Zimnice ve 12. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Čučice
Stálice 67 příspěvků 10.10.14 10:45
Zimnice ve 12tt

Ahojky vsichni, prosim o radu. Jsem ve 12tt a uz 4 den me kolem 5-6 vecer zacne strasna zimnice. Nejsme niceho schopna. Mam celkovou unavu a boli me cely clovek, taky citim jako kdybych mela horecku ale po zmereni nemam. Cely den se citim hrozne otupela. Mate nekdo zkusenosti?

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 10.10.14 10:48

@Čučice Jo, to znám. Zimnice na začátku těhotenství byly hnusný, večer jsem klepala kosu, naměřila jsem lehce přes 37. Postupně to odeznělo. Ptala jsem se na to MUDr., je to normální.

Čučice
Stálice 67 příspěvků 10.10.14 10:56

A jak dlouho ti to trvalo? To se mi ulevili ze nejsem jedina a miminko to neohrozuje. Dekuji.

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 10.10.14 11:01

@Čučice já ty zimnice m, ěla u malé celý první trimestr - musela jsem si vzít mikinu, svetr a jít pod peřinu a i tak mi byla kosa. Teplotu jsem neměla ani zvýšenou. U syna jsem měla zimnice jen zezačátku, cca do 9tt

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 10.10.14 11:02

@Čučice Určitě ty první 3 měsíce ano. Pamatuju si, že v prvním těhotenství to bylo i delší dobu, to jsem otěhotněla v květnu a v září jsem ještě klepala kosu jak blázen ;)
Já vím, je to nepříjemné, ale opravdu se neboj, já z toho teda tenkrát byla dohoukaná, co se děje, ale MUDr. mi potvrdil, že to možné je.
Gratuluju k těhotenství :kytka:

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 10.10.14 11:09

Zimnice je normální, fakt. Teda pokud nemáš teploty, to by pak byla viroza a řešit. Ale jinak se zimnice v prvním trimestru objevují velmi často. Taky jsem je měla a jak přišly, tak odešly :)

Čučice
Stálice 67 příspěvků 10.10.14 11:10

Tohle je moje prvbi tehotebstvi tak jsem z toho vyjukana. Ale dekuju jsem zase o neco klidnejsi :-)

monuline
Kelišová 6058 příspěvků 10.10.14 11:23

Zimnici jsem měla až do 5teho mesice, stejne tak nevolnosti..po 5tém měsíci pak byl najednou klid :hug:

Basterao
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 10.10.14 11:37

Já klepu kosu dneska děsnou a to jsem teprve v 6tt brrr :)

Čučice
Stálice 67 příspěvků 10.10.14 11:52

@monuline Děkuji a já si říkala, že musím mít vždy něco extra.. děkuji :hug:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 10.10.14 15:21

Já měla zimnici prakticky celé nynější těhotenství, až teďka ke konci je to lepší. Ale je i možné, že na tebe něco leze. Uvidíš…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >