Život s hloupějším mužem

Anonymní
16.7.13 22:20

Život s hloupějším mužem

Žijete některá s hloupějším mužem, než jste vy? Jaké to je, dá se to vydržet? Dá se žít s mužem, který je téměř dokonalý partner, až na to, že mu to moc nepálí (nemá moc vysoké IQ a jeho názory jsou na úrovni nevzdělaného člověka), takže si člověk připadá jako učitel a žák, mentálně vám neimponuje (i když charakterem třeba ano), každá hádka je stres, protože se s ním dá těžko domluvit (hádá se s vámi třeba do krve, i když nechápe, o čem je řeč, nebo neví, o čem vůbec mluví… třeba o ekonomice, politice, historii, o kterých nic neví, zatímco vy máte titul a zkušenosti…) a musíte ho kontrolovat u složitějších činností, protože nedůvěřujete jeho selskému rozumu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24598
16.7.13 22:22

Nic mě do toho není ale proč žiješ s člověkem kterého si takhle ponížila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
16.7.13 22:23
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
1307
16.7.13 22:24

Dle mého takovýto vztah nemá dlouhého trvání :(
dříve nebo později je odsouzen k zániku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
16.7.13 22:25

Vadi mi lidi, co nemaji vseobecny rozhled a s nikym takovym bych si nikdy nezacala…

• Nahlásit
  • Citovat
69308
16.7.13 22:25

Tedy, možná má nízké IQ, ale kdo jsi ty?
Jinak ne, nemohla bych žít s někým, o kom bych si myslela jen polovinu toho, co ty o něm, to by mě zajímalo, v čem je jinak ideální partner. Dobře uklízí a je dobrý v posteli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10657
16.7.13 22:26

No tak hlavně mít ten titul :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544

Podle me to neni ani vztah :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Popisuješ to tak, ze spis nez tebe zacinam litovat jeho..
To, ze ma nekdo titul a ma zkusenosti, neznamena, ze te udela stastnym…
Respektuj ho takoveho, jaky je. Proc s nim jinak jsi? Urcite je v necem dobry a ty zas v necem jinem. Jestli se na nej divas skrz prsty, tak budete brzy trpet oba..
omlouvam se za anonym, nechce, aby si znami cetli vse, co kde napisu… diky za pochopeni

• Nahlásit
  • Citovat
8071
16.7.13 22:27

Měla jsem kdysi kolegyni, škaredou, tlustou a protivnou. Měla manžela, pohledného a sympatického. Hluboce jím pohrdala, protože byl jen vyučený, kdežto ona měla VŠ. Nechápu, proč si ho teda brala. Přitom on nebyl žádný primitiv, zajímal se o východní filozofie a tak. Takže spíš nechápu, proč si vzal on ji, když o něm tak smýšlela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
16.7.13 22:27

@terinka4444 minimálně ředitelka zeměkoule :lol:

@Honzuovka no jistě, bez titulu to nejde 8)

• Nahlásit
  • Citovat
10657
16.7.13 22:29

Tak buďto si s ním rozumíš a nebo ne, ne? Mě to přijde celkem jasné, podle toho, co jsi napsala, že si nerozumíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22835
16.7.13 22:29

Nebyla bych schopná žít s člověkem, o kterém bych si myslela to, co ty si myslíš o partnerovi… 8o
Když se oprostím od toho, jak je to od tebe hnusné, tak pro mě je dokonalý partner takový, který je se mnou na jedné vlně /případně v kompromisu/, pokud ti tvůj chlap připadá jako hlupák a neschopa, tak nemůže být dokonalý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10075
16.7.13 22:30

@Honzuovka titul je nejduležitější :mrgreen: bez něj ani ránu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
16.7.13 22:30

8o 8o 8o 8o ježiši chudák chlap