Život s vojákem z povolání - diskuze 2019

57
12.12.19 17:43

Život s vojákem z povolání - diskuze 2019

Ahoj,

ráda bych tu oživila diskuzi na téma Život s vojákem z povolání.

Jste spokojené ve vztahu? Jak zvládáte odloučení, když je partner/manžel na cvičení nebo misi? Jaký máte názor na jejich ozdravné 2 týdenní pobyty? :D :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.12.19 17:51

Za mě. Mám partnera 8 let. Od střední je voják, čili něco přes 20 let. Kromě asi 2 měsíčního školení, tak žádné odloučení nebylo. Na misi byl než jsem se poznali. Pracovní doba normální, jako někde v úřadě, volné víkendy… Cvičení mají na den, o pracovní dobu. No provlemo.

Logicticky útvar

• Citovat
  • Nahlásit
11659
12.12.19 17:52

Moje segra zije s vojakem, ale sama je taky vojak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:04

@ Anonymní - logistika má pouze jednodenní cvičení? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:05

@Lekninka91 - tak to je ideální vztah bych řekla, nemají si co vyčítat :lol: Jsou i spolu na útvaru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.12.19 18:05

Ja mam manzela vojaka, jsme spolu 2,5 roku. Uz jsme si prosli pulrocni misi a spoustu cviceni, kurzu a podobne. Bohuzel pracovni dobu ma hodne nepravidelnou.
Nekdy je to narocne, ale urcite se to da zvladnout. Hodne mi pomaha, ze opravdu vim, ze se na nej mohu spolehnout, a ze se mi snazi hodne venovat kdyz jsme spolu :) stoji mi za to vsechno, snazime se o dite, i kdyz ted jsem po revizi po zamlklem tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 18:22

@Lusianes Ano. Nezažila jsem víc dnů. A to je na útvaru co se známe. Je na důstojnické pozici, možná to bude tím.

• Citovat
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:24

@Beruska253 - kdy jste si prošli misí? V jaké fázi vztahu to bylo? Jak to myslíš pracovní dobu nepravidelnou?

Úplně s Tebou souhlasím, že to za to stojí. My se na sebe vždy strašně těšíme a když se dlouho nevidíme, tak mi pak věnuje všechen svůj čas a nehne se ode mě.

Po zamlklém těhotenství? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:26

@Anonymní - aha, je to možné, že to je díky pozici. Kde slouží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 18:32

@Lusianes Nevím, jestli je to tím. Ale pochybuji, byl tři roky na letišti ve Kbelích a tam neměli žádná cvičení.

Kde slouží opět teď zmiňovat nebudu, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
613
12.12.19 18:41

Manžel cca 20 let voják, z toho byl 9měsícu v Kuvajtu a 6 měsíců v Bosně, nebo kam se to jezdilo. Asi tak tři roky jezdil na víkendy, později šel blíž k domovu to měl tak sedm služeb do měsíce po 25 hod, teď má normální prac. dobu. Akorát musí v lednu na 3 měsíční kurs do Vyškova. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:43

@Anonymní - aha, no Kbely prý fungují trochu jinak. V pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 18:45

Kamarád je voják neustále pryč i dva měsíce, ale na mise nejezdí

• Citovat
  • Nahlásit
21
12.12.19 18:46
@Lusianes píše:
@Beruska253 - kdy jste si prošli misí? V jaké fázi vztahu to bylo? Jak to myslíš pracovní dobu nepravidelnou?

Úplně s Tebou souhlasím, že to za to stojí. My se na sebe vždy strašně těšíme a když se dlouho nevidíme, tak mi pak věnuje všechen svůj čas a nehne se ode mě.

Po zamlklém těhotenství? :nevim:

Tenkrat odjel po 10 mesicich vztahu, ale v podsate od zacatku jsem vedela, ze pojede, takze jsem vedela do ceho jdu ;)
S tou pracovni dobou to ma tak, ze az v pondeli zjisti jaka bude ten dany tyden pracovni doba :zed:
Po svatbe se nam podarilo brzy otehotnet, ale bohuzel to skoncilo v 10. tydnu zamlklym :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
12.12.19 18:47

@Luska wow, no slušný. Jak jste to zvládali, když byl na misi? To vidění se pouze o víkendu je taky dost těžké. Máme něco podobného. Služby špatné nejsou, zrovna dneska sedím doma sama a přítel ji má, vrátí se až ráno. Díky tomu, ale bude mít volno zítra :dance:

Jaký kurs? 3 měsíce?? To by měl ale jezdit na víkendy domů ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat