Život po rozchodu - stavy k zbláznění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 10:59
Život po rozchodu - stavy k zblazneni

Zdravím, je tu nějaká z Vás děvčata taktéž po rozchodu? Já zhruba měsíc a ty stavy jsou stejně špatné. Už ani nevím, kdy se mám dobře a kdy mizerně. Nejhorší jsou ta rána plná prázdnoty a také to, že se člověku nedaří odmilovat. Rady typu choď mezi lidi, něco podnikej, ty znám a držím se jich… Život je někdy fakt sakra těžký,… Všem tady přeji hezký den :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:03

Mam to stejne, rikam si, ze je to normalni stav, ktery jednou prejde, kdyz se to dostavi jen to jakoby pozoruji, mas deti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:07
@Anonymní píše:
Mam to stejne, rikam si, ze je to normalni stav, ktery jednou prejde, kdyz se to dostavi jen to jakoby pozoruji, mas deti?

Tak v tom nejsem sama :? vím, že nás je takových spousta a děti nemám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:10

Tak vidis veskery kontakt prerus, to s detmi nejde, ikdyz ho nechteji vubec videt, a proc jste se rozesli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:12

To časem přebolí…chce to kamarádky, čokoládu a hodně běhat :kytka:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 20.08.19 11:13

Mesic?? Klidek. Hlava a srdce potrebuji cas se z toho dostat. Hele ja mela dve deti a sla pryc po 14 letech, rozvadela se…trvalo 3 mesice nez jsem zvladla prestat hystericky brecet a dalsi pulrok nez jsem byla v sobry nalade neco podniknout…kazdy to ma jinak ale prestan na sebe tlacit a jen to ze sebe dostan. Pak se ulevi, nakednou ti dojde ze ke to vlastne uz dobry.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:16

Já jednou po rozchodu zhubla 10 kilo, byla to pětiletá známost. A bylo mi nanic cely rok!! Nemohla jsem jíst ani spát. Myslela jsem, že to snad nepřežiju. Ani se to nedá popsat jak hrozne to bylo.
Ale dnes je mi ten člověk úplně ukradeny, mám nejlepšího manžela na světě, krásnou holčičku. A jsem ráda, že to tak tenkrát dopadlo. Drž se a ať ti čas rychle ubíhá. Ten hojí rany nejlepe. Jsou prý 4 faze rozchodu, hodně jsem o tom četla a snazila se s tím smířit :kytka:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.08.19 11:23
@Anonymní píše:
Zdravím, je tu nějaká z Vás děvčata taktéž po rozchodu? Já zhruba měsíc a ty stavy jsou stejně špatné. Už ani nevím, kdy se mám dobře a kdy mizerně. Nejhorší jsou ta rána plná prázdnoty a také to, že se člověku nedaří odmilovat. Rady typu choď mezi lidi, něco podnikej, ty znám a držím se jich… Život je někdy fakt sakra těžký,… Všem tady přeji hezký den :kytka:

Nejsi ty náhodou ta, jejíž přítel chtěl po každé hádce rozchod? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:29
@zu.syk píše:
Nejsi ty náhodou ta, jejíž přítel chtěl po každé hádce rozchod? :think:

Nene, nejsem :) já jsem zase jiná kapitola :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:30

@Khalesi A proc jste se rozesli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:45
@Anonymní píše:
Tak vidis veskery kontakt prerus, to s detmi nejde, ikdyz ho nechteji vubec videt, a proc jste se rozesli?

A jak dlouho jsi ty od rozchodu? Poslední dobou jsme se hodně hádali a nerozuměli si. Asi každý chtěl tak nějak od toho vztahu něco jiného, jiné povahy atd,… Spíš jsme to měli řešit dříve ty problémy :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:48
@Anonymní píše:
A jak dlouho jsi ty od rozchodu? Poslední dobou jsme se hodně hádali a nerozuměli si. Asi každý chtěl tak nějak od toho vztahu něco jiného, jiné povahy atd,… Spíš jsme to měli řešit dříve ty problémy :?

Taky to bylo poslední dobou hodně o stresu mezi námi,…

MucholapkaXXL
Povídálka 24 příspěvků 20.08.19 11:55
@Anonymní píše:
Taky to bylo poslední dobou hodně o stresu mezi námi,…

A jak dlouho jste spolu byli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:59
@MucholapkaXXL píše:
A jak dlouho jste spolu byli? [/citace
1 rok
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 12:26

Děkuji děvčata! :srdce: Já mám spíše pocit, že je to čimdaltim horší než lepší. A to jsem si myslela, že to je lepší a ono ejhle ty stavy jsou jako na houpačce, ale vím, že to chce čas. Horší je, že člověk neví, co se životem dal i co sama se sebou. Asi jsem ztraceny případ :think: přijdu si jako ve snu

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama