Život po 20 letech vztahu

Anonymní
29.2.20 20:41

Život po 20 letech vztahu

Zajímalo by mě, jak to vypadá v jiných rodinách po 20 letech vztahu. Jak trávíte volný čas, zda ho trávíte spolu nebo každý sám, jak vypadá běžný den u vás doma, co se manželského života týče. Někdy mám pocit, že si s manželem nemáme o čem povídat. Večery většinou trávíme já u tv a on u pc… Ráda bych zjistila, jak je to jinde. Děti máme na 1.st ZŠ

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13760
29.2.20 20:44

Jsme spolu 16 let a je to jak kdy, někdy je muž u pc a já si čtu, někdy koukáme společně na nějaký film.
Přijde večer, nají se, děti mu řeknou co bylo, pak pc, sprcha a spát.
Děti jsou ve třetí třídě. Někdy s nimi chvíli hraje minecraft někdy jim vysvětluje matiku, někdy je utahaný moc a potřebuje klid.
O víkendu jak kdy, ale je pořád s námi, sám nikam nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 20:51

Ted trosku krizicka-seslo se toho vic nez zvladneme. Taky uz se moc dobre zname a toci nas navzajem, ze dopredu zname reakci toho druheho. Navic manzel je kopie svoji matinky coz jsem driv nevidela a ja jsem cela po tatovi, ktereho zase manzel nemusi :mrgreen: takze ted je to takove vesele doma. Kazdy z nas si drzi svou pravdu a nechce ustoupit, nevim jak z toho ven… Anonym-osobni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 21:03

Jak jste na tom třeba po intimní stránce… Funguje to u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
26591
29.2.20 21:21

Jsme spolu 18 let a vše funguje na výbornou. Jako hádka sem tam tak je. Ale jinak parťáci v dobrém i zlém. Sex stále lepší. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21992
29.2.20 21:34

Jsme spolu víc jak dvacet roků. U nás je ta „výhoda“, že máme početné potomstvo, takže ten program tak nějak vyplývá z péče o rodinu. A o dům a zahradu. Večery? Jak kdy…Sex, povídání si, organizační a provozní věci, televize, počítač, knihy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 21:53

Posledních pár let bojuju s nezájmem manžela, který dává přednost telce a hrám na pc. sexuálně spolu už rok nežijeme, jsem zoufalá.

kdo má recept, sem s ním!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 22:20
@Anonymní píše:
Posledních pár let bojuju s nezájmem manžela, který dává přednost telce a hrám na pc. sexuálně spolu už rok nežijeme, jsem zoufalá.kdo má recept, sem s ním!

U nás zabralo to, že jsem se zamilovala jinde. Prostě jsem byla inventář, přišel domů a hádky, hrůza. Takže jsem s ním nespala, proč taky, když to bylo doma strašný. Pak jsem se zamilovala (když to tři roky stalo za úplné ho…)
On najednou viděl, že o mě je zájem a začal se snažit. Trvalo to dlouho, než jsem mu začala věřit, že to myslí vážně. Jo a já ač zamilovaná jsem s tím sokem nic neměla, jen to bylo platonické. Od té doby doma skvělé a sex moc fajn… Ale trvalo to

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 23:05

Nefunguje ted nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 23:08
@Anonymní píše:
U nás zabralo to, že jsem se zamilovala jinde. Prostě jsem byla inventář, přišel domů a hádky, hrůza. Takže jsem s ním nespala, proč taky, když to bylo doma strašný. Pak jsem se zamilovala (když to tři roky stalo za úplné ho…)
On najednou viděl, že o mě je zájem a začal se snažit. Trvalo to dlouho, než jsem mu začala věřit, že to myslí vážně. Jo a já ač zamilovaná jsem s tím sokem nic neměla, jen to bylo platonické. Od té doby doma skvělé a sex moc fajn… Ale trvalo to

trošku se bojím, že bych to v platonické rovině už neustála. Jsem hodně citově a sexuálně vyprahlá, ale zatím nikdo na obzoru není.

• Nahlásit
  • Citovat
231
29.2.20 23:14

Přidám ještě k těm 20 rokům rovných 8-,dá se říci že podobné jak píše výše uživatelka-jizvíková s tím že dcera je již velká, takže úkoly do školy odpadají :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
29.2.20 23:34
@Anonymní píše:
trošku se bojím, že bych to v platonické rovině už neustála. Jsem hodně citově a sexuálně vyprahlá, ale zatím nikdo na obzoru není.

Nejlepší lékem je realita…

Někde vedle je tu diskuze kde si anonymní přispěvatelky trumfují, která z nich si vybrala většího debi**

Tak si představ, že čtyři čtyři debilo*** jsou teď volní a budou hledat milenku.
Pěkně ti povypráví jaká byla bývalá, jak ty jsi perfektní…
No a teď si představ, že ty čtyři opuštěné, aby toho tvého co jsi to s ním vydržela tolik let braly.

Třeba pomůže, když něco málo změníš u sebe :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 23:43
@Josef_t píše:
Nejlepší lékem je realita…

Někde vedle je tu diskuze kde si anonymní přispěvatelky trumfují, která z nich si vybrala většího debi**

Tak si představ, že čtyři čtyři debilo*** jsou teď volní a budou hledat milenku.
Pěkně ti povypráví jaká byla bývalá, jak ty jsi perfektní…
No a teď si představ, že ty čtyři opuštěné, aby toho tvého co jsi to s ním vydržela tolik let braly.

Třeba pomůže, když něco málo změníš u sebe :jazyk:

velmi ráda si přečtu, jak bojovat proti tabletu a hraním her na pc do noci, o kterých mi manžel tvrdí, že se jedná o jeho odreagování.

• Nahlásit
  • Citovat
231
29.2.20 23:47

Zakladatelko možná raději diskuzi odklonit 8) - SEM DO TÉMATU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
29.2.20 23:56
@Anonymní píše:
velmi ráda si přečtu, jak bojovat proti tabletu a hraním her na pc do noci, o kterých mi manžel tvrdí, že se jedná o jeho odreagování.

Nejsem psycholog z manželské poradny - takže nevím.
Třeba je to jeho forma úniku, co když to od čeho se potřebuje odreagovat (schovat) není práce, ale ty?

Není to třeba tak, že víc než k parťákovi se k němu chováš jak k dalšímu dítěti (že si má umýt ruce ví i bez tebe :) ), nechceš po něm aby ti dělal náhradní kamarádku a sledoval s tebou seriály, případně odsoudil sousedku v krátké sukni.
Není to třeba tak, že jsi tak trochu - psychicky agresivnější. že by to třeba slabší povahy považovaly za psycho-týrání. On jen reaguje tak, že tě ignoruje…

Víš co tě štve, ale víš čím štveš ty jeho?

Jestli to chceš řešit, tak si neztěžuj tady, ale zeptej se jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama