Kam pro zálohy na porodné jako živnostník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 258 příspěvků 25.01.18 13:49
živnostník kam pro zalohy na porodné?

Dobrý den :) mohu poprosit o radu? Manžel je živnostník a potřebovala bych vědět kde seženu jeho zálohy za 2016? (K žádosti o porodné)Přímo na socialním nebo i od účetní? Já se zapoměla na úředě zeptat :lol: :nevim: mooc děkuju

Reklama

Reakce:

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 25.01.18 14:03
@niskey píše:
Dobrý den :) mohu poprosit o radu? Manžel je živnostník a potřebovala bych vědět kde seženu jeho zálohy za 2016? (K žádosti o porodné)Přímo na socialním nebo i od účetní? Já se zapoměla na úředě zeptat :lol: :nevim: mooc děkuju

Jaké zálohy? Na sociální a zdravotní pojištění? Pokud ano, tak na zdravotní pojišťovně a OSSZ…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama