Zimnice v těhotenství jako špatné znamení?

65
21.11.20 16:58

zimnice v těhu jako špatné znamení?

Dobrý den, jakou máte zkušenost se zimnicí v těhu? Ale nemyslím zimu, kdy si člověk navlíkne ponožky nebo svetr navíc, myslím skutečnou zimnici, bez horečky, bez gynekologických potíží, bez gynekologického nálezu. Vnímaly jste někdy zimnici od počátku těhu jako špatné znamení? Jako dlouho trvala? A jak těhotenství nakonec dopadlo? Děkuji moc za zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
94
21.11.20 17:28

Nebyla bych tak pověrčivá. Já měla v 6.měs. zimnici 3 dny, byl to zánět ledvin pak mě tedy radši hospitalizovali na týden, ale mě už bylo po těch 3 dnech docela dobře. Těhu pak vpořádku porod na termín 3,25kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14209
21.11.20 17:31

@Minze proc by to mělo znamenat problémy? Kde si na to přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
21.11.20 17:33

@Minze Nevím, proč by na tom mělo být něco špatně. Měla jsem ji u obu hlavně na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17227
21.11.20 17:33

@Minze jakou teda myslíš zimnici? mně na začátku těhu byla pořád zima, přestože normálně jsem dost horkokrevná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
21.11.20 17:38

Zimnici beru jako zimnici, netřeba v tom hned vidět nějaká znamení. Nebo v rýmě taky vidíš špatné znamení? Na začátku těhotenství je to docela běžné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
21.11.20 17:38

Moc se sledujes 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
21.11.20 17:43

Kolegyně z práce měla od // permanentní zimnici, pořád říkala, že cítí, že je něco špatně. V 9tt se asi na 2 dny zimnice zintenzivnila, ani nepřišla do práce. No a týden na to jí oznámili zamlklé těhotenství - podle ultrazvuku těhotenství zamlklo skutečně v den té největší zimnice. Jiné potíže než tu zimnici prý neměla… Já jsem teď taky těhotná a taky mě trápí velká zimnice. Jsem ráda, že to nemusí nic znamenat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
21.11.20 17:59

Zimnicu som mala celý prvý trimester hlavne večer veľmi silnú, bez elektrickej vyhrievacej deky by som to neviem jak prežila. Odporúčam :)
Tehotenstvo bolo celé OK a mimčo normálne zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
21.11.20 18:04

@Minze To víš, že ne. Je spousta holek, co měla zamlklé těhotenství bez zimnice..
To je jakože tátu hrozně bolela záda a za pár hodin ho odvezla sanitka s infakrtem. No a někoho prostě hrozně bolí záda a je to třeba
jen skříplý nerv..
Je na to takové pořekadlo. Když slyšíš dusot kopyt, s největší pravděpodobností se jedná o stádo koní, ne o stádo zeber…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55822
21.11.20 18:27

Zimnici jsem v těhotenství měla, vše proběhlo v naprostém pořádku a miminko se má čile k světu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29763
21.11.20 20:16

Zimnici jsem měla v těhotenství, dcera se narodila a je zdravá :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6824
22.11.20 13:11

Měla jsem zimnici ve všech třech předchozích těhotenstvích a vždy v klidu nic se nedělo. Teď čtvrté tehu a mám buď zimnici nebo zase padám vedrem 😂 prostě změna pro tělo, hormony a už je veselo, někdy se mi rozjede když mám nízký tlak nebo jsem unavená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama