nejlepsi zkusenost. Jen bohuzel od vel. 27 jsou trochu uzsi a spicatejsi. Ja taky preferuji pro male deti snerovaci, ale ty suchace nakonec příjemně prekvapily.

Káťa19
Echt Kelišová 8219 příspěvků 19 inzerátů 20.12.18 15:31

pokud chceš ohebnou podrážku a prostornou špičku, koukni na obchod littleshoes.cz ;) se šněrováním nevím, zda mají, ale jsou prostě pohodlné

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 20.12.18 16:42
@Lucynka_v píše:
Nevim, jestli je to dobry kompromis. Kdyz se suchace poradne utahnou, drzej dobre. Ucim to i deti, aby si to utahly a ne jen zalepily. Zatimco si nedovedu predstavit, ze pujde ten zip zapnout, pokud budou tkanicky utazene…

No tam jde o to, že ten suchý zip, dle ortopedky…teda, co to kecám, není ortopedka, ale rehabilitační lékařka, tak tedy že ten suchý zip je špatný a té noze nedovolí ten správný pohyb, tedy jakoby pohyb špičky směrem k holeni a protože moje děti mají sklony k chybnímu držení těla, tak tedy že nemáme mít na suchý zip.

@Emisis píše:

Oni u nás měli zimní jen okolní čísla zavazovací - malé a nebo moc velké, vzala jsem nakonec na suchý zip a ano, taky mám právě super zkušenost. Jinak kožené mám zavazovací i se zipem, ale ty zimní neměli a nenašla jsem ani na eshopu nikde. Vlastně když o tom přemýšlím, tak my máme od Primigi dobře tak už asi 30. pár bot (přešla jsem k nim od Superfitu), jen dvojčata (1,5) mají od prvních botiček už asi páté, obzvlášť synovi roste noha šíleně rychle, začínali jsme na 21 a teď má 25. Já kupuju od nich jeden tip tenisek, který má atest a jsou teda na sucháče, ale tam to nevadí, že to není přes ten nárt a pak ty kožené sandálky(s pevnou patou), které se v různých barevných obměnách objevují každý rok.
@Lucynka_v star­ším synům právě Primigi vyhovují, že už nejsou tak široké jak na ty miminkovské nožky…jak ale říkám, prakticky nemáme jiné boty. I teď mají kluci kotníčkové, goretexové, jen prostě doktorka tvrdí, že máme koupit šněrovací a ohebné (v nártu).

Lucynka_v
Stálice 73 příspěvků 10 inzerátů 20.12.18 16:48

To me nenapadlo s tim ohybanim. Tak to mam asi bod cislo 30, co budu u detskych mot resit. :-D Asi teda nevadi kazdej suchac, ale jen takovej, co je umistenej v tom ohybu…

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 20.12.18 16:59
@Lucynka_v píše:
To me nenapadlo s tim ohybanim. Tak to mam asi bod cislo 30, co budu u detskych mot resit. :-D Asi teda nevadi kazdej suchac, ale jen takovej, co je umistenej v tom ohybu…
:mrgreen: no ano, jenže oni tam ty sucháče, mrchy, jsou ve většině případů:-D Jinak já jsem právě za Primigi vděčná, jako mají také blbé modely (pro nás), ale na druhou stranu spoustu těch, co mi vyhovují…a teď, co máme holčičku, tak oceňuju, že mají fakt sladké holčičí:-D Tam se přiznám, že dcera má asi víc bot než potřebuje…jen ne ty zimní:-(
zinna
Stálice 91 příspěvků 20.12.18 18:04

Zkus kouknout na keen maj celkem vyber.Ja je chtela pro holku,ale nemeli cislo..a jeste mozna froddo by mohly jit

zinna
Stálice 91 příspěvků 20.12.18 18:08

Jsem se sekla,froddo asi nedelaj zimni na tkanicky..pepino to byly :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >