Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rkay
Nováček 2 příspěvky 07.08.18 22:21
Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Ahoj maminky a nebo tatínkové z Prahy. Jsem ze 75% :potlesk: slamněný vdovec ( maminka a dvě děti jsou na dovolené pro „větší“. Já jedu zítra s nejmladší synem (6let) do Playmobil parku u Norimberku. V autě mám ještě tři místa, pokus se chcete někdo zdarma svézt tam a zpátky, tak jste vítáni. Tento park je vhodný pro děti tak cca do 11ti let. Budeme rádi za milou společnost. Vstupné si platí každý sám. Pokud se mi ozvete do 23:30, tak se dohodneme ;). Můžu Vás vyzvednout kdekoli po Praze. Vyrážíme kolem sedmé. Těším se na zítřejší super den. Volete ihned, těšíme se na Vás. Kaja a Honzík *********

edit admin: smazány osobní údaje

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >