Zinzino Balanceoil

163
25.5.21 12:25

Zinzino Balanceoil

Hezký den, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s užíváním tohoto přípravku a zda si myslíte, že je účinný?
Mám ho poprvé, tak mě zajímají zkušenosti ostatních.
Olej jsem koupila samostatně i když prodejce k němu doporučoval i test, kterým se zjistí stav zánětů a toxinů tuším z krve před a po užívání oleje. Vzhledem k ceně testu jsem ho odmítla. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
25.5.21 18:58

Ahoj, využívala jsem zatím jedno balení, doporučila mi ho poradkyně. Obávám se, že účinky budeš muset vypozorovat sama, určitě je to na dlouhodobější užívání, po jedné lahvičce těžko něco hodnotit. Je velmi kvalitní, měla jsem pomeranč máta, byla jsem spoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
25.5.21 20:08

@Ronie29 Jj taky mám ten pomeranč máta, tak uvidím. Jestli je kvalitní jsi vypozorovala podle čeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
25.5.21 20:21
@Mithiela píše:
@Ronie29 Jj taky mám ten pomeranč máta, tak uvidím. Jestli je kvalitní jsi vypozorovala podle čeho?

To jsem nevypozorovala, obecně rybí oleje, které jsou levnější, nejsou kvalitní, jsou v nich například kovy apod. Kupovala jsem si dříve Mollers, když jsem neměla finance, jako nejmenší zlo. Toto jsou produkty z úplně jiné ligy, poradkyně mi doporučuje opravdu top produkty, které se mi osvědčují. Např probiotika, bkomplex, vodni kefir atd. U rybího oleje musite opravdu efekt posoudit až časem a doplňovat delší dobu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
25.5.21 21:07

@Ronie29 Snad máš pravdu a doufejme, že užíváme opravdu kvalitu za tu cenu a není to jen tím, že si někdo díky nám namastil kapsu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat