Zinková mast v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čekatelka93
Stálice 68 příspěvků 30.08.18 10:15
Zinková mast v těhotenství

Ahoj holky, prosím nevíte jestli se může užívat v těhotenství zinková mast?

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 10:37

Ano, proc by nemohla? :roll:

Čekatelka93
Stálice 68 příspěvků 30.08.18 11:01
@Verun83 píše:
Ano, proc by nemohla? :roll:

Plno masticek se v těhotenství nesmí užívat tak se radši zeptám.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 11:39
@Čekatelka93 píše:
Plno masticek se v těhotenství nesmí užívat tak se radši zeptám.

Treba napriklad?

Čekatelka93
Stálice 68 příspěvků 30.08.18 11:44
@Verun83 píše:
Treba napriklad?
:D

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 30.08.18 11:56

Zinek se přidává i do kosmetiky pro děti. Nechápu, proč by měl vadit v těhotenství.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 12:54
@Čekatelka93 píše: :D

Ne jako vazne, treba info pro dalsi tehotne, co by to resily.
Jako kdyz se muzou antibiotika a dalsi jine leky na predpis. Tak volne prodejnych masti, co tehotne nesmi opravdu hodne nebude.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 30.08.18 13:36
@Verun83 píše:
Ne jako vazne, treba info pro dalsi tehotne, co by to resily.
Jako kdyz se muzou antibiotika a dalsi jine leky na predpis. Tak volne prodejnych masti, co tehotne nesmi opravdu hodne nebude.

Jediné, co by teoreticky mohlo uškodit dítěti, o čem vím, je extrémní dávka vitamínu A. To by se ovšem nejspíš musela asi vykoupat v krému s vysokým obsahem vitamínu A a i to by možná bylo málo, aby aspoň nepatrně uškodila dítěti.

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 13:39
@Emimin7 píše:
Jediné, co by teoreticky mohlo uškodit dítěti, o čem vím, je extrémní dávka vitamínu A. To by se ovšem nejspíš musela asi vykoupat v krému s vysokým obsahem vitamínu A a i to by možná bylo málo, aby aspoň nepatrně uškodila dítěti.

v prvním těhotenstvím jsem měla bolavé koleno, lékarnice si netroufla mi prodat nějaký protizánětlivý krém. už nevím jak se to jmenovalo. ale jako když to vezmu logicky. když natřu plochu 5×5cm protizánětlivým krémem. kolik těch látek se dostane do krve, aby to nějak ovlivnilo plod. :nevim: podle mě jen hysterie.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 30.08.18 13:48
@Verun83 píše:
v prvním těhotenstvím jsem měla bolavé koleno, lékarnice si netroufla mi prodat nějaký protizánětlivý krém. už nevím jak se to jmenovalo. ale jako když to vezmu logicky. když natřu plochu 5×5cm protizánětlivým krémem. kolik těch látek se dostane do krve, aby to nějak ovlivnilo plod. :nevim: podle mě jen hysterie.

No já si taky řikám, že je to úplný nesmysl. Tohle vyvolávají kosmetické firmy, aby potopily konkurenci.
Např. Nivea udělá velkou reklamu krému s vitamínem A.
Olay okamžitě přijde se studií, jak vitamín A škodí dětem v těhotenství, a aby zákaznice byly tedy na pozoru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >