Zimnice, bolest kloubů, teplota a bolest žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tomapeta
Kecalka 206 příspěvků 17.11.18 11:58
Zimnice, bolest kloubů, teplota a bolest žaludku

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenost. Ve čtvrtek jsem ráno v práci dostala zimnici, ve 12 jsem šla na oběd a doma už mě začali bolet klouby a dostala jsem teplotu, večer jsem měla už 38,5 a přidala se bolest žaludku a pocit plnosti. Jako bych měla v krku klapku a nemohla jíst. Večer jsem si dala 2 Paraleny. Ráno mi bylo lépe, bez teploty, ale žaludek pořád bolel, odpoledne už opět horečky skoro 39, bolest žaludku, ale taková tupá, spíše při pohybu a ten pocit plnosti.. Je sobota, zatím bez teplot, ráno jsem si dala brufen, jestli to nepomůže na ten žaludek. Žaludek pořád při pohybu bolí a rozšířilo se to k pravému žebru. Nemůžu nic sníst, jelikož mi přijde, že jsem přejedená a to jsem jedla naposledy ve čtvrtek ten oběd. Chystám se odpoledne na pohotovost, ale co by to mohlo být? Jsem z toho nějaká vyděšená.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8190 příspěvků 17.11.18 12:11

Co to bude asi moc neporadím. Nejspíš nějaká viróza podle té horečky. Jen pozor na ten brufen do prázdného žaludku, to ti spíš tu bolest a nevolnost zhorší. Vždycky je lepší brufen alespoň s něčím malým, kousek rohlíku, pár piškotů.

Příspěvek upraven 17.11.18 v 12:15

Kriss Tina
Extra třída :D 10819 příspěvků 17.11.18 12:14

Brufen není na žaludek, ten naopak žaludek ještě rozdráždí. Horečka, zimnice a bolest kloubů bývají hlavní příznaky chřipky. Jinak s tím žaludkem nepomohu, možná už bolí jenom z toho že si nic nejedla.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15218 příspěvků 17.11.18 12:18

může to být i zánět žlučníku :think:

tomapeta
Kecalka 206 příspěvků 17.11.18 12:28

@ka2ka hrozně se právě bojím, že by to mohl být žlučník ????

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15218 příspěvků 17.11.18 12:30

doufej že to nebude zánět to je hnus a na dlouho

tomapeta
Kecalka 206 příspěvků 17.11.18 12:32

@ka2ka nemůžu si dovolit být dlouhodobě nemocná :,( co to obnáší? Měla jsi to?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15218 příspěvků 17.11.18 12:42

@tomapeta měla jsem zánět žlučníku, byla jsem tři neděle v nemocnici na kapačkách bez jídla pak jsem tři měsíce nesnesla nic jiného než krupicovou kaši a suchý rohlík než se zánět zaléčil a já mohla na operaci

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8190 příspěvků 17.11.18 12:43
@ka2ka píše:
@tomapeta měla jsem zánět žlučníku, byla jsem tři neděle v nemocnici na kapačkách bez jídla pak jsem tři měsíce nesnesla nic jiného než krupicovou kaši a suchý rohlík než se zánět zaléčil a já mohla na operaci

To je docela mazec. Můžu mít dotaz? Ten zánět vznikl bez jakýchkoliv varovných příznaků nebo si měla problémy se žlučníkem už před tím?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15218 příspěvků 17.11.18 12:47
@ivašot. píše:
To je docela mazec. Můžu mít dotaz? Ten zánět vznikl bez jakýchkoliv varovných příznaků nebo si měla problémy se žlučníkem už před tím?

byl to hnus ultrafialový lezlo mi to už i na slinivku
jako občas mi bylo těžko po jídle, po smaženém , ale že by mě někdy předtím nějak moc bolel to ne :nevim: udělalo se mi doma zle po špagetách a za dvě hodiny jsem blila žluč a manžel mě vezl na pohotovost v noci a už mě nepustili docela z toho byli dost hotový ( měli jsme tam známou mudr )

tomapeta
Kecalka 206 příspěvků 17.11.18 12:50

@ka2ka já nezvracim, jen je mám pocit na zvracení, nemůžu do sebe nic dostat, zkoušela jsem si dát rohlík a nemůžu to prostě polknout, jako by mi to zůstalo v krku.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15218 příspěvků 17.11.18 12:51

@tomapeta zvracet nemusíš třeba to žlučník není,já byla extrém

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 17.11.18 13:37

@tomapeta takto jsem to mela ja a byl z toho pozdeji zanet žaludku. Ale nemela jsem teplotu. Spis ta bolest kolem pupku a na prave zebro se stupnovala do celeho bricha, jela jsem k OL a ten dle vysokeho CRP naridil prevoz do nemocnice. V nemocnici si me nenechali,dostala jsem leky a injekci,na ty jsem pak jeste dochazela.

tomapeta
Kecalka 206 příspěvků 17.11.18 14:08

@kacenka.sks dnes už také nemám teplotu, ale nic jsem od čtvrtka nejedla, nejde to, pojedu na pohotovost

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 17.11.18 14:50

@tomapeta urcite,tim nic nezkazis. Dej pak vedet :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama