Život s jedním partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lennis94
Povídálka 50 příspěvků 10.11.14 18:59
život s jedním partnerem

Zdravím ženy :)
mám takový dotaz, ohledně manželství :) najdou se zde některé, které se provdali defakto za svého prvního přítele? (se kterým byl první sex, dlouhodobý vztah)…jestli vám to klape, bez nevěr, bez problému (vážných)…? Jsme s přítelem 3 roky, a ano, uvažujem do budoucna, svatba, rodina aj. Ale nedávno z něho vylezlo to, že přece jen ho někdy napadne jaké by to bylo s někým jiným, že by bral i jiné zkušenosti…neřikám že mě to někdy nenapadne, ale jak si člověk vlastně muže být jistý, že by pak v manželství neudělal přešlap… :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 19:11

Mám muže ktereho jsem ta první…je o devet a pul roku mladsi ;)

mexxx
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 10.11.14 19:12

@Lennis94
ahoj, když ti to takhle řekl, že by bral i jiné zkušenosti, tak bych řekla, že dřív nebo později ho to bude lákat čím dál víc :nevim: toť můj názor

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 10.11.14 19:14

Jistotu nikdy nemas. Kolik je vam let? Cim bude s tebou dele, tim bude chut zkusit neco jineho narustat, kdyz uz ted o om mluvi… Pokud si te chce vzit, mel by vedet, ze chce jenom tebe…

blumen
Hvězda diskuse 46895 příspěvků 10.11.14 19:14

@Lennis94 ja mam prvniho chlapa uz 10 let a menit nehodlam :-) on uz zkusenosti mel, tak ja jsem v klidu, ale on se boji o me :mrgreen: kdyz Ti to rika takhle, tak by to ve me moc duvery nebudilo

Turante
Závislačka 2777 příspěvků 10.11.14 19:15

@Lennis94 Jsme s mužem 11 let, byli jsme svoji první. Myslím, že zatím snad dobrý :-) Sem tam se něco najde, ale to asi všude. Ovšem pokud ti tohle řekl chlap, že by chtěl vyzkoušet něco jiného, tak tedy nevím no. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 19:22

Mám kamarádku, s přítele spolu byli od 16ti let. V 29 se chlap pobláznil a mel ulet s jinou.. rozešli se asi na půl roku. Zjistil ze s kamaradkou mu je lip.. maji dítě, vzali se a čekaji druhé.. Bylo to o tom že si taky nezkusil jinou a měl „touhy“ zkusit :think:
Podle mě je to o povaze..nekdo by si měl projít určitými zkušenostmi, vyzkouset jine… Nekdo opravdu nic jiného nehledá..

Starej Pardal
Kecalka 274 příspěvků 10.11.14 19:24
@Lennis94 píše: …neřikám že mě to někdy nenapadne, ale jak si člověk vlastně muže být jistý…

nektere napady jsou lepsi, jine o něco horsi, ale jistotu nemuzes mit nikdy…
za sebe a za Pardalku po 33 letech - jde to a stoji to za to…

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 19:27

Mam manzela, ktery je muj prvni a jsme spolu dvacet let. Ja jsem jeho druha partnerka, te prvni dal kopacky, kvuli nevere.
Doted jsme si oba verni, samozrejme, ze tech dvacet let nebyla stale idylka, byly i krize, ale muze rict, ze porad to mezi nama hodne jiskri.

Sidbhi
Stálice 97 příspěvků 10.11.14 19:27

Moje sestra je od 14ti let se svym prvnim pritelem do dnes. Je ji 23let. Funguje jim to skvele a moje teta si brala strejdu tak ze se nechavala splnoletnit. Byla jeho prvni i on jeji prvni. Jsou spolu pres 30let a maji 3 deti takze urcite takove vztahy existuji. Myslim ale ze uz jen to ze ho to napadlo neni moc dobry protoze pokud je clovek spokojenej nema asi duvod z toho utikat - soudim podle sebe. :think:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 19:29
@merde píše:
Mam manzela, ktery je muj prvni a jsme spolu dvacet let. Ja jsem jeho druha partnerka, te prvni dal kopacky, kvuli nevere.
Doted jsme si oba verni, samozrejme, ze tech dvacet let nebyla stale idylka, byly i krize, ale muze rict, ze porad to mezi nama hodne jiskri.
:potlesk: :palec:
missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 19:30

11 let spolu, můj první (já tehdy 18), jeho druhá známost (on tehdy 19). Já nikdy nezaváhala, on jednou po 4 letech. Máme 2 děti, zatím to vypadá dobře:)))

Lennis94
Povídálka 50 příspěvků 10.11.14 19:37

No právě, ve mě to moc taky nevzbudilo duvěry do budoucna a přitom má víc uletů, zkušeností s jinýma víc než já, kromě mě měl v 16ti půl roku holku se kterou nespal a ona ho pak podvedla, tak mi řiká že když ví jaké to je, tak by mi to neudělal…až do svých 22 let s nikým nespal, panic, potkal mě 18ti letou a bylo no :mrgreen:…když jsme k tomuto tematu došli, narovinu jsem se zeptala jak často ho to napadá a do očí jsem mu to řekla jestli často, tak to nemá cenu že by to udělal, začal mě ujiš'ťovat že ho to napadlo jen párkrát, tak nvm :) zároveň mi říká že žádnou jinou nechce, že je spokojen jak kotě a jiné lichotky, ale tím mi vyrazil dech…proto jsem chtěla vubec vědět jestli na tomto světě muže být dlouhé šťastné manželství, protože co se týče mého okolí, je to bída…dokonce mě napadlo, to snad i ukončit a nechat ho a ať si uvědomí co teda chce…ale podle mě je na to ještě brzo, na to že nemáme nějaké velké problémy :nevim:

Lennis94
Povídálka 50 příspěvků 10.11.14 19:40

Jsem ráda, že vubec reagujete :) prostě mě to jen napadlo, chtěla jsem slyšet jiné názory, zkušenosti…pop­řípadě napady jak mu to vymazat z palice :lol:

Hřiběnka
Extra třída :D 14033 příspěvků 10.11.14 19:40

Manžel je můj první partner, brali jsme se po šesti letech vztahu. On přede mnou zkušenosti měl. Nemám s tím, že je můj první-jediný partner, žádný problém. Netvrdím, že mě nikdy nenapadlo, jaké by to s někým jiným, ale nemám chuť to zkoušet ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >