Reklama

Život se starším mužem o 19 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 11:27
život se starším mužem o 19 let

Ahoj holky,
nemám si o tomhle s kým promluvit, nevím, nedokážu o tomhle mluvit s mými kamarádkami nebo rodinou, jsem v tomhle dost uzavřená, ani nevím proč :zed:
Mám přítele o 19let staršího, mě je 25, jsme spolu 6 rokem, on nikdy ženatý nebyl, ani děti nemá, měl dřív dost „rušný“ život :lol:
Do toho se snažíme už 5let o miminko, časem jsme zjistili že mám neprůchodné vejcovody a musíme na umělé oplodnění, stále se nám nedaří :,( byli jsme na 2pokusech a máme jít na 3, ale máme chvíli pauzu, kvůli psychice a hlavně si pořizujeme nové bydlení, takže nás čeká rekonstrukce.
Není to tak že bych si chtěla stěžovat, je nám spolu tak nějak dobře, ale občas je to dost náročné a ten věk mezi námi jde znát, myslím tím např. poučování co a jak mám dělat, vím že on je vyzrálejší a víc tomu rozumím, ale už několikrát jsem mu říkala že se v těch situacích pak cítím jak jeho dcera a ne partnerka! Nebo když s ním jedu v autě a já řídím, tak to je úplná katastrofa, když jsme někde na oslavě a dá si pár piv, tak se pak v tom autě neudrží a začne mě kybicovat, samozřejmě se pohádáme, protože si to nenechám líbit! A co se týče zábavy, nikdy jsem nebyla bůh ví jaký pařmen, ale občas nějaká diskotéka nebo akce, to jsem šla. Ale prostě jak je starší, tak nikam moc nechce a popravdě ani já s ním nikam nechci, on je bavič to jo, ale prostě má zažité své diskotéky z 90 let a teď je doba úplně jiná, takže nastávají situace kdy se za něho stydím :oops: nevím co mám dělat, tím že se nám zatím nedaří miminko, tak se chci aspoň trochu bavit, ale je mi blbý jít bez něho a s ním taky nechci. No prostě je to vztah hezký, ale občas dost náročný.
Zajímalo by mě, jestli jste tu nějaké které máte starší muže, jak to probíhá u Vás? jaký máte spolu vztah? Anonymitu snad pochopíte :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Fassatka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 13.02.17 11:36

Snažíš se o miminko 5 let a stydíš se za něj…?? Nějak Ti nerozumím.

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 13.02.17 11:39

@Fassatka to stydění mě taky zarazilo…

já mám manžela o 14 let staršího a nikdy jsem se za něj nestyděla. Nemám problém jít pařit bez něj, stejně jako on beze mě a stejně tak chodíme společně. Když jsme spolu začínali v mých 23 letech, tak jsem si občas taky připadala spíš jako dcera než partnerka, teď v mých 35 letech už je to pryč :mavam: ale já v těch 23 byla fakt tele mladý.

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:39

@Fassatka ale nestydím se za něj takhle, jezdíme spolu kempovat, výlety, chodíme i na akce. Ale když se trochu napije tak on je prostě zaseklý ve svým mládí a lidi se smějí, protože je úplně jiná doba, například jak se vyjadřuje nebo jak tancuje, v závěru je to fakt k smíchu, takže to všechny docela pobaví, ale nakonec každý řekne že je staromódní. Nevím jak to přesně mám popsat no

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:40

Tak a už nejsem anonym :mrgreen: :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 13.02.17 11:40

Tak je asi jedno o kolik let je on starší, pokud se chceš chodit občas pobavit tak jdi, kde je psáno že musíte jen spolu?

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:42

@Jarka K a jak jste spolu dlouho? Už jsem taky byla pár krát bez něho někde pařit, ale nejdřív jsem musela odbourat jeho žárlivost, která je teda konečně pryč, chápala jsem ho, ale nedá se snášet všechno.

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 13.02.17 11:43
@Janinkamarhulka píše:
@Fassatka ale nestydím se za něj takhle, jezdíme spolu kempovat, výlety, chodíme i na akce. Ale když se trochu napije tak on je prostě zaseklý ve svým mládí a lidi se smějí, protože je úplně jiná doba, například jak se vyjadřuje nebo jak tancuje, v závěru je to fakt k smíchu, takže to všechny docela pobaví, ale nakonec každý řekne že je staromódní. Nevím jak to přesně mám popsat no

Ve 44 letech snad není tak starý aby se mu muselo okolí smát že je staromódní :nevim: to chodíte jen mezi lidi co jsou věkově k tobě?

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 13.02.17 11:45
@Janinkamarhulka píše:
@Jarka K a jak jste spolu dlouho? Už jsem taky byla pár krát bez něho někde pařit, ale nejdřív jsem musela odbourat jeho žárlivost, která je teda konečně pryč, chápala jsem ho, ale nedá se snášet všechno.

v dubnu budeme mít výročí 12 let spolu, z toho jsme 8,5 roku manželé.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 11:47

Neboj mám doma to samé. Můj také poučuje jako byl ten nej na světě :lol:. Na diskotéku by nešel protože v mládí si užil dost. V autě taky poucuje, protože on dříve jezdil. Sama jít nikam nemůžu, protože se to nehodí, aby žena šla někam sama. Prostě takový věkový rozdíl je hlavně o kompromisech. Sestra má také o hodně staršího manžela a klape jim to. Když chce jít na disco tak mu rekne, že půjde. Ano také žárlí. Co kdyby náhodou si našla mladšího. Přijde mi, že to tak má každá co je mladá a má staršího. Jestli ho miluješ a chceš s ním být, tak to chce kompromisy. Za to jsou dobří tatínci.
 2

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:48

Tady je totiž ještě jeden problém. Dříve hodně pil a i přesto jsem si sním začala, já vím, bylo mi 19let a nějak jsem nekoukala do předu. Nakonec už ani tvrdý nepije, takže jsme to tak nějak zvládli, trvalo to skoro 2 roky než se zkrotil s pitím, nepil každý den, ale každý víkend. Teď pije tak nějak 2krát do měsíce, když jsou oslavy nebo jde s kamarády na pivo, ale jakmile si dá víc jak 5 piv, tak je to úplně někdo jiný a dokáže mi říct tak hnusný věci, někdy s opije že je v poho a někdy je to peklo… Už hodně krát si říkám proč to takhle pořád držím a pak mi bleskne hlavou že každý má nějakou chybu, ale nevím jestli je to „normální“. Nechci ho hanit, nikdy mě nezmlátil nebo tak něco, ale umí být paranoidní

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:49
@Anonymní píše:
Neboj mám doma to samé. Můj také poučuje jako byl ten nej na světě :lol:. Na diskotéku by nešel protože v mládí si užil dost. V autě taky poucuje, protože on dříve jezdil. Sama jít nikam nemůžu, protože se to nehodí, aby žena šla někam sama. Prostě takový věkový rozdíl je hlavně o kompromisech. Sestra má také o hodně staršího manžela a klape jim to. Když chce jít na disco tak mu rekne, že půjde. Ano také žárlí. Co kdyby náhodou si našla mladšího. Přijde mi, že to tak má každá co je mladá a má staršího. Jestli ho miluješ a chceš s ním být, tak to chce kompromisy. Za to jsou dobří tatínci.
2

hezky jsi to napsala a ano asi je to o lidech.

Janinkamarhulka
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.02.17 11:52

Zase na druhou stranu, když to teď čtu a píšu, tak si uvědomuji, že se (až na to miminko) máme dobře, když se kouknu tak 5let dozadu, tak jsme byli úplně nikde jinde, měli jsme nějaké dluhy, on bojoval s tím aby moc nepil a pak mi nenadával a žili jsme úplně jinak než teď. Musím říct že za těch 6let jsme toho dost dokázali, cestovali a zařídili. No asi jsem to potřebovala si to napsat nebo co…

Fazulina
Závislačka 3338 příspěvků 13.02.17 11:53

Můj muž je stejně starý jako já a v autě mě kibicuje taky. A doma občas taky, dávám dost důrazně najevo, že jsem parterka a ne jeho dítě nebo zaměstnanec:-), tak sklapne, ale občas o prostě neudrží:-). Věkem to nebude. Je nám oběma 41.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 11:54

Mně doma poučoval můj bývalý manžel, náš věkový rozdíl je 3 roky. Takže to nebude věkovým rozdílem, ale tím, že prostě všechno ví, všechno zná, všude byl 2× a od všeho má klíče. :cert:

Nevím, jestli máš za potřebí být s mužem o tolik starším, který Ti otravuje život :nevim:. A ještě když čtu o tom alkoholu :roll:. Paranoik je taky výborná diagnóza :?. Ale je to Tvoje volba :palec:.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama