Zítra poprvé do práce, mám z toho nervy

Anonymní
1.9.19 20:13

Zítra poprvé do práce, mám z toho nervy

Ahoj, je tu taky někdo, kdo he zítra po delší době do prace? Já po mateřské, po 8 letech, už mám z toho nervy, děti do školy, skolky a já do nové práce, no už, aby byl zítřek večer, z toho prvního dne mám fakt nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.9.19 20:18

To ja si dala job az od pulky zari, aby se dite ve skolce adaptovalo. To ho tam nechas rovnou na celej den 8o? Husty. Prvni den neresim, proste to nejak dopadne :nevim: kdyz me to nebude bavit pujdu jinam

• Nahlásit
  • Citovat
Tessa252
1.9.19 20:19

Já to tak měla před 3 měsíci, byla jsem úplně na nervy nervózní apod..Hlavně klid a držím palce první den v práci :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.19 20:21

@Tessa252 děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.9.19 20:21

Nenechám ho tam na celý den, půjde po obědě

• Nahlásit
  • Citovat
8802
1.9.19 20:22
@Anonymní píše:
To ja si dala job az od pulky zari, aby se dite ve skolce adaptovalo. To ho tam nechas rovnou na celej den 8o? Husty. Prvni den neresim, proste to nejak dopadne :nevim: kdyz me to nebude bavit pujdu jinam

Ta půlka září je určitě rozumné řešení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
675
1.9.19 20:26
@Anonymní píše:
To ja si dala job az od pulky zari, aby se dite ve skolce adaptovalo. To ho tam nechas rovnou na celej den 8o? Husty. Prvni den neresim, proste to nejak dopadne :nevim: kdyz me to nebude bavit pujdu jinam

To máte dobré, že si ještě můžete diktovat kdy nastoupite. Někdo to štěstí třeba nemá.

Pro zakladatelku - právě proto bych nechtěla dvě děti hned za sebou bez pauzy na práci. Nejspíš bych doma zvockla a pak bych se těžko zapojovala do procesu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.19 20:32
@Anonymní píše:

V jakem oboru pracujes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 20:33

@NinaU. No a ja zase nechtěla, aby byli děti věkově moc od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
3517
1.9.19 20:57

Pokud budeš v kanclu, tak tam snad není co zkazit. Pokud budeš v nemocniční prádelně, nebo u linky na kuřata, tak budeš nervní pokaždé před prácí. Kde budeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8802
1.9.19 21:03
@Božislava píše:
Pokud budeš v kanclu, tak tam snad není co zkazit. Pokud budeš v nemocniční prádelně, nebo u linky na kuřata, tak budeš nervní pokaždé před prácí. Kde budeš?

Až ti třeba mzdovka z nějakýho kanclu blbě spočtě výplatu, tak si vzpomeň na tuhle ptákovinu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.19 21:09
@Božislava píše:
Pokud budeš v kanclu, tak tam snad není co zkazit. Pokud budeš v nemocniční prádelně, nebo u linky na kuřata, tak budeš nervní pokaždé před prácí. Kde budeš?

Snad obracene, ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5394
1.9.19 21:10

To zvladnete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
1.9.19 21:17

Já to mám stejně. Zítra dcera nastupuje do první třídy, syn poprvé do školky a já do nové práce. Já se tedy byla už v práci na pár hodin podívat, aby mě trochu zaučili, takže do práce se ani tak nebojím. Spíš co synátor ve školce. Já ho tedy zkusím hned od začátku nechat i spát, ale babička bude připravená ho vyzvednout, kdyby nastal problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18933
1.9.19 21:26

Před dvěma roky jsem to zažívala. Noc před tím jsem tak trochu brečela. Syna mi do školky nevzali, hlídala mi babička. Kluk ráno při odchodu do práce občas brečel. No, bylo to těžký, ale zvládli jsme to oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama