Život na dávkách

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5858
17.1.22 13:06

Život na dávkách

Po diváckém úspěchu reality show „Výměna manželek“, kde často vystupují lidé, kteří spadli na společenské dno, jedna nejmenovaná česká soukromá televizní společnost připravuje sérii pořadů o chudobě. Seriál má zobrazovat životy obyvatel v sociálně vyloučených lokalitách, kteří jsou závislí na sociálních dávkách, nemají motivaci si hledat spolehlivé zaměstnání, často páchají trestnou činnost, pěstují konopí tak dále. Televize už prý zjišťuje potenciální lokace pro seriál. Například v severočeských Předlicích se objevily dvě ženy označující se jako televizní producentky a které se pokoušely přesvědčit místní obyvatele k účasti v seriálu. Představitelé města však vyjádřili odpor k připravovanému seriálu, protože mají obavy, že by seriál mohl vést k rasovému nápětí, pokuď by seriál přesně zobrazoval realitu. Televizní tvůrci se nechtějí odradit od svého záměru, trávit určitý čas s rodinami trpící chudobou, protože chtějí lépe prozkoumat tento problém. Pokud by tento seriál běžel v televizi, pozorně byste ho sledovali, nebo byste ho ignorovali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12839
17.1.22 13:13

Nedíval. Proč ztrácet čas koukáním na trosky, kteří v životě nic nedokážou a nic neznamenají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
17.1.22 13:15

Už jsem nedopatřením nedávno shlédla jeden díl Výměny manželek. A nikdy víc. Takže bych to ignorovala. Nechápu, co by to mělo lidstvu přinést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
17.1.22 13:22

Pokud by se nejednalo, romskou komunitu, tak bych na to z vědecko-výzkumných důvodů koukla. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
17.1.22 13:23
@Dani65 píše:
Pokud by se nejednalo, romskou komunitu, tak bych na to z vědecko-výzkumných důvodů koukla. :D

Rasysto! Takže snědej cikán ti vadí a white thash ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
17.1.22 13:23

Ignorovala bych ho, stejně jako ignorují takové typy lidí na ulici, nebo podobné inteligentní reality show výměna manželek a další. Proč ztrácet čas něčím co mě neobohatí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
17.1.22 13:24

Já bych se na to podívala, ono člověk kolikrát ani netuší, jak špatně na tom někteří lidé v ČR jsou, je hloupé před tím zavírat oči. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
17.1.22 13:27

Asi bych se na 1-2 díly koukla. Ale nic neslibuji, na manželky nekoukám právě z toho důvodu, že tam jsou spíš extrémní případy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
17.1.22 13:28

Ja bych se divala… zoufalci jsou vzdy nejlepsi podivana, hlavne kdyz nemaji zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
17.1.22 13:30
@listento píše:
Já bych se na to podívala, ono člověk kolikrát ani netuší, jak špatně na tom někteří lidé v ČR jsou, je hloupé před tím zavírat oči. :nevim:

A k čemu ti to konkrétně bude? Je to jejich věc a jejich problém, že s tím nic nedělají. Lidi si dělají po večerech dálkově školy, aby mohli postoupit, někam se posunout a oni nedochodí ani základku a pak jen natáhnou ruku k systému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17409
17.1.22 13:31

Pokud by to byla reality show, tak ne. Na dobre udelany dokument mozna ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28728
17.1.22 13:36

@Cenarius Já bych to klidně ukázala dětem jako odstrašující příklad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
17.1.22 13:37
@Svistice píše:
@Cenarius Já bych to klidně ukázala dětem jako odstrašující příklad.

To zase jo. To by mohl být dobrý motivační materiál do škol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
17.1.22 13:39

Nedívala bych se. vím, jak tito lidé žijí, občas s nimi musím jednat a večer se na takové hnoje dívat nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
17.1.22 13:40

@Božislava Za zajímavosti bych se podíval. Ne proto, abych se bavil na účet jiných lidí, ale abych hledal cestu porozumění pro způsob života, který mají a třeba si i sami zvolili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat