Zimní zavinovačka Wallaboo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evcaB
Kecalka 492 příspěvků 09.10.14 20:02
zimni zavinovačka Wallaboo

Ahoj holky, máte některá tuto zavinovačku na zimu do hlubokého kočárku a používáte ji místo fusaku? My budeme jezdit celou zimu v hluboké korbičce a klasickej fusak je moc velikej a nevypadá tam hezky, tak bych chtěla pořídit tuto zavinku, ale nevím, jestli bude v zimě stačit, i když malej bude mít ještě kombinézku. Díky

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Reakce:
ivonadv
Stálice 61 příspěvků 13 inzerátů 09.10.14 20:23

Mám jí doma a myslím, že by měla stačit s kombinézou úplně v pohodě. Používám jí do autosedačky, když je opravdu zima(jeden den tu bylo kolem 10 stupňů) a malý má na sobě body a kalhoty a byl zpocený. K mé smůle se už do ní moc nevejde…

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 09.10.14 20:32

@ivonadv Děkuji za odpověď, tak to jsem ráda, že by měla stačit, protože je opravdu moc hezká, asi do ní tedy půjdu;)

tulipán
Závislačka 3912 příspěvků 09.10.14 22:21

@evcaB Mam tu svetlou a je krasna a neopere se. Mivala jsem ji v kolibce a poslouzila skvele, dite se neodkopalo. Ale jako fusak do hluboke korby si ji neumim predstavit. Neuzavre ramena, ani hlavicku poradne neochrani, pri otaceni zavazi, takze jsem nezapinala. Take me prekvapilo, jak rychle dite z ni vyrostlo a to jsem ukladala jen v overalku nebo teplejsim pyzamku. Zavinovacka ma mirne oddelene nozicky a tim vznika pri nabaleni i mene mista na pohyb. V kocaru jsem mela fusak typu kokon, ktery je na male dite, presne pasuje do kocaru a je jak spacak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >