Zimnice, bolest kloubů, teplota a bolest žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tomapeta
Kecalka 200 příspěvků 17.11.18 11:58
Zimnice, bolest kloubů, teplota a bolest žaludku

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenost. Ve čtvrtek jsem ráno v práci dostala zimnici, ve 12 jsem šla na oběd a doma už mě začali bolet klouby a dostala jsem teplotu, večer jsem měla už 38,5 a přidala se bolest žaludku a pocit plnosti. Jako bych měla v krku klapku a nemohla jíst. Večer jsem si dala 2 Paraleny. Ráno mi bylo lépe, bez teploty, ale žaludek pořád bolel, odpoledne už opět horečky skoro 39, bolest žaludku, ale taková tupá, spíše při pohybu a ten pocit plnosti.. Je sobota, zatím bez teplot, ráno jsem si dala brufen, jestli to nepomůže na ten žaludek. Žaludek pořád při pohybu bolí a rozšířilo se to k pravému žebru. Nemůžu nic sníst, jelikož mi přijde, že jsem přejedená a to jsem jedla naposledy ve čtvrtek ten oběd. Chystám se odpoledne na pohotovost, ale co by to mohlo být? Jsem z toho nějaká vyděšená.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6744 příspěvků 17.11.18 12:11

Co to bude asi moc neporadím. Nejspíš nějaká viróza podle té horečky. Jen pozor na ten brufen do prázdného žaludku, to ti spíš tu bolest a nevolnost zhorší. Vždycky je lepší brufen alespoň s něčím malým, kousek rohlíku, pár piškotů.

Příspěvek upraven 17.11.18 v 12:15

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 17.11.18 12:14

Brufen není na žaludek, ten naopak žaludek ještě rozdráždí. Horečka, zimnice a bolest kloubů bývají hlavní příznaky chřipky. Jinak s tím žaludkem nepomohu, možná už bolí jenom z toho že si nic nejedla.

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 17.11.18 12:18

může to být i zánět žlučníku :think:

tomapeta
Kecalka 200 příspěvků 17.11.18 12:28

@ka2ka hrozně se právě bojím, že by to mohl být žlučník ????

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 17.11.18 12:30

doufej že to nebude zánět to je hnus a na dlouho

tomapeta
Kecalka 200 příspěvků 17.11.18 12:32

@ka2ka nemůžu si dovolit být dlouhodobě nemocná :,( co to obnáší? Měla jsi to?

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 17.11.18 12:42

@tomapeta měla jsem zánět žlučníku, byla jsem tři neděle v nemocnici na kapačkách bez jídla pak jsem tři měsíce nesnesla nic jiného než krupicovou kaši a suchý rohlík než se zánět zaléčil a já mohla na operaci

ivašot.
Kelišová 6744 příspěvků 17.11.18 12:43
@ka2ka píše:
@tomapeta měla jsem zánět žlučníku, byla jsem tři neděle v nemocnici na kapačkách bez jídla pak jsem tři měsíce nesnesla nic jiného než krupicovou kaši a suchý rohlík než se zánět zaléčil a já mohla na operaci

To je docela mazec. Můžu mít dotaz? Ten zánět vznikl bez jakýchkoliv varovných příznaků nebo si měla problémy se žlučníkem už před tím?

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 17.11.18 12:47
@ivašot. píše:
To je docela mazec. Můžu mít dotaz? Ten zánět vznikl bez jakýchkoliv varovných příznaků nebo si měla problémy se žlučníkem už před tím?

byl to hnus ultrafialový lezlo mi to už i na slinivku
jako občas mi bylo těžko po jídle, po smaženém , ale že by mě někdy předtím nějak moc bolel to ne :nevim: udělalo se mi doma zle po špagetách a za dvě hodiny jsem blila žluč a manžel mě vezl na pohotovost v noci a už mě nepustili docela z toho byli dost hotový ( měli jsme tam známou mudr )

tomapeta
Kecalka 200 příspěvků 17.11.18 12:50

@ka2ka já nezvracim, jen je mám pocit na zvracení, nemůžu do sebe nic dostat, zkoušela jsem si dát rohlík a nemůžu to prostě polknout, jako by mi to zůstalo v krku.

ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 17.11.18 12:51

@tomapeta zvracet nemusíš třeba to žlučník není,já byla extrém

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 17.11.18 13:37

@tomapeta takto jsem to mela ja a byl z toho pozdeji zanet žaludku. Ale nemela jsem teplotu. Spis ta bolest kolem pupku a na prave zebro se stupnovala do celeho bricha, jela jsem k OL a ten dle vysokeho CRP naridil prevoz do nemocnice. V nemocnici si me nenechali,dostala jsem leky a injekci,na ty jsem pak jeste dochazela.

tomapeta
Kecalka 200 příspěvků 17.11.18 14:08

@kacenka.sks dnes už také nemám teplotu, ale nic jsem od čtvrtka nejedla, nejde to, pojedu na pohotovost

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 17.11.18 14:50

@tomapeta urcite,tim nic nezkazis. Dej pak vedet :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >