Zimnice, je to od spálení na sluníčku?

Kobea
26.7.15 15:40

Zimnice, je to od spálení na sluníčku?

Ahoj, mám takový problém. Byla jsem teď týden v horách v ČR. Ve středu jsem se spálila na koupališti, nebyla jsem namazaná krémem (moje blbost), ale byla jsem celou dobu ve stínu stromu (kromě několika minut, co jsem byla ve vodě). V pátek jsem se byla opět na koupališti, tentokrát pod slunečníkem, taky jsem se trochu spálila. Od té doby mám každou chvíli zimnici. Projíždí mi po těle, i když jsem venku a tam je 30 st. Je to od spálení? Nemocná nejsem, kromě trochu bolavých zad a břicha (spálená kůže) mi vůbec nic není. Cítím se dobře, nekýchám, nekašlu, nesmrkám a teplotu taky nemám. Co s tím? Trochu mě to otravuje, mít husí kůži v takovém parnu :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5383
26.7.15 16:38

@Kobea Já měla takto zimnici celý čtvrtek, v noci jsem pak dostala horečku, která trvala až do dnešní noci, teď už mám jen zvýšenou teplotu. Ale taky bylo vtipné, když jsem v ložnici, kde bylo skoro 30 stupňů, drkotala zubama pod dvěma peřinama. Taky jsem si říkala, jestli to nebylo z horka, ale myslím, že to byla spíš nějaká viróza. Ale pěkně hnusná teda, dva dny se horečka pohybovala mezi 38,5 až skoro 40 byla jsem na umření…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
26.7.15 17:40

@AliTad Já jsem naprosto zdravá. Odchodila jsem s tím od středy skoro 40 km po horách :nevim:.
Jak si přes to spálené přejedu rukou (svědí to), tak mám husinu skoro všude :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama