Život s chlapem ve vysoké pozici

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 20:55

Život s chlapem ve vysoke pozici

Ahoj holky, jsem uplne vyrizena z manzela. Jsme spolu 8let (z toho 3roky svoji). Manzel ma vysokou fuknci, dela reditele v jedne male firme a zde je kamen urazu. Kazdy den vstava ve 4, v praci kazdy den 12hod. denne, jel i dneska ve svatek. Ve vsem musi mit pravdu, komunikace mezi nami temer nulova. Kdyz je doma, chce si delat jen co chce on. Nelezi tedy na gauci, predelavame barak, tak jde vetsinou pracovat. Ale jakmile po nem chci neco jinyho, hned je ohen na strese a zacne vysilovat, ze uz nemusi delat na baraku nic…
Mame dve male deti, na ktere jsem vicemenne sama. Furt jen prace, kdyz uz ho dokopu treba na prochazku, tak jde nasranej a stejne se mnou ani s detma nemluvi…
Kdyby jsme nemeli deti, uz s nim davno nejsem.
On sam vyrustal v rodine, kde tata (tchan) jezdil domu an vikendy a nezili jako rodina…
Na jednu stranu oenize vydela, mame kde bydlet… Na druhou mame spolecne jen deti a hypoteku. Jinak kdyz jsme se poznali, nedelal tuhle praci a byl to normalni kluk… :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2367
28.10.21 20:58

No, tak to holt uděláš jako ostatní „zelené vdovy“, najdeš si milence, pošťáka, řemeslníka, souseda radši ne. Takovejch vás je :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
28.10.21 20:59

Ahoj. To je úděl vysokých postů. Asi to jiné nebude. Mám pár kamarádek se stejnou situací. Jedna to řeší milencem, druhá rozvodem, třetí neřeší nic a užívá finanční jistoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
28.10.21 21:03

Ředitel v malé firmě? Jak je ta firma velká? Pár takových ředitelů totiž znám a myslím, že je to spíš povahou. Dřív se třeba víc snažil, l nebo jsi to akorát neviděla a ty špatné vlastnosti se věkem akorát zhoršují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9944
28.10.21 21:08

Ředitel v malé firmě tedy ovšem nijak velká pozice není, to by se tedy nemusel chovat jak ředitel Zeměkoule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
28.10.21 21:11

To není funkcí, to je povahou. Kdyby byl př. prodavač, choval by se stejně.
A že jeho otec jezdil na víkendy, to znamená, že nebyly rodina? 8o
Takových chlapů je, co makaji třeba v zahraničí a jezdí na víkendy domů, př. ridiči kamionů, a nejsou rodina? :roll: :think:
Zvláštní názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33657
28.10.21 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem uplne vyrizena z manzela. Jsme spolu 8let (z toho 3roky svoji). Manzel ma vysokou fuknci, dela reditele v jedne male firme a zde je kamen urazu. Kazdy den vstava ve 4, v praci kazdy den 12hod. denne, jel i dneska ve svatek. Ve vsem musi mit pravdu, komunikace mezi nami temer nulova. Kdyz je doma, chce si delat jen co chce on. Nelezi tedy na gauci, predelavame barak, tak jde vetsinou pracovat. Ale jakmile po nem chci neco jinyho, hned je ohen na strese a zacne vysilovat, ze uz nemusi delat na baraku nic…
Mame dve male deti, na ktere jsem vicemenne sama. Furt jen prace, kdyz uz ho dokopu treba na prochazku, tak jde nasranej a stejne se mnou ani s detma nemluvi…
Kdyby jsme nemeli deti, uz s nim davno nejsem.
On sam vyrustal v rodine, kde tata (tchan) jezdil domu an vikendy a nezili jako rodina…
Na jednu stranu oenize vydela, mame kde bydlet… Na druhou mame spolecne jen deti a hypoteku. Jinak kdyz jsme se poznali, nedelal tuhle praci a byl to normalni kluk… :?

Tohle nebude tím, že je „ředitelem“, to je prostě typem chlapa.

Byl by stejně nesnesitelný a sebestředný i kdyby byl třeba pokrývač.
Jsou pokrývači, co se vymluví na všechno možné, jen aby nemuseli být doma, stejně jako Tvůj slavný ředitel.

A kdoví, jak to bude s jeho prac. dobou, jestli tam v kanceláři nehraje raději pc hry, nedivila bych se tomu.
A může mít i ženskou a na práci se vymlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
28.10.21 21:14

Myslím si, že je to povahou nebo vzorem z rodiny. Manažeři ve firmách, kde jsem pracovala (obvykle nadnárodní firmy), si uměli práci rozvrhnout a neznám nikoho, kdo musel makat nonstop 12 hodin denne včetně svátku. Na lidi, co byli v práci dpo běžný pracovní době, se spíš pohlizelo jako na lidi, co si neumí rozvrhnout práci. Něco jiného jsou nárazová období, kdy je toho hodně.
Otázka je, jestli ten současnej standard nutné potřebujete nebo jemu nebude líp na na míň placený pozici, kdy bude mít víc času na vás jako rodinu i pro sebe. Třeba až dostavit barák.
Druhá vec je, jak vypadá vás vztah celkové a jestli on tam není, protože s tebou není k výdrženi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 21:18

Já mám taky doma ředitele a v dost věcech je to podobné :lol: v práci od nevidím do nevidím, dovolená zrušená, protože audit a když jsem navrhla, ze by si ten týden mohl vzít někdy teď, tak reporty a předaudit :roll: dovolenou v létě měl nejdelší tři dny. Prochazka s rodinou mi přijde ze je opruz největší, zato kamarádi musí přijet a to si on užije. Pokaždé se tam zřídí jak pes a pak cely týden po práci leží v posteli a skuhra, jak je mu zle. A s detma nepomůže tím pádem už vůbec. Já mám děti porad a často i o víkendu, protože akce a kámoši, taky už mě to začíná stvat. Občas tam jedu taky, ale stejně ty děti jsou hlavně na mne. Kdybychom aspoň měli i něco spolu, ale to ho vždy musím takřka přinutit, abychom něco podnikli jako rodina.

Jojo, doma taky pracuje, maká i na zahradě i vevnitř. Penize přinese, ale někdy je dost skudlivy, teď mi dost vyčetl, ze jsem vyhodila dvacet let starý ulomeny venkovní teploměr, který měl na okne, a ze bude zbytečně kupovat novej :think:

• Citovat
  • Nahlásit
23682
28.10.21 21:20

To není pozicí, ale povahou. Znám spoustu lidí ve vysokých pozicích. Kdo chce čas na rodinu, tak ho má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
28.10.21 21:43

Hm, reditel :think: a neumi si to zaridit, aby mel cas na rodinu. To uz je v dnesni dobe tezce mimo.
Pocitala bych s nejhorsim a zacala zarizovat zivot na vlastnich nohach. Prace, vzdelani, samostatnost deti, pecovat o sebe, finance bokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
28.10.21 21:46
@KarolOV píše:
Ahoj. To je úděl vysokých postů.

Kdepak. Je to i úděl řemeslníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15880
28.10.21 21:46

Tak alimenty by mohly byt slusny a z prodeje baraku taky neco bude.
To je asi posledni sance, aby se probral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2498
28.10.21 21:47
@divine woman píše:
To není pozicí, ale povahou. Znám spoustu lidí ve vysokých pozicích. Kdo chce čas na rodinu, tak ho má.

Přesně tak. Je to závislé spíš na výchově a povaze. Tihle popisovaní jsou v podstatě asociálové. Sobci, špatně vychovaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
28.10.21 21:48

@Zeoli Ona to zakladatelka spis myslela tak, ze vikendovy otec neni soucasti bezneho chodu rodiny. Neresi provozni problemy, proste chodi domu jen za tim „peknym“ v lepsim pripade. V tom horsim obchazi o vikendu kamose a lezi na gauci u fotbalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat