Reklama

Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rkay
Nováček 2 příspěvky 07.08.18 22:21
Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Ahoj maminky a nebo tatínkové z Prahy. Jsem ze 75% :potlesk: slamněný vdovec ( maminka a dvě děti jsou na dovolené pro „větší“. Já jedu zítra s nejmladší synem (6let) do Playmobil parku u Norimberku. V autě mám ještě tři místa, pokus se chcete někdo zdarma svézt tam a zpátky, tak jste vítáni. Tento park je vhodný pro děti tak cca do 11ti let. Budeme rádi za milou společnost. Vstupné si platí každý sám. Pokud se mi ozvete do 23:30, tak se dohodneme ;). Můžu Vás vyzvednout kdekoli po Praze. Vyrážíme kolem sedmé. Těším se na zítřejší super den. Volete ihned, těšíme se na Vás. Kaja a Honzík *********

edit admin: smazány osobní údaje

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama