Reklama

Kam pro zálohy na porodné jako živnostník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 25.01.18 13:49
živnostník kam pro zalohy na porodné?

Dobrý den :) mohu poprosit o radu? Manžel je živnostník a potřebovala bych vědět kde seženu jeho zálohy za 2016? (K žádosti o porodné)Přímo na socialním nebo i od účetní? Já se zapoměla na úředě zeptat :lol: :nevim: mooc děkuju

Reklama

Reakce:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 25.01.18 14:03
@niskey píše:
Dobrý den :) mohu poprosit o radu? Manžel je živnostník a potřebovala bych vědět kde seženu jeho zálohy za 2016? (K žádosti o porodné)Přímo na socialním nebo i od účetní? Já se zapoměla na úředě zeptat :lol: :nevim: mooc děkuju

Jaké zálohy? Na sociální a zdravotní pojištění? Pokud ano, tak na zdravotní pojišťovně a OSSZ…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >