Reklama

Zinat 500 v těhotenství na močák - pomohl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 18:05
Zinat 500 v těhotenství na močák.pomohl?

Ahoj.je tu některá které pomohl zinat na močák? Za jak dlouho pomohl? Popřípadě co k tomu ještě přidat? Jsem 20tt a od začátku těhu mě bolí podbřišek…dr jen utz a nic víc, že je vše ok..až jeden dr konečně vzal moč a zjistila se Ecoli…témata jsem našla hodně stará…

Reklama

Reakce:

meduzza
Echt Kelišová 8698 příspěvků 06.02.17 18:29
@Veronika 12 píše:
Ahoj.je tu některá které pomohl zinat na močák? Za jak dlouho pomohl? Popřípadě co k tomu ještě přidat? Jsem 20tt a od začátku těhu mě bolí podbřišek…dr jen utz a nic víc, že je vše ok..až jeden dr konečně vzal moč a zjistila se Ecoli…témata jsem našla hodně stará…

Na E.coli v močových cestách je dobrá D-manosa (třeba Blokurima, je toho hodně na výběr), to mi doporučila gynekoložka. Může se v těhotenství, ber jí i po ATB, ať se nevrátí. Taky ber brusinky. A dobrá je lichořeřišnice, ale nevím zda se smí v těhotenství. S těmito ATB zkušenost nemám. Mně ATB zabrala na tohle rychle, do 2 dnů.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 18:39

Moc děkuji… obávám se o mimi protože je to 4měs neléčené :-( tak bojím aby to vůbec zabralo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26269 příspěvků 06.02.17 19:15

Zinat je v těhotenství povolen, já bych si s tím nezahrávala, neléčená bakterie je nebezpečnější než dobře uvážená ATB pro nezbytně nutnou dobu.TAky můžeš skončit se zánětem ledvin. V těhotenství se některé nemoci vlivem hormonů rychleji rozvíjí a hůře léčí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:22

Ano, antibiotika vždycky lepší, než neléčit. A pokud máš e coli v moči, tak jí budeš mít i v pochvě určitě. Mně jí antibiotika na močák neodstranily. Léčila jsem se pak ještě macmirorem do pochvy.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 19:57

Asi tak 4 týdny zpět jsem byla na stěrech a našla se jen malé množství gardenella…tak sem zaváděla macmicor…nic jiného nenašli tak je možné že v pochvě nebude? právě žádné jiné příznaky než jen bolest podbřišku - jednou tak hrozná že jsem byla i na pohotovosti, a zvýšená teplota.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:11

@Veronika 12 tak to by v pochvě nemusela být, ale já jakmile mám zánět močáku, tak vždy bohužel je v pochvě i moči e coli. Já na e coli v moči jsem občas také bezpříznaková, ale většinou se mi to projeví pálením.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 22:19

Dr myslela že mám jen kvasinku že mám jen nějaké kvasinky protože jsem měla chvíli svědění, tak mi doporučovala i boraxové globule, ty jsem taky vkládala a pomohli, myslíte že mám k těm atb koupit i ty globule? ale píší že je to spíš na candidu…

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 06.02.17 22:59

@Veronika 12 tím určitě nic nezkazíš. Při antibiotikách se často kvasinky přemnoží. Candida je kvasinka, čili plíseň. Ono v těhotenství fakt raději vše léčit.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 07.02.17 14:26

Četla jsem že atb zabírají do 2dnů..už je beru 2den - teprv ale třetí tableta…od včerejška když se mi chce na malou a mám jako plný močak tak mě bolí dost břicho. Taky trochu záda… Kdy bych měla dr volat že se to nezlepšilo. tak 4den?

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 07.02.17 16:07

@Veronika 12 raději ano, já teda na močák vždycky beru antibiotika přes měsíc. Ale četla jsem, že stačí i týden jen.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 08.02.17 16:36

No, co jsem četla tak většinou po 3dnech přijde úleva a dnes 3den atb a nic moc teda..počkám do pátku a v pátek ráno volám dr…taky mám pocit že mě mimi do toho močaku snad furt kope

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama