Zinat 500 v těhotenství na močák - pomohl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 18:05
Zinat 500 v těhotenství na močák.pomohl?

Ahoj.je tu některá které pomohl zinat na močák? Za jak dlouho pomohl? Popřípadě co k tomu ještě přidat? Jsem 20tt a od začátku těhu mě bolí podbřišek…dr jen utz a nic víc, že je vše ok..až jeden dr konečně vzal moč a zjistila se Ecoli…témata jsem našla hodně stará…

Reakce:

meduzza
Echt Kelišová 8724 příspěvků 06.02.17 18:29
@Veronika 12 píše:
Ahoj.je tu některá které pomohl zinat na močák? Za jak dlouho pomohl? Popřípadě co k tomu ještě přidat? Jsem 20tt a od začátku těhu mě bolí podbřišek…dr jen utz a nic víc, že je vše ok..až jeden dr konečně vzal moč a zjistila se Ecoli…témata jsem našla hodně stará…

Na E.coli v močových cestách je dobrá D-manosa (třeba Blokurima, je toho hodně na výběr), to mi doporučila gynekoložka. Může se v těhotenství, ber jí i po ATB, ať se nevrátí. Taky ber brusinky. A dobrá je lichořeřišnice, ale nevím zda se smí v těhotenství. S těmito ATB zkušenost nemám. Mně ATB zabrala na tohle rychle, do 2 dnů.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 18:39

Moc děkuji… obávám se o mimi protože je to 4měs neléčené :-( tak bojím aby to vůbec zabralo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26489 příspěvků 06.02.17 19:15

Zinat je v těhotenství povolen, já bych si s tím nezahrávala, neléčená bakterie je nebezpečnější než dobře uvážená ATB pro nezbytně nutnou dobu.TAky můžeš skončit se zánětem ledvin. V těhotenství se některé nemoci vlivem hormonů rychleji rozvíjí a hůře léčí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:22

Ano, antibiotika vždycky lepší, než neléčit. A pokud máš e coli v moči, tak jí budeš mít i v pochvě určitě. Mně jí antibiotika na močák neodstranily. Léčila jsem se pak ještě macmirorem do pochvy.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 19:57

Asi tak 4 týdny zpět jsem byla na stěrech a našla se jen malé množství gardenella…tak sem zaváděla macmicor…nic jiného nenašli tak je možné že v pochvě nebude? právě žádné jiné příznaky než jen bolest podbřišku - jednou tak hrozná že jsem byla i na pohotovosti, a zvýšená teplota.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 20:11

@Veronika 12 tak to by v pochvě nemusela být, ale já jakmile mám zánět močáku, tak vždy bohužel je v pochvě i moči e coli. Já na e coli v moči jsem občas také bezpříznaková, ale většinou se mi to projeví pálením.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 06.02.17 22:19

Dr myslela že mám jen kvasinku že mám jen nějaké kvasinky protože jsem měla chvíli svědění, tak mi doporučovala i boraxové globule, ty jsem taky vkládala a pomohli, myslíte že mám k těm atb koupit i ty globule? ale píší že je to spíš na candidu…

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 06.02.17 22:59

@Veronika 12 tím určitě nic nezkazíš. Při antibiotikách se často kvasinky přemnoží. Candida je kvasinka, čili plíseň. Ono v těhotenství fakt raději vše léčit.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 07.02.17 14:26

Četla jsem že atb zabírají do 2dnů..už je beru 2den - teprv ale třetí tableta…od včerejška když se mi chce na malou a mám jako plný močak tak mě bolí dost břicho. Taky trochu záda… Kdy bych měla dr volat že se to nezlepšilo. tak 4den?

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 07.02.17 16:07

@Veronika 12 raději ano, já teda na močák vždycky beru antibiotika přes měsíc. Ale četla jsem, že stačí i týden jen.

Veronika 12
Kecalka 141 příspěvků 08.02.17 16:36

No, co jsem četla tak většinou po 3dnech přijde úleva a dnes 3den atb a nic moc teda..počkám do pátku a v pátek ráno volám dr…taky mám pocit že mě mimi do toho močaku snad furt kope

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >