Vyvolání porodu už zítra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 12:38
Zitra vyvolani porodu

Z duvodu vvv miminka, plus odhad nad 4kg… Zacinam 39 tt.
Tretorodicka, CS 6,hlavicka naleha…
Mam strach… Z bolesti, co prijde po porodu, moc se bojim, ze to nezvladnu.
Druhy porod jsem mela vyvolavany, dcera skoro 4kg, porodia jsem od tbl za cca 4,5hod.

Bojim se, abych nerodila dny a pak stejne cisar.

Dekuji a vase komenty, zkusenosti

Reakce:
brumi
Kelišová 6544 příspěvků 02.01.18 12:40

Pokud jsi ěla první prod stejéno rázu a šel tak rychle, nebála bych se ani druhého ty jsou většinou jšste snadnější a rychlejší

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 12:49
@Anonymní píše:
Z duvodu vvv miminka, plus odhad nad 4kg… Zacinam 39 tt.
Tretorodicka, CS 6,hlavicka naleha…
Mam strach… Z bolesti, co prijde po porodu, moc se bojim, ze to nezvladnu.
Druhy porod jsem mela vyvolavany, dcera skoro 4kg, porodia jsem od tbl za cca 4,5hod.

Bojim se, abych nerodila dny a pak stejne cisar.

Dekuji a vase komenty, zkusenosti

u třetirodičky není důvod.. klid.. Já měla mrně po 8 letech, takže jako prvorodička.. tam to byl mazec.. ale pokud nemáš tak obr rozdíl, mezi dětičkama - tedy časově, tak to půjde tychle.. a odhad je jen odhad.. Ohledně VVV ti určitě řekli, co se bude dál dít - nám tedy ano, do nejmenších detailů, takže se není čeho bát.. zítra máš mrně u sebe :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 12:51

@martina.se od druheho mam 9 tel :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 12:51

Let :*

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 12:55
@Anonymní píše:
@martina.se od druheho mam 9 tel :lol:
:mrgreen: :lol: hem, pak bych měla lehké obavy :lol: :mrgreen: já to měla podobně.. ale vyvoláváno 41+4 tt.. užila jsem si, na druhou stranu víš, že už budeš mít mrně fakt u sebe, takže pohoda.. neboj, půjde :hug:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 02.01.18 13:00

Chápu strach, ale pokud už teď máš CS 6 tak to by mohlo jít fakt rychle :kytka: držím palce

elibro
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 02.01.18 13:22

Neboj:) mě vyvolávali první, na tři tablety, měl 4100g - lázně to nebyly, ale furt dobrý:) to zvládneš!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 13:26

Moje sestra (proto pisu anonymne) měla vyvolávaný druhý porod, chlapeček 4,5kg a 58cm, ještě v 18.00 říkali, že to ten den nebude a v 19.00 byl na světě :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >