Život bez zamilování? Mám nutkání se s ním vyspat...

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25827
21.1.22 21:09

Mám se s ním sejít a vyspat?

Zdravím vás všechny.
Moje kamarádka řeší už několik let to, že nemůže mít muže, kterého miluje.
Došlo mi, že to tak mám taky, i když trochu jinak než ona, ale nechci tady rozebírat kamarádku, jen ona mi dala impuls k tomu, že mi došlo, jaké to mám já.
Se svým mužem jsem přes 10 let, letos to budou 4 roky, kdy jsme vstoupili do svazku manželského.
Můj muž je super, spolehlivý, dobře vypadá, urozený, dělá pro mě z velké části to, co si přeji. Je přirozeně inteligentní, má i vysokoškolské vzdělání, rozumí téměř všemu a já jsem podle něj… no prostě blbka.
Jenže… já ho prostě nemiluji. Mám ho moc ráda, ale nemiluji ho od začátku, kdy jsme se seznámili. Vždy se mi velmi líbil, imponoval mi svojí inteligencí, povahou, vzhledem. Na začátku jsem k němu několik let určitě vzhlížela.
Před ním jsem měla vztah s mužem, který je ode mě o 11 let starší. Vždy jsem byla na vrstevníky nebo na muže o pár let ode mě starší, ale tento mně doslova učaroval. S ním jsem byla 3 měsíce, nebydleli jsme spolu.
Dodnes na něj nemohu zapomenout. On chtěl, aby bylo vše po něm, měl příšerné dětství, kdy ho jeho otec ponižoval, někdy i bil. Příšerné dětství, jeho matka, kterou má velmi rád, se ho nezastala a neodešla s ním třeba jinde. K jeho mladšímu bratrovi se jeho otec choval už úplně jinak.
Ten muž, na kterého nemohu zapomenout, se mě pokusil ponižovat tím způsobem, že když jsem měla svetr s výstřihem, tak mi řekl, že jemu se líbí více svetry do véčka. Když jsem si nechala udělat gelové nehty, tehdy letěla bílá Francie, tak chtěl, abych ty nehty měla o trochu kratší a jiné barvy.
Já jsem nebyla zvyklá na to, aby mi někdo takto rozkazoval a ještě takové blbosti, tak jsem to utnula.
Potom jsme se roky neviděli, občas se ozval, jak se mám, co dělám a chtěl se sejít.
Vlastně k tomu nikdy nedošlo.
Teď už spolu nejsme v kontaktu roky. Stačí, že ho někde zahlídnu z auta a den je pro mě prostě hezčí. Takové to - sejde z očí, sejde z mysli u mě prostě nefunguje.
On se mi strašně líbí, dnes je mu sice skoro 50, je 190/90, vím, že je svobodný, bezdětný, občas mrknu na jeho facebook a vím, že je sám.
Za tu dobu nějaké vztahy měl, ale ty nevyšly.
Vždy jsem se bránila tomu se s ním po těch letech sejít a třeba i vyspat, protože mi bylo jasné, že tím bych akorát vše prohloubila a bylo by to horší.
Teď to nutkání mám. Chci se s ním sejít, chci se s ním vyspat. Úplně nejvíc bych s ním chtěla být. Moc dobře vím, že lidé se nemění a když, tak k horšímu, že on je pořád ten magor, který mě komandoval.
Mám milence, ten je tedy obézní, malý, přitahuje mě, určité city k němu chovám, ale moc dobře vím, že to taky není zamilovanost.
Co mám dělat? Mám se tomu muži, na kterého roky nemohu zapomenout ozvat, sejít se s ním - pokud bude chtít a vyspat se s ním?
On měl vždy na ženy určité požadavky, nebyl by třeba se svojí vrstevnicí, která je kulatá a nepřitažlivá.
Edit: s tou blbkou je to myšleno tak, že vedle něj jsem blbka, to tak vnímám, ale neřeším to, není to pro mě problém, že je chytřejší, vzdělanější. Muž mi nikdy neřekl, že jsem hloupá a nevyčítal, že nemám VŠ. Ani nijak nenaznačoval.

Příspěvek upraven 22.01.22 v 14:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
498
21.1.22 21:29

@Klopotkova S jeho povahou se nedivím, že je svobodný, bezdětný. Je to psychický tyran, manipulátor, psychopat. A ty po něm teskníš, přitom doma máš normálního fajn chlapa. Nechápu. Doufám, že neuděláš tu fatální pitomost a neskončíš u toho dotyčného. Od psychického manipulování je jen krůček k fyzickému napadení. I když zpočátku by byl samý cukr, když ptáčka lapají.. Řekla bych, že tě prostě pálí dobré bidlo. Máš doma poklad a nedoceníš ho, protože hormony ti lítají pro někoho jiného, kdo si to ani omylem nezaslouží.
Každému podle jeho zásluh, až ti tvůj ex svobodný bezdětný přítel dá párkrát přes pusu, pak si možná vzpomeneš, že dobře ti už bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20323
21.1.22 21:29

Jasně - jdi do toho, odsabotuj se, přidej další hektolitry toxicity do svého život.

V žádném případě nehledej nějaké smíření se sama se sebou, čištění starých traumat a podobně. Proč by si to dělala, když si můžeš ještě víc potentočkovat situaci ve které žiješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
21.1.22 21:42

Moc to neprebirej a ber jak to prijde. Nejakej vek uz mas, ani se nenadejes a budes mit dostrasino :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
21.1.22 21:47

Ty máš nějaké sebedestruktivní sklony, že toužíš po takovém vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
21.1.22 21:56

Kterému z nich bys radši lízala kaďák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LSD
201
21.1.22 22:01
@Modra1 píše:
Kterému z nich bys radši lízala kaďák?

kusuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
21.1.22 22:01
@Klopotkova píše:
Zdravím vás všechny.
Moje kamarádka řeší už několik let to, že nemůže mít muže, kterého miluje.
Došlo mi, že to tak mám taky, i když trochu jinak než ona, ale nechci tady rozebírat kamarádku, jen ona mi dala impuls k tomu, že mi došlo, jaké to mám já.
Se svým mužem jsem přes 10 let, letos to budou 4 roky, kdy jsme vstoupili do svazku manželského.
Můj muž je super, spolehlivý, dobře vypadá, urozený, dělá pro mě z velké části to, co si přeji. Je přirozeně inteligentní, má i vysokoškolské vzdělání, rozumí téměř všemu a já jsem podle něj… no prostě blbka.
Jenže… já ho prostě nemiluji. Mám ho moc ráda, ale nemiluji ho od začátku, kdy jsme se seznámili. Vždy se mi velmi líbil, imponoval mi svojí inteligencí, povahou, vzhledem. Na začátku jsem k němu několik let určitě vzhlížela.
Před ním jsem měla vztah s mužem, který je ode mě o 11 let starší. Vždy jsem byla na vrstevníky nebo na muže o pár let ode mě starší, ale tento mně doslova učaroval. S ním jsem byla 3 měsíce, nebydleli jsme spolu.
Dodnes na něj nemohu zapomenout. On chtěl, aby bylo vše po něm, měl příšerné dětství, kdy ho jeho otec ponižoval, někdy i bil. Příšerné dětství, jeho matka, kterou má velmi rád, se ho nezastala a neodešla s ním třeba jinde. K jeho mladšímu bratrovi se jeho otec choval už úplně jinak.
Ten muž, na kterého nemohu zapomenout, se mě pokusil ponižovat tím způsobem, že když jsem měla svetr s výstřihem, tak mi řekl, že jemu se líbí více svetry do véčka. Když jsem si nechala udělat gelové nehty, tehdy letěla bílá Francie, tak chtěl, abych ty nehty měla o trochu kratší a jiné barvy.
Já jsem nebyla zvyklá na to, aby mi někdo takto rozkazoval a ještě takové blbosti, tak jsem to utnula.
Potom jsme se roky neviděli, občas se ozval, jak se mám, co dělám a chtěl se sejít.
Vlastně k tomu nikdy nedošlo.
Teď už spolu nejsme v kontaktu roky. Stačí, že ho někde zahlídnu z auta a den je pro mě prostě hezčí. Takové to - sejde z očí, sejde z mysli u mě prostě nefunguje.
On se mi strašně líbí, dnes je mu sice skoro 50, je 190/90, vím, že je svobodný, bezdětný, občas mrknu na jeho facebook a vím, že je sám.
Za tu dobu nějaké vztahy měl, ale ty nevyšly.
Vždy jsem se bránila tomu se s ním po těch letech sejít a třeba i vyspat, protože mi bylo jasné, že tím bych akorát vše prohloubila a bylo by to horší.
Teď to nutkání mám. Chci se s ním sejít, chci se s ním vyspat. Úplně nejvíc bych s ním chtěla být. Moc dobře vím, že lidé se nemění a když, tak k horšímu, že on je pořád ten magor, který mě komandoval.
Mám milence, ten je tedy obézní, malý, přitahuje mě, určité city k němu chovám, ale moc dobře vím, že to taky není zamilovanost.
Co mám dělat? Mám se tomu muži, na kterého roky nemohu zapomenout ozvat, sejít se s ním - pokud bude chtít a vyspat se s ním?
On měl vždy na ženy určité požadavky, nebyl by třeba se svojí vrstevnicí, která je kulatá a nepřitažlivá.Příspěvek upraven 21.01.22 v 21:44

Jo, udělej to, pokud na to máš odvahu a on tě bude chtít. Vždyť už se ti to léta převrací v hlavě, tak to rozčísni. Třeba zjistíš, že nebylo zas tak moc o co stát, nebo naopak najdeš konečně to, co hledáš, a zbavíš se toho napětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
21.1.22 22:23

Ozvi se mu a vyspi se s ním, pokud teda bude mít zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
401
21.1.22 22:30

Chceš si zahrávat s ohněm. Pravděpodobně si on z dětství nese sklony k manipulatorstvi a narcismu a ty máš sklony být jeho oběť. Proto tě, kromě jiného, tak přitahuje. To bude panečku jízda. Klopotko, neblbni. Běž si povyrazit někde jinde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
21.1.22 22:56

Jo tak takovouhle dámu mám taky doma, je sice léta se mnou, ale pořád se někde vysírá, no prostě paráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
21.1.22 23:12

@Klopotkova

Vyměňuješ mizerné vztahy za ještě mizernější.

Manželství za nic nestojí, ty to neřešíš a utíkáš za milence,
S milencem to taky za nic nestojí, neřešíš to.
Teď si chceš pořídit dalšího, ještě pochybnějšího milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25827
21.1.22 23:28
@stalenaivka píše:
Jo tak takovouhle dámu mám taky doma, je sice léta se mnou, ale pořád se někde vysírá, no prostě paráda.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
21.1.22 23:50

To je dobrý bizar :palec: pochybuji o tvé inteligenci, a vlastně o celém příspěvku… Manžel, pěkný, inteligentní, líbí se ti jeho povaha a myslí si o tobě, že jsi blbka. Ex, jasný psychopat, ještě to rozepíšeš - myslíš na něj, toužíš po něm. Milenec - obézní, malý. Dle toho, jaký důraz dáváš na vzhled, tak mi to přijde od začátku do konce jako smyšlený příběh :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
22.1.22 00:41

Manžela popisuješ tak pěkně, protože máš špatný svědomí, díky svému kur. ení. To že mu to mužeš dělat, ale fakticky znamená, že ho máš na háku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat