Jak zvládáte život bez myčky, sušičky, robovysavace, auta...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
4-1.cz
Kecalka 170 příspěvků 07.09.19 17:07
Život bez myčky, sušičky, robovysavace, auta.. jak zvládáte?

Ahojky :) najdou se tu maminky co to mají jako my? Nádobí myjem ve drezu, pradlo susime na snure, jezdime autobusem, vysavame klasickým vysavacem apod. :)? Chtěli byste zmenu? Nebo to takto mate dobrovolne? A jak stihate uklid? My ted mame ctyri deti a musim rict ze hlavně to nádobí zabere dost času, ale museli bychom kvuli myčce uplne predelat linku, takže zatim neplanujeme :) Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Machstep
Povídálka 46 příspěvků 07.09.19 17:10
@4-1.cz píše:
Ahojky :) najdou se tu maminky co to mají jako my? Nádobí myjem ve drezu, pradlo susime na snure, jezdime autobusem, vysavame klasickým vysavacem apod. :)? Chtěli byste zmenu? Nebo to takto mate dobrovolne? A jak stihate uklid? My ted mame ctyri deti a musim rict ze hlavně to nádobí zabere dost času, ale museli bychom kvuli myčce uplne predelat linku, takže zatim neplanujeme :) Jak jste na tom vy?

Ahoj, my myčku nemáme. Prádlo taky - šňůry. Vysavač máme klasický ale teda i takový ten příruční ale ten jsme dostali a používám ho teda jen když se akutně něco vysype. Jinak je na prd. A my teda nemáme ani TV :lol: A lidi si klepou na čelo co prý doma děláme :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10763 příspěvků 07.09.19 17:11

Mycku, susicku nemam kam dat, robotickej vysavac nemam, jen obyc. Bez auta bych fungovat nedokazala.. A jsem sama se synem.

Lekninka91
Extra třída :D 10763 příspěvků 07.09.19 17:11

@Machstep televizi taky nemame. Staci notebook :mrgreen:

Machstep
Povídálka 46 příspěvků 07.09.19 17:12
@Lekninka91 píše:
@Machstep televizi taky nemame. Staci notebook :mrgreen:

My teda notebook máme, ale jen na fotky :mrgreen:

Pavlahar
Kecalka 126 příspěvků 07.09.19 17:13

Tak my bydlíme na vesnici, kam jezdí pár autobusu za den. Bez auta bych se neobesla. Jinak nemáme mycku, robovysavac ani sušičku a žijem. Ale mikrovlnku používáme :lol:

4-1.cz
Kecalka 170 příspěvků 07.09.19 17:16

@Machstep taky nemáme televizi :mrgreen: na tu jsem zapomněla jak ji nepotrebuju :lol:

4-1.cz
Kecalka 170 příspěvků 07.09.19 17:17

Ani mikrovlnku, ale to je dobrá věc, tu bych i ráda

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 07.09.19 17:19

Jsem z vesnice, takže bez auta ani ránu, teď jezdím do práce a vozím děti do školy/školky, takže zhruba 20 min a bez auta by to prostě nešlo, spoje tu nejsou. Myčku nemáme, ta mi tak nechybí, robobysavač taky ne. Ale o sušičku škemrám už druhý rok, takže až začnu vydělávat, určitě na ni našetřím. Zrovna tu musím přitápět, abych usušila jednu várku prádla a mohla vyprat a pověsit druhou várku. Přes léto je to v pohodě, prádlo suším venku, ale v tomhle počasí toje naprd. Takže sušička je v plánu :mrgreen: Mikrovlnku používáme.

krajta
Kecalka 249 příspěvků 07.09.19 17:25

Bydlíme na vesnici, ale auto využíváme málokdy, spíše o víkendu, jsme totiž hodně ekologicky založena rodina, já do práce jezdím autobusem, který jezdí párkrát za den a manžel na kole. Myčku, sušičku ani robo vysavač nemáme a ani nechceme. :mavam:

nabab
Kecalka 296 příspěvků 07.09.19 17:26

Auto je v dnešní době skoro nutné, nedokážu si to bez něj představit. I když někde ve velkém městě, kde třeba funguje mhd, to asi jde, nevím. Jinak myčku ani sušičku nemáme, myčku nepostrádám, sušička by asi bodla, ale tak věším no. Bez mikrovlnky bych nefungovala a televize a počítač běží taky hodně teda. Vysavač a mop obyč a bez problému…

laducha
Generální žvanilka 22875 příspěvků 07.09.19 17:30

Žijeme si bez toho všeho docela dobře. Děti mám tři, kluci už jsou dospělí.
Teď jsem měla kulatiny, sešly se mi peníze, že si koupím myčku, ale zatím nic. Taky musím udělat změny v kuchyni.
Televizi mám od června, dostala jsem ji. Ještě nemám zapojenou kabelovku 8)

drsňačka
Kecalka 272 příspěvků 07.09.19 17:32

Všechny tyhle spotřebiče, jsem si postupně pořídila a můžu říci, že rozhodně nelituji!! Kvůli myčce jsem vybourali linku, kvůli sušičce koupelnu, ale stálo to za to!! Je to jenom o tom komfortu a usnadnění práce.. Kdysi se taky žilo bez těchto vymožeností a žili jsme si dobře. Ale jak praví klasik: " která jednou zkusí"… ;)

Sára 1
Echt Kelišová 9148 příspěvků 07.09.19 17:36

Bez auta bych neměla šanci rozvést děti do školky a školy. Autobusem bych zvládla maximálně jedno dítko dopravit tam, kam je potřeba. Do práce bych se pak už vůbec nedostala - a to dojíždím cca 6 km. Bez myčky a sušičky bych nechtěla být - už bez toho neumím fungovat. Vysavač mám klasický a taky trpím, když se mi zrovna rozbije ten můj oblíbený, protože ten náhradní je fakt šunt. Nad robotickým jsem neuvažovala a asi v budoucnu uvažovat ani nebudu.

Týnka20
Kecalka 456 příspěvků 07.09.19 17:36

Mycku mame, ale nefunguje, takze myju v ruce a fakt mi to nechybi, hned bych misto ni udelala dalsi skrinku, to se hodi vic. :palec: vysavac mame obycejnej, robo nemam, tv teda mame, bez ni bych umrela :mrgreen: spis jen ze zvyku, ze tu hraje ale ani na ni nekoukam :D mikrovlnku miluju, protoze v ni pripravuju mimcu papani :mrgreen: a bez auta by jsme nedali teda ani ranu, to je hodne dulezita vec.. ikdyz bydlime ve meste a cca do 300m mam vsechno u panelaku, doktory, lekarnu, market.. a susicku nemam, ale chtela bych ji, ale fakt bez ni dokážu zit. Takže pohoda. :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama