Život a jeho žití

Anonymní
17.2.21 23:27

Život a jeho žití

Ahoj všem, dospivam, blížim se k 19 narozeninam. Začala jsem přemýšlet o životě a je mi z toho smutno…peníze vládnou světu, hodně lidi se poslední dobou rozvádějí..98% zenaču podvádějí dokonce už i ženy dělají úlety…jestli ses pohlednej(ne nemusis být ani chytra, chlapum jde jenom o to jak ta zenska vypada)tak mas rozhodne vyhranej život, dnešní deti začínají pít už ve 13-14 letech…proste je mi z toho smutno když nad tím tak premyslim, prosim anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
17.2.21 23:43

Neboj, tyhle depky přepadnou v adolescenci kdekoho, ani na to není třeba pandemie. Přejde to, časem zjistíš, že život je pestřejší, než momentální černé brýle. Tak třeba ani v jednom bodě nemáš tak docela pravdu… Ale na to přijdeš časem. Teď je fajn si zoufat nad stavem světa s kámoši. (Je to teda o dost zábavnější, než s cizími lidmi na emiminu.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7303
17.2.21 23:45

Dospívání není jen o fyzickém růstu, ale hlavně o mentálním zrání a získání jiného náhledu na život. Tohle zjištění člověka trochu uzemní, zamrzí. Na druhou stranu na světě není zase tak špatně, co se vztahů týče. V pubertě je vzhled asi jeden z nejdůležitějších, v dospělosti se partner hledá i kvůli jiným hodnotám. Nevěra není v 98% vztahů, rozhodně nejsou novinkou i ženské zálety. Peníze světem vládnou, aspoň máš motivaci pracovat a vydělávat si. Časem si na tyhle skutečnosti zvykneš a budeš se snažit vést život, jaký by se líbil tobě. Tzn. budeš se snažit vybrat spolehlivého partnera, budeš se snažit vychovávat děti tak, aby neměli potřebu si v těch 13ti hrát na machýrky a neužívali omamné látky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 23:50

@elibro jo a k tyhle situaci co se teď deje to ani nekomentuju, už rok jsem nebyla ve skole, naše vláda se asi zblaznila :nevim: :? :think: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 23:54

@Petule030 tak aspoň ze k necemu mi je to přemýšlení o životě :) :D

• Citovat
  • Nahlásit
3787
18.2.21 00:23

Děláš co tě baví? Sportuješ? Podle mne má člověk tyhlety nálady, když nežije sám spokojeně a plnohodnotně. Začala bych u sebe a hned bude i svět kolem tebe růžovější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
18.2.21 00:46
@Anonymní píše:
Ahoj všem, dospivam, blížim se k 19 narozeninam. Začala jsem přemýšlet o životě a je mi z toho smutno…peníze vládnou světu, hodně lidi se poslední dobou rozvádějí..98% zenaču podvádějí dokonce už i ženy dělají úlety…jestli ses pohlednej(ne nemusis být ani chytra, chlapum jde jenom o to jak ta zenska vypada)tak mas rozhodne vyhranej život, dnešní deti začínají pít už ve 13-14 letech…proste je mi z toho smutno když nad tím tak premyslim, prosim anonym.

Nebuď smutná. :hug: To je prostě srážka s realitou. V tomto věku člověk začíná poznávat, že vše není tak, jak by to být mělo, ani tak, jak to dosud, vlastně jako dítě, viděl. Někdy je to slušná rána mezi oči. :D Život je ale i tak pěkný. Pokud má člověk rozum, srdce a trochu štěstí. Přeju Ti ho hodně. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
18.2.21 07:00
@Anonymní píše:

Nevim jestli Te uklidnim, ale chovani lidi se po staleti, tisicileti nemeni, motivy lidskeho chovani jsou stale stejne..takze lidi i deti pili alkohol uz ve stredoveku slabe pivo bylo bezne, podvadeli se odjakziva, kvuli neveram se vrazdilo, vedly valky, touha po moci a statcich je lidem blizka co je svet svetem, nyni zijem nejbezpecneji z cele historie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
14.8.71 08:19
@Anonymní píše:

No jo holka, vstoupit do sokola jsi už prošvihla. Tak ještě není pozdě se stát řeholní sestrou. To by ti mohlo vyhovovat. ;)

Jinak ti v tom výčtu chybí, že ženám zase stačí, když je dotyčný aspoň trochu slavnej. Hned po něm hází podprsenky. ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 09:07

@sediza no jo sportuju ale to je taky zavreny tak si zacvicim někdy doma.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 09:08

@Popeladym dekuju:h :srdce: eart:️

• Citovat
  • Nahlásit
1356
18.2.21 12:30
@lilith1 píše:
Nevim jestli Te uklidnim, ale chovani lidi se po staleti, tisicileti nemeni, motivy lidskeho chovani jsou stale stejne..takze lidi i deti pili alkohol uz ve stredoveku slabe pivo bylo bezne, podvadeli se odjakziva, kvuli neveram se vrazdilo, vedly valky, touha po moci a statcich je lidem blizka co je svet svetem, nyni zijem nejbezpecneji z cele historie..

Ale ano, chování lidí se mění, a hodně. A čím líp se máme, tím hůř se chováme. Pochopit, že by bylo dobré chovat se jinak, na to nemají mnozí zřejmě kapacitu. Lidi jsou jen součást živočišné řiše. A nejsou extra dokonalí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
18.2.21 12:46
@Popeladym píše:
Ale ano, chování lidí se mění, a hodně.A čím líp se máme, tím hůř se chováme. Pochopit, že by bylo dobré chovat se jinak, na to nemají mnozí zřejmě kapacitu. Lidi jsou jen součást živočišné řiše. A nejsou extra dokonalí.

Nesmysl, dneska tě nikdo na ulici nezastřelí jen proto, že máš zlatý knoflík, kus žvance, nebo vypadáš jinak. Naopak - teprve nedávno nastala doba, kdy se můžeme k neznámým lidem chovat normálně slušně.
Zakladatelko, svět opravdu není černobílý. Většina lidí je normálních, slušných, ohleduplných. Peníze nejsou špatná věc, ale musí být nástrojem, ne cílem. Rozvádí cca 50% manželství, což znamená, že 50% spolu zůstává - není to skvělé? Nevěra taky není na každém rohu. Jsi na začátku. Všechno krásné máš před sebou, hlavu vzhůru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat