Získání kotlíkové dotace

30
23.7.15 10:25

Získání kotlíkové dotace

Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo nemá zkušenosti se získáním dotace z EU na výměnu kotlů. Přítel mě poprosil, abych se poptala známých. Chce vyměňovat kotle a slyšel, že se dají získat dobré peníze z EU.

Nedělal to někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2494
23.7.15 15:53

Penize se ziskavaji z krajskych rozpoctu. napiste mi email na info@ebzet.cz a ja vam vse vysvetlim a pomuzu vyridit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
23.7.15 20:37

Z krajských rozpočtů? Aha, díky moc, předám kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.16 19:15

Nějaká zkušenost? všude o tom čtu a připadá mi to hrozně složitý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
4.1.16 19:24

@Izzz Proto jsem se o to nakonec radši ani nezajímala, objednala kotel a neřešila :lol: Ale my jsme nekupovali nějaký drahý kotel, takže mi to bylo celkem jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.16 19:36

@Tunrida manžel chce automatickej…mám už seznam vhodných kotlů, ale ceny nedohledatelný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.1.16 10:23

kotlíková dotace jihočeský kraj

Na těcho stránkách píší http://kotlicek.cz/…hocesky-kraj že dotace bude jen do 31.3.2016. Chci se zeptat jestli bude nějaké další kolo? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.16 19:24
@martek01 píše:
Penize se ziskavaji z krajskych rozpoctu. napiste mi email na info@ebzet.cz a ja vam vse vysvetlim a pomuzu vyridit

Dobrý den, stále se v této problematice pohybujete? Uvažujeme o kotlíkové dotaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
30.1.16 21:37

@jozzka Další kolo by mělo být na podzim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
2.3.16 10:15

:mavam: My budeme řešit kotlíkovou dotaci + vyměníme topení v celém baráku. Prý je tam maximální strop 150.000 a stát vrací až 75%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
3.3.16 10:25

@martek01 dobrý den, ČTÚ si tady příspěvky. Muzu se zeptat vy tomu rozumite, či v tom děláte? Máme zazadano a teď nám přišel dopis. O čestném prohlášení, že při výměně kotle nebudeme topit jen biomasou ani jen uhlím. Moc tomu nerozumíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
3.3.16 10:29
@Neellca píše:
@martek01 dobrý den, ČTÚ si tady příspěvky. Muzu se zeptat vy tomu rozumite, či v tom děláte? Máme zazadano a teď nám přišel dopis. O čestném prohlášení, že při výměně kotle nebudeme topit jen biomasou ani jen uhlím. Moc tomu nerozumíme..

A čím je teda vlastně dovoleno topit, když máme kotel převážně na plyn?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama