Zimnice v těhotenství

Napsat příspěvek
4986
9.2.11 19:20

jojo prave sem hledala diskuzy protoze kazdej vecer kolem 18 hod se zacnu klepat jako kdyby na me neco lezlo tak sem rada ze je to normalni je fakt rana v poho ale vecer hruza a to jsem v polovine 6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
11.2.11 10:32

na zimnice jsem trpela cele prvni tehu vzdycky vecer, hrozna klepavka a musela jsem si davat horkou sprchu, abych vubec mohla zalezt do postele a neumrzla :-? i kdyz jsem se bala, aby horka sprcha mimcu neublizila… Ale mame zdravouckou holcicku, tak ji to asi fakt nevadilo :-P Preslo to spolecne s nechutenstvim asi kolem 15tt. Ale ted zpetne vidim, ze to asi bylo vycerpani a unava, jelikoz jsem chodila do prace, ted kdyz si muzu zdrimout spolecne s malou, jsem to zatim nezaznamenala, ale kazde tehu muze byt jine :wink: tak to musim zaklepat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4843
12.2.11 20:47

Ahojky těhulky, jsem ráda, že se založila tato diskuse :D Mě cca do 8.tt také klepala k večeru kosa. Měla jsem ruce a nos jak kus ledu :) Přitom nikdy mi zima nebývala, až teď. Přítel si ze mě dělal srandu, že teď když „vyhřívám“ dva tvorečky, tak je to náročné :D Teď jsem v 11.tt a je to už v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5934
10.10.11 16:35

Holky je to možný náznak těhotenství klepu se jako blázen takova zima mi v životě nebyla jsem po ivf a ted jsem nejaky 10 den po oplozeni :nevim: Ležím v postely a mrznu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MichaelaLL
4.11.13 10:37

Zimnice

Pěkný den všem,
jsem v 8tt a trpím šílenýma zimnicema. Co jsem různě četla, prý je to normální. Nevím, jestli to nesouvisí s tlakem? Máte ještě někdo podobné zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.13 11:43

Ahoj, jojo, taky po večerech mrznu a klepu kosu. Jako kdyby na mě něco lezlo, rozbolí mě klouby, svaly, jsem vyčerpaná a to nechodím do práce. Jsem 10.tt a už se těším, až mi začne bejt trochu tepleji, prej ve 3.trimestru se to obrací naopak, že je pak spíše vedro. Krevní tlak mám uázkovej, 120/80 + -, i když pokud mám výkyv, tak spíše mívám nižší, nikdy jsem neměla vyšší. Jsem ten zimomřivec, co vždy trpěl na ledový ruce a chodidla. Teď v těhu se k tomu přidala klepačka a studenej nos. Miluju horkou vanu / sprchu, kde se doslova prohřeju. Trvá mi to vždycky dlouho, než se zahřeju, jako by mě to teplo „obtékalo“ a nedostávalo se dovnitř do těla. V noci spím natulená k příteli, aby mi nebyla zima a vždy večer například u televize ležím pod dekou s hrnkem horkého čaje. Je to divný pocit, taková nepříjemná zima. Pomáhá na to zahřát se aktivitou, třeba žehlení je super, můžeš u toho sedět a žehlička hezky hřeje, haha :D I když dokopej se, když je ti mizerně, já vím. No a taky třeba termofor s teplou vodou pod deku nebo držet u televize v rukou, vždy cítím, jak se mi v těch zmrzlých rukou pak krev ohřívá a prostupuje dál. To je příjemný. Teplý fusekle a vlněný nákotníčky už jsou pro mě klasika. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
4.11.13 13:28
@MichaelaLL píše:
Pěkný den všem,
jsem v 8tt a trpím šílenýma zimnicema. Co jsem různě četla, prý je to normální. Nevím, jestli to nesouvisí s tlakem? Máte ještě někdo podobné zkušenosti?

Nevím, jestli to souvisí s tlakem, ale měla jsem to taky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.13 15:59

Ahoj, jsem 7tt a mrznu úplně od začátku :) Nic příjemného a hlavně na mě všichni hledí jak na blázna, že jsem pořád zmrzlá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10715
4.11.13 20:41

Já u prvního těhotenství měla zimnice téměř na denním pořádku..a to hoodně dlouho..u druhého těhotenství jen první dva měsíce a pak se to zlepšilo..ale přichází zima, takže bude zimnice nejspíš zase ta počasová..brrr..nooo vydrž, hlavně, ať je mimčo zdravé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
27.11.13 17:09

Jsem 12tt a mám uplnš to samé každý večer..Celý den celkem dobrý, ale jak příjde večer, tak končím :D začnu mít ledový ruce, nohy, nos..a klepu se zimou. Chodím po bytě a zapínám topení na plný koule, což zas nemůže rozdýchat přítel, jelikož ten tu umírá vedrem :D Takže je to uplně normální a doufám, že nás to všechny co nejdříve přejde. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petička
27.11.13 21:59

Ahojky,
já jsem tu nováček, tak se chci s vámi taky podělit :-) jsem teprve na začátku, zatím mám pouze čtyři dny vynechanou ms, ale koukám po diskuzích, jaké má kdo těhu příznaky, protože mám podezření :-) na večer zimnice, únava, hrozná chuť na sladké a to ho normálně moc nejím tak stále čekám, co z toho bude :-) testík zatím negativní…

• Nahlásit
  • Citovat
5502
27.11.13 22:07

Ahojda, příznaky určitě máš..ale často se pletou s příznaky ms. Já měla pozitivní testy ještě před očekávánou ms..ALe znám hodně holek, co je měli pozitivní až po nějaké době, třeba až v 10tt a nebo je neměli pozitivní vůbec..Prostě každá to máme jinak. Každopádně tam nadšje určitě je a veliká, být Vámi ( Tebou) počkám ještě pár a prostě zkouším testí..pokud pořád nic tak bych počkala 14 dnů a zašla si k doktorce.:-) Každopádně držím palečky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petička
27.11.13 22:14

Já normálně příznaky na ms mám úplně jiné, bolest v kříži a v podbřišku, což ten kříž jsem měla, ale přešlo to a v podbřišku jen tak lehce občas, spíš mám takové nafouklé břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
5502
27.11.13 22:19

Já jsem si taky připadala nafouklá..celkově taková veliká a nejvíc jsem to poznala asi na prsách.. Ty jsem měla velká a nafouklé :mrgreen: no a pak už to šlo samo :lol: Tak uvidíš :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petička
27.11.13 22:24

Tak ty mam třeba zatim úplně beze změny, ale s nima nemám problém nikdy ani při ms, nikdy mě nebolej, nic takovýho… tak si řikám, že počkám a příští týden jsem objednaná u gynekologa na kontrolu tak to snad kdyžtak rozlouskne :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama