Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rkay
Nováček 2 příspěvky 07.08.18 22:21
Zítřejší cesta do playmobil parku 8.8.2018

Ahoj maminky a nebo tatínkové z Prahy. Jsem ze 75% :potlesk: slamněný vdovec ( maminka a dvě děti jsou na dovolené pro „větší“. Já jedu zítra s nejmladší synem (6let) do Playmobil parku u Norimberku. V autě mám ještě tři místa, pokus se chcete někdo zdarma svézt tam a zpátky, tak jste vítáni. Tento park je vhodný pro děti tak cca do 11ti let. Budeme rádi za milou společnost. Vstupné si platí každý sám. Pokud se mi ozvete do 23:30, tak se dohodneme ;). Můžu Vás vyzvednout kdekoli po Praze. Vyrážíme kolem sedmé. Těším se na zítřejší super den. Volete ihned, těšíme se na Vás. Kaja a Honzík *********

edit admin: smazány osobní údaje

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >