Život s arménským mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 16:08
Život s armenskym mužem

Ahojte holky, zajímalo by mě, jestli je tady některá z vás provdana za armence a jaký s nim má zivot.?popřípadě jak se vedle něj citi, myslím jako zena nebo jako kus něčeho. Ja jsem provdana již 6 let a máme spolu dvě děti.

Reakce:
cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 11.11.18 16:16

A jak se citis? Jako clovek a zena nebo jako nicka?

jkra
Nadpozemská drbna 25161 příspěvků 11.11.18 16:18

Mam armenske pratele a ti chlapi se chovaji k zenam hezky

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 11.11.18 16:47

Nas dobry kamarad je puvodem Armenec,je to velice pohodovy chlap, k zene se chova hezky.

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 11.11.18 17:26

Ono to neni jen o narodnosti. I nekteri cesti chlapi se chovaji k zenam jako hovada :?

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 11.11.18 18:00
@Anonymní píše:
Ahojte holky, zajímalo by mě, jestli je tady některá z vás provdana za armence a jaký s nim má zivot.?popřípadě jak se vedle něj citi, myslím jako zena nebo jako kus něčeho. Ja jsem provdana již 6 let a máme spolu dvě děti.

Dobrý večer pane příslušníku. :roll:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 11.11.18 18:12

Čekám na diskuzi typu, jaký je život s fousatým mužem?

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 11.11.18 18:13

Když se takto ptáš, tak se asi dobře necítíš, že.
Tak se ho zbav.

SofieJana
Nováček 1 příspěvek 11.11.18 18:16

Ja se chtěla jen zeptat jak to funguje v ostatních rodinách češka a armenec jelikož armensky zeny jsou zvyklé na ten jejich nezajem.takze na hloupý příspěveky nejsem zvědavá.

Annabela11
Závislačka 2591 příspěvků 11.11.18 19:38

@cecetka A že jich je!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >