Život po nevěře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stuky
Povídálka 13 příspěvků 05.03.18 10:09
Život po nevěře

Holky a maminky jdu se za Vámi vypovídat a poprosit i o Vaše životní zkušenosti ohledně nevěry.
Jsem s přítele 12 let a máme spolu 2syny (5 a 1rok ).jsem uz 5let na materske a kluky jsou opravdu čertici. Starsi vyvojova disfazie a AdHd. chodi do logopedicke skolky.
Uz delší dobu asi tak od jara 2017 uz nejsme ve vztahu uplne spokojeny a začínaly hadky a i odcizeni mezi nami spíše vázla komunikace.
Odehralo se mnoho udalosti v roce 2017,ktere nejsou jednoduche.
Na jare jsem otehotnila a byli jsme oba hodne spokojeny, ale bohuzel zijeme v jednom dobe s pritelovymi rodici, ikdyz kazdy v jednom patre.
Pritelova maminka v dubnu 2017 vazne onemocnela rakovinou a ja i pres tehotenstvi jsem ji doopatrovala doma jako bezmocneho cloveka. umrela cervenec 2017 bylo to pro celou rodinu hodne bolesti a komunikace v rodine hodne vazne. vsichni se nejak zmenili a nikdo o ni uz nechce mluvit a dum je plny smutku. V prosinci jsem porodila 2 syna, ale bohuzel z jejich strany zadna radost moc nebyla coz i chapu, ale bohuzel ten stres a okolnosti dopadli i na me a uz jsem to nedavala.cela domacnosti i dum padla jen na me bez pomoci ostatnich. pritel cele dny v praci. tchan uzavren do sebe a navic ani nema v oblibe nase deti, takze hlidani zadne a spis je na ne krici nebo si jich nevsima.
Svagrova cely rok ani neprisla a ani svemu otci nepomohla. Zivot plny slz a smutku.Tim zacali i problemy v nasem vztahu.byla jsem vycerpana a na vse uplne sama moji rodice bydli 100km a obcas pomuzou, ale uz maji vek a deti moc nezvladaji dlouho hlidat.
Na konci roku se zacala objevovat svagrova a samozrejne to mela promyslene a zacala nas obvinovat a hlavne tchana, ze ji nic nedal a o vse jsme ji my s pritelem obrali.byla radne vyplacena z domu, jeste pred smrti mamky potvrzeno pravniky. chtela po nas 2.mil ,ale ty jsme ji odmitly vyplatit a zacalo peklo.
Tchan urazen a uz s nami vubec nekomunikuje (bydlime v jednom dome).chtely jsme dum prodat a jit kazdy svou cestou coz nepripustil a jeste nam rekl, ze jsme bezcharakterni a ja jsem pro jejich rodinu vzduch.
Kazdodenni hadky a urazky, ze vsech stan.do toho synovi problemy a uz nemohu dal..jsem jak chodici mrtvola. zadna radost v zivote.
Po vanocich, ktery byly fakt nestastne prisel pritel s tim, ze mel s nekym pomer asi 3.mesice, ale nechce o me a ani o kluky prijit a chce zacit znovu.Ta milenku mu nabizi pohodovy bezdetni zivot a co mohu nabidnout ja s 2 detmi? ikdyz se rozhodl pro nas, tak mu neustale pise, ze nam to stejne klapat nebude a je to zbytecne…
To se mi zhoutil svet a nevim co dal? zustat i pres to vsechno nebo radci zacit novy zivot, ale rozbit rodinu?
Syn je na neho hodne vazan a ja ho porad miluji, ale hodne to vsechno boli a hlavne nemuzu pochopit proc radci od problemu otikal nez, aby je resit a nechal me v tom a radci se radoval jinde? myslite, ze to jde jeste odpustit a jit dal?

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6221 příspěvků 05.03.18 10:15

Trochu kontraproduktivní. Když o vás nechce přijít, nemá mít bokem poměr. Osobně nechápu, že někdo nevěru odpustí.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15351 příspěvků 05.03.18 10:20

@stuky

Já bych být tebou teď považovala za úplně nejnutnější si zjistit, jak jsem na tom majetkově. Je tam na tebe něco napsané a nebo odejdeš případně s igelitkou? Hrdá můžeš být až v té době, kdy budeš mít i s dětmi kde bydlet a co jíst. Já osobně bych s manželem promluvila a začala řešit společný odchod z toho domu. S tchánem to lepší nebude, ten tvůj už toho měl taky dost a řešil to takhle. Ten majetek vám asi štěstí nepřinese. Možná byste měli začít znovu a jinde. To vše za předpokladu, že jsi schopná odpustit. Pokud ne, začni si šetřit na odchod. Já bych tomu dala ještě šanci. Ale to asi víš nejlépe ty.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30458 příspěvků 05.03.18 10:26

Pokud si schopná odpustit, zkusila bych to, ale manželovi dala jasne podmínky- minimálně úplně utnout veškerý kontakt s milenkou, prodat dum a začít znovu, plus větší pomoc s domácnosti ať máš čas i na sebe

LaPaloma
Kecalka 447 příspěvků 05.03.18 10:31
Máš nárok na odměnu za to všechno
  • pečovala jsi o jeho matku
  • snášíš protivného tchána
  • posloucháš blbé kecy švagrové
  • odměnil Tě nevěrou
  • připustí stálé otravování od milenky

Jak to MUSÍ SKONČIT?

VAŠÍM ODCHODEM z TOHOTO DOMU. O tchána se nyní bude starat švagrová, když nepomohla předtím.
Přenes zodpovědnost na manžela, přejdou ho choutky a víc se zapojí do chodu rodiny. Jinak skončíš špatně a nepochopená.

stuky
Povídálka 13 příspěvků 05.03.18 10:32

@Kobliha51
uz pred tim jsem chtela dum prodat a odejit. Pritel ma 3/4 domu a tchan 1/4…ale nakonec s tim nesouhlasil pritel, protoze by si zavrel dvere ke svoji rodine.
Ja tam nemam nic, ale musel by me vyplatit penize, ktere jsem do domu vlozila…
Ale jsou dny kdy je vse ok a pak na ne padne depka a trapim se. Nevim jestli to casem prejde a mame jeste sanci na stastny zivot spolu..?

iiiv
Extra třída :D 10456 příspěvků 05.03.18 10:37

On by ti nevěru odpustil?

já už bych s ním být asi nemohla, už jen představa, že když bude nějaký problém on se na mě vyprdne :nevim:

Premek_Orac
Závislačka 3970 příspěvků 05.03.18 10:42

@stuky Ahoj,
no potkaly tě nepěkné věci. K rodinným vztahům se vyjadřovat nebudu, to bez znalosti více pohledů moc nejde.
Na tvou otázku - co můžeš partnerovi nabídnout, se ale odpovědět dá. Například společnou minulost. To není málo. Vzájemnou znalost. To zní ze začátku jako nevýhoda, protože už prostě není to příjemné napětí ve vztahu, ale zase víte, že s polu vzájemně dokážete žít. Jsi máma vašich dětí, o které se staráš a o které by mohl odchodem od rodiny přijít. A jistě jsou i další věci.
Zda zkusit vztah zachránit nebo ne, to musíš rozhodnout sama. A potřebuje to vždy trochu času.
Já jvidím jako klad to, že za tebou přišel a přiznal se. To bych bral jako známku toho, že s tebou chce hrát narovinu.
Hodně sil a štěstí!

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 05.03.18 10:43

@stuky šanci na šťastný život máte, oba evidentně chcete, ale ne dal tímto směrem. Musíte odejít pryč a začít znovu, kvůli rodině, kterou jste vy čtyři. Ne protivný tchán a blbá svagrova atd

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 05.03.18 10:44

Odpustit se dá skoro všechno. Bylo toho na vás moc, dá se pochopit, že hledal odreagování jinde. Ta milenka mu prostě nabídla útěk z reality a on to využil. Teď záleží, jak se k tomu postavíte a jak budete fungovat dál. Znám spoustu párů, které si tím prošli a fungují lip než dřív. Máte děti a na vztahu se vyplatí pracovat. Nejlepší je chlap, co má máslo na hlavě. ;)
Neřeš nic zkratkovitě, nech to vyhnít, třeba budeš překvapená. Ukončit to a odejít můžeš vždycky.

LaPaloma
Kecalka 447 příspěvků 05.03.18 10:50

Dům nemusíte nutně prodávat, jděte do podnájmu. Byl by problém s tchánem, kde bude bydlet. Třeba by ani na 2 byty nebylo.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 05.03.18 10:53

@stuky „Po vanocich, ktery byly fakt nestastne prisel pritel s tim, ze mel s nekym pomer asi 3.mesice, ale nechce o me a ani o kluky prijit a chce zacit znovu.Ta milenku mu nabizi pohodovy bezdetni zivot a co mohu nabidnout ja s 2 detmi? ikdyz se rozhodl pro nas, tak mu neustale pise, ze nam to stejne klapat nebude a je to zbytecne…“

Jaky bezdetny zivot? On snad bude uz vzdy otcem dvou deti.
A co jsou to za reci o tom, co mu muzes nabidnout ty s detmi? Jsou snad i jeho, ne? Nebo on se domniva, ze rozchodem je vymaze ze sveho zivota?
Mel by se dat do late a predevsim milenku razne zpacifikovat, aby ho nekontaktovala. Moznosti jak na to ma dost.

LaPaloma
Kecalka 447 příspěvků 05.03.18 10:56
@vonajebohyne píše:
@stuky „Po vanocich, ktery byly fakt nestastne prisel pritel s tim, ze mel s nekym pomer asi 3.mesice, ale nechce o me a ani o kluky prijit a chce zacit znovu.Ta milenku mu nabizi pohodovy bezdetni zivot a co mohu nabidnout ja s 2 detmi? ikdyz se rozhodl pro nas, tak mu neustale pise, ze nam to stejne klapat nebude a je to zbytecne…“Jaky bezdetny zivot? On snad bude uz vzdy otcem dvou deti.
A co jsou to za reci o tom, co mu muzes nabidnout ty s detmi? Jsou snad i jeho, ne? Nebo on se domniva, ze rozchodem je vymaze ze sveho zivota?
Mel by se dat do late a predevsim milenku razne zpacifikovat, aby ho nekontaktovala. Moznosti jak nato ma dost.

Přesně tak.
I zakladatelka si musí dát vlastní ego do latě. Dupnout si, že něco bude jednou podle ní, aby to bylo k životu. Děti mají společné a péče oně je společná.
Nestavěla bych to do pozice, že nic nenabízím.

stuky
Povídálka 13 příspěvků 05.03.18 11:16

Dekuji moc za Vase nazory a uz jsem byla u psychologa, ktery mi otevrel oci a konecne jsem si doma dupla a musi opravdu fungovat s detmi…ja konecne muzu i na kavu nebo do posilovny. Proste jeden vecer v tydnu pro sebe…ted zkousime najit nekoho na hlidani a travit i cas jen pro sebe.
S milenkou jsem mu dala ultimatum do konce mesice a pak o ni nechci slyset, ale stejne neovlivnim a nezjistim jestli s ni je v kontaktu.Do telefonu mu nepujdu to je pod moji uroven a asi uplna ztrata duvery…
Jen jsem rozhodnuta, ze pokud by jeste nekdy mel takovy umysl okamzite koncim…snad delam dobe..clovek nikdy nevi co je spavna cesta?

vonajebohyne
Echt Kelišová 8433 příspěvků 05.03.18 11:24
@stuky píše:
Dekuji moc za Vase nazory a uz jsem byla u psychologa, ktery mi otevrel oci a konecne jsem si doma dupla a musi opravdu fungovat s detmi…ja konecne muzu i na kavu nebo do posilovny. Proste jeden vecer v tydnu pro sebe…ted zkousime najit nekoho na hlidani a travit i cas jen pro sebe.
S milenkou jsem mu dala ultimatum do konce mesice a pak o ni nechci slyset, ale stejne neovlivnim a nezjistim jestli s ni je v kontaktu.Do telefonu mu nepujdu to je pod moji uroven a asi uplna ztrata duvery…
Jen jsem rozhodnuta, ze pokud by jeste nekdy mel takovy umysl okamzite koncim…snad delam dobe..clovek nikdy nevi co je spavna cesta?

To nevime nikdo. Je treba si popremyslet, jestli nam za to partner stoji, jaky byl ten vztah komplexne a myslet i na deti. Pokud tam nejsou nejake patologicke jevy a partnerstvi fungovalo, jeste jednu sanci bych tomu dala. Ale vice ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama