Život o ničem na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:13
Život o ničem na mateřské

Zdravím, potřebuju se z toho vypsat.
Dostala jsem se do takové situace, ze které nejde uniknout.Jsem na mateřské a vůbec mě to nebaví. Pořád jsem doma s dětmi zavřená. Mám 4letou energickou dceru, která na chvilku neposedí a druhou, která přímo nenávidí kočárek, na to aby jsme někam šly bez řevu. druhá je strašně uřvané dítě. Už se mi abych po po pravdě řekla, s ní nikam nechce.Ve městě, ve kterém žiji nikoho neznám, nemám se jak odreagovat. Můj přítel je typ, co myslí jen na sebe. Ženská, co je na mateřské se má starat o děti, vařit uklízet po všech. Prostě sloužit. Mě to ale nebaví. Je to život o ničem. Věčný stereotyp. děti mám úžasný, zdravý a moc si toho vážím, ale být doma neustále jen s nimi bez chvilky klidu, bez jakéhokoliv odreagování mi leze na mozek. Přítel mi s ničím nepomůže. Příjde z práce a tím jeho práce končí. Sedne k počítači a hotovo. Citím se jako služebná, k ničemu. hlavně mě štve, jak mě bere přítel. Nadává mi tu jak se potřebuje odreágovat a jít do hospody, popovídat si s někým jiným, než se mnou. A já co? :zed: Děti nepohlídá, nic. :cert: Nevím co dělat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29259 příspěvků 28.12.17 18:16

Čtyřletá holčička by už přece mohla být v mateřské školce. Neuvažuješ o tom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:16
@Anonymní píše:
Dostala jsem se do takové situace, ze které nejde uniknout.Jsem na mateřské a vůbec mě to nebaví. Pořád jsem doma s dětmi zavřená. Mám 4letou energickou dceru, která na chvilku neposedí a druhou, která přímo nenávidí kočárek, na to aby jsme někam šly bez řevu. druhá je strašně uřvané dítě. Už se mi abych po po pravdě řekla, s ní nikam nechce.Ve městě, ve kterém žiji nikoho neznám, nemám se jak odreagovat. Můj přítel je typ, co myslí jen na sebe. Ženská, co je na mateřské se má starat o děti, vařit uklízet po všech. Prostě sloužit. Mě to ale nebaví. Je to život o ničem. Věčný stereotyp. děti mám úžasný, zdravý a moc si toho vážím, ale být doma neustále jen s nimi bez chvilky klidu, bez jakéhokoliv odreagování mi leze na mozek. Přítel mi s ničím nepomůže. Příjde z práce a tím jeho práce končí. Sedne k počítači a hotovo. Citím se jako služebná, k ničemu. hlavně mě štve, jak mě bere přítel. Nadává mi tu jak se potřebuje odreágovat a jít do hospody, popovídat si s někým jiným, než se mnou. A já co? :zed: Děti nepohlídá, nic. :cert: Nevím co dělat. [/citace -
Ahoj jestli chceš, napiš sem a já ti napíšu zprávu.

fiona313
Echt Kelišová 9240 příspěvků 28.12.17 18:17
@Anonymní píše:
Dostala jsem se do takové situace, ze které nejde uniknout.Jsem na mateřské a vůbec mě to nebaví. Pořád jsem doma s dětmi zavřená. Mám 4letou energickou dceru, která na chvilku neposedí a druhou, která přímo nenávidí kočárek, na to aby jsme někam šly bez řevu. druhá je strašně uřvané dítě. Už se mi abych po po pravdě řekla, s ní nikam nechce.Ve městě, ve kterém žiji nikoho neznám, nemám se jak odreagovat. Můj přítel je typ, co myslí jen na sebe. Ženská, co je na mateřské se má starat o děti, vařit uklízet po všech. Prostě sloužit. Mě to ale nebaví. Je to život o ničem. Věčný stereotyp. děti mám úžasný, zdravý a moc si toho vážím, ale být doma neustále jen s nimi bez chvilky klidu, bez jakéhokoliv odreagování mi leze na mozek. Přítel mi s ničím nepomůže. Příjde z práce a tím jeho práce končí. Sedne k počítači a hotovo. Citím se jako služebná, k ničemu. hlavně mě štve, jak mě bere přítel. Nadává mi tu jak se potřebuje odreágovat a jít do hospody, popovídat si s někým jiným, než se mnou. A já co? :zed: Děti nepohlídá, nic. :cert: Nevím co dělat.

Já to vyřešila studiem na vysoké škole. Jsem v kombinované formě studia. Každou sobotu vypadnu z domu a ještě k tomu budu mít titul. Už studuju druhou vysokou školu. Je to i o kontaktu s lidmi. :) Být na mateřské neznamená stát se služkou a bez ambicí.

Příspěvek upraven 28.12.17 v 18:19

terien
Echt Kelišová 8373 příspěvků 28.12.17 18:18

Tak hlavně že sis pořídila děti s takovým super tatínkem a hned 2 za sebou, aby sis tu mateřskou užila :roll: co teď? Mas rodiče kteří by pomohli? Kolik je mladší dceři? Je s partnerem alespoň nějaká domluva, že bys měla jeden večer v týdnu jen pro sebe? Mas sourozence? Proč nemáš žádné kamarádky?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29259 příspěvků 28.12.17 18:19

Otázka je, zda jste měli společná témata k hovoru a zájmy už před dětmi. Rozhodně si ale o svých pocitech promluv s partnerem, tady to nevybojuješ.

fiona313
Echt Kelišová 9240 příspěvků 28.12.17 18:19

@terien Tak já bych do zakladatelky neryla. Osobně si myslím, že toho má teď momentálně nad hlavu a že se potřebuje vypovídat.

fiona313
Echt Kelišová 9240 příspěvků 28.12.17 18:21

@Burj Chalifa Tak, tak. Musí si to vyříkat sami. A rozhodně bych si vybojovala čas pro sebe.

Elen8
Extra třída :D 12992 příspěvků 28.12.17 18:21

Musis myslet i na sebe. Ja jsem na materske rada, rada se o rodinu staram, ale ja jsem za to docenena a partner si toho vazi. Na Tvem miste bych dala 1-2 za tyden deti nekam pohlidat a sla cvicit, nebo se jen sama v klidu projit a rozhodne si najdi kamaradky, hned se bude zit jinak. Na netu je spousta moznosti jak se s jinou maminkou seznamit. Facebookove skupinky atd

terien
Echt Kelišová 8373 příspěvků 28.12.17 18:24
@fiona313 píše:
@terien Tak já bych do zakladatelky neryla. Osobně si myslím, že toho má teď momentálně nad hlavu a že se potřebuje vypovídat.

Dyť at se vypovídá, ale plácat po ramenou ji nebudu. Tohle nepochopím co budu živa :zed: teď jenom vymyslet jak z toho ven dřív, než ji je.ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 18:25

Já s ním mluvím pořád. Bohužel jeho to nezajímá, jak říkám vidí jen sebe.on je živitel, tak se povyšuje a já nemám teď jinou možnost. Když ho prosím ať s námi někam jde, tak necche, protože je to strašná pakárna oblékat dvě děti a ještě se s nimi tahat :zed:.Kamarádky mám, jen ne tady, kde žiji.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29259 příspěvků 28.12.17 18:25
@Elen8 píše:
Musis myslet i na sebe. Ja jsem na materske rada, rada se o rodinu staram, ale ja jsem za to docenena a partner si toho vazi. Na Tvem miste bych dala 1-2 za tyden deti nekam pohlidat a sla cvicit, nebo se jen sama v klidu projit a rozhodne si najdi kamaradky, hned se bude zit jinak. Na netu je spousta moznosti jak se s jinou maminkou seznamit. Facebookove skupinky atd

dvě maminky budou stejně zase řešit jen to, co děti, rodina atd. Takže si duševně vůbec neodpočine, akorát si budou vzájemně plakat na rameni.Chce to volný čas pro sebe, klidně si sama zajít na výstavu, plavat atd.

murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 28.12.17 18:26

A odkud jsi? Tady třeba můžeš najít nejaiu kámošku aspoň.. jinak já bych si vybojovala čas pro sebe.. takhke by mi taky hráblo..

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29259 příspěvků 28.12.17 18:26
@Anonymní píše:
Já s ním mluvím pořád. Bohužel jeho to nezajímá, jak říkám vidí jen sebe.on je živitel, tak se povyšuje a já nemám teď jinou možnost. Když ho prosím ať s námi někam jde, tak necche, protože je to strašná pakárna oblékat dvě děti a ještě se s nimi tahat :zed:.Kamarádky mám, jen ne tady, kde žiji.

no jo, ale o čem mluvíš, jaká máte společná nedětská nerodinná témata. Co máte vlastně společného, když už jste se rozhodli spolu žít a založit rodinu.

elle21
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 28.12.17 18:27

No to je klasika, chlapi a nejenom oni si myslí že mateřská je brnkačka :mrgreen:
zkus si zařídit hlídání aspoň jednou v měsíci to by snad mohlo jít :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >