Životní chyba + stagnace s životem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 12:52
Životní chyba + stagnace s životem

Dobrý den, jsem na tom až tak špatně že se obrácím tady na Vás. Udělal jsm životní chybu. Nuže k věci. Je mi 22 let a byl jsem s přítelkyní 3 roky. (Během toho jse mse sní 1× rozešel po 2 letech ale po měsíci jsem za ní přišel dali jsme to do kupy). Osudový byl rok 2018.Zničil Edit admin: vulgarity jsem vše co jsem mohl. Nevážil jsem si mojí úžasné krásné, ambiziozni holky která tady byla vždy pro mě. Hledal jsem chyby ve vztahu lale přitom chyba byla ve mě. Po prvním neúspěchu na VŠ jsem začal více hulit.. až přehnaně moc.. byl jsem neustále zklamaný s životem, negativní, neměl jsem ambice nic.. takhle to šlo celý rok 2018 a dostal jsem se do styku s špatnými lidmi kteří mi říkali ať se rozejdu apod. v Červnu jsem odjel do Anglie pracovat na 2 měsíce.. přítelkyní jsem to řekl 5 dní do odjezdu… Byla dost zklamaná… A po příjezdu jsme se rozešli. Resp. já se sní rozešel… 9 měsíc 10 měsíc a 11 měsíc jsem pořád přemítal jeslti to byla chyba nebo ne… ale 12 měsíc jsem se rozhodl že ano, byal to kurevská chyba.. vyměnit někoho koho jsem miloval, za úžíváni si, za kalení na akcích apod.. to jsem nebyl já.. to mě jen změnil můj pohled na svět a tráva. Straně mě to mrzí.. ve 12. měsíci jsem za ní ano musím říct že dolízal :( řekl jsem ji že ji chci zpátky, že jí miluji.. uvědomil jsem si chyby.. ale ona řekla že teď to nejde, že mám jít dál… Zkoušel jsem to skoro celý Prosinec.. ale 25.12. jsem ji viděl naposledy kdy mi řekla že nš vlak už ujel.. nikdy jsme se ve vztahu nehádali, byla prostě boží baba… nevážil jsem si jí. Nevím co mi poradíte.. nebo vůbec proč sem píšu. Ale asi se chci zeptat.. jestli věříte na to, že by to za X měsíců, let šlo dát zpět dohromady. Bohužel je sama a nabalují jí kluci. A předtím toho 25.12. Jsem se jí zeptal proč ot nejde apod. říká že se nedá vést osudem a že teď ji jsou sympatičtí 2 jiní kluci.. jeden je trošku více milionář (ale na to jí znám moc dobře ona není na prachy… ale znáte to, citím se takhle malinký) a druhý je o prostě o rok mladší. Lituji toho, bolí mě to… je to vlastně od září už 4 měsíce.. ale já se přes to nedokážu přenést.. Prosinec byl nejhorší měsíc kdy jsem pořád jen brečel a i myšlenky na sbevraždu tam byli, protože jsem já byl na 200% ten viník co kazil náš vztah… teď Leden 2019 to prostě se snažím nějak brát.. a asi 1× za 5 dní se mi spustí slzy… Chci aby viděla jak jsem se změnil.. Strašně rád chci doufat v to že se to jednou stane a potkáme se náhodou.. ale upnout se na to nemůžu :( protože tím tuplem mi vesmír nepomůže. CO si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 12:53
Doplněk

Po 1. neúspěchu s Vš stále studuji a zrovna jsem v druháku. Nespokojený jsem byl proto, protože jsme stagnoval se svým životem, vůbec se neposouval.. a tohle byl ten problém v našém vzttahu… a já to házel na vztah, že problém proč jsem nespokojený je tne že jsem sní.. . Problém byl v tom že nebyl šťastný ze sebe…
Edit admin: vulgarity

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13076 příspěvků 13.01.19 12:55
@Zelenevino25 píše:
Dobrý den, jsem na tom až tak špatně že se obrácím tady na Vás. Udělal jsm životní chybu. Nuže k věci. Je mi 22 let a byl jsem s přítelkyní 3 roky. (Během toho jse mse sní 1× rozešel po 2 letech ale po měsíci jsem za ní přišel dali jsme to do kupy). Osudový byl rok 2018. Posral jsem vše co jsem mohl. Nevážil jsem si mojí úžasné krásné, ambiziozni holky která tady byla vždy pro mě. Hledal jsem chyby ve vztahu lale přitom chyba byla ve mě. Po prvním neúspěchu na VŠ jsem začal více hulit.. až přehnaně moc.. byl jsem neustále zklamaný s životem, negativní, neměl jsem ambice nic.. takhle to šlo celý rok 2018 a dostal jsem se do styku s špatnými lidmi kteří mi říkali ať se rozejdu apod. v Červnu jsem odjel do Anglie pracovat na 2 měsíce.. přítelkyní jsem to řekl 5 dní do odjezdu… Byla dost zklamaná… A po příjezdu jsme se rozešli. Resp. já se sní rozešel… 9 měsíc 10 měsíc a 11 měsíc jsem pořád přemítal jeslti to byla chyba nebo ne… ale 12 měsíc jsem se rozhodl že ano, byal to kurevská chyba.. vyměnit někoho koho jsem miloval, za úžíváni si, za kalení na akcích apod.. to jsem nebyl já.. to mě jen změnil můj pohled na svět a tráva. Straně mě to mrzí.. ve 12. měsíci jsem za ní ano musím říct že dolízal :( řekl jsem ji že ji chci zpátky, že jí miluji.. uvědomil jsem si chyby.. ale ona řekla že teď to nejde, že mám jít dál… Zkoušel jsem to skoro celý Prosinec.. ale 25.12. jsem ji viděl naposledy kdy mi řekla že nš vlak už ujel.. nikdy jsme se ve vztahu nehádali, byla prostě boží baba… nevážil jsem si jí. Nevím co mi poradíte.. nebo vůbec proč sem píšu. Ale asi se chci zeptat.. jestli věříte na to, že by to za X měsíců, let šlo dát zpět dohromady. Bohužel je sama a nabalují jí kluci. A předtím toho 25.12. Jsem se jí zeptal proč ot nejde apod. říká že se nedá vést osudem a že teď ji jsou sympatičtí 2 jiní kluci.. jeden je trošku více milionář (ale na to jí znám moc dobře ona není na prachy… ale znáte to, citím se takhle malinký) a druhý je o prostě o rok mladší. Lituji toho, bolí mě to… je to vlastně od září už 4 měsíce.. ale já se přes to nedokážu přenést.. Prosinec byl nejhorší měsíc kdy jsem pořád jen brečel a i myšlenky na sbevraždu tam byli, protože jsem já byl na 200% ten viník co kazil náš vztah… teď Leden 2019 to prostě se snažím nějak brát.. a asi 1× za 5 dní se mi spustí slzy… Chci aby viděla jak jsem se změnil.. Strašně rád chci doufat v to že se to jednou stane a potkáme se náhodou.. ale upnout se na to nemůžu :( protože tím tuplem mi vesmír nepomůže. CO si o tom myslíte?

Huliče trávy bych nechtěla ani za nic. Pochop, že jste se rozešli.

Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 13:00

Už to nedělám, byla to chyba.. utíkal jsem stím před problémy a až co jsem spadl na hubu jsme pochopil priority a důležitost života… Našel jsem si práci, více se věnuji škole , a snažím se.. snažím se tak, jak jsem se měl snažit ve vztahu. :(

Příspěvek upraven 13.01.19 v 13:01

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5806 příspěvků 13.01.19 13:00

Ne- nechce tě. A jen proto, že tobě došlo, že si se choval velmi idiotsky, se nedá očekávat že ona se vyrovnala s tím, čím ji váš vztah ubližoval, že ti odpustila a že by se chtěla vracet.

Je potřeba se smířit s tím, že si to posral, uzavřít tu kapitolu a zkusit fungovat jinak, převzít zodpovědnost za sebe sama a stát se takovým mužem, kterým chceš být. Pro sebe samotného a pro případnou další ženu.

Té minulé dej svobodu a odpusť ji, že tě zpátky nechce. A odpusť i sobě svoje chyby - pokud se z nich poučíš a základní návyky prostě změníš.

Chyby jsou základní součást života. Nejde se jim vyhnout. Blbé je, pokud je člověk furt dokolečka opakuje.

Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 13:04

Byl to náš první vztah… Přečetl jsem si snad všechny články na netu ohledně rozchodu, návrat k ex apod. Ale je mi jasné že lásku nejde takhle pochopit přes internet. Posral jsem to, ano nekustečně moc. Ale přeci doufat.. že až mě uvidí za X let že by opravdu možná mohla prolítnout znovu jiskra.. to mi přeci nemůžete vzít ne? :( Ale vím že se na to upínat nemůžu

arinecka
Kelišová 5492 příspěvků 13.01.19 13:06

@Zelenevino25 Čas zpět vrátit nejde, ona už je jinde, tak ti nezbyde nic jiného než to respektovat :nevim: Dost si jí ubližoval, tak se nemůžeš divit že ti řekla to co ti řekla. Nech jí být, časem to přebolí, život jde dál.

ka2ka
Extra třída :D 13421 příspěvků 13.01.19 13:10

no ani se nedivím že se rozešla, šanci ti už jednou dala a ty stejně fetuješ tak co by ze vztahu s tebou měla?
musíš začít znova

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5806 příspěvků 13.01.19 13:10
@Zelenevino25 píše:
Byl to náš první vztah… Přečetl jsem si snad všechny články na netu ohledně rozchodu, návrat k ex apod. Ale je mi jasné že lásku nejde takhle pochopit přes internet. Posral jsem to, ano nekustečně moc. Ale přeci doufat.. že až mě uvidí za X let že by opravdu možná mohla prolítnout znovu jiskra.. to mi přeci nemůžete vzít ne? :( Ale vím že se na to upínat nemůžu

Jo - tyhle fantazie jsou běžné. Ale jsou strašně nebezpečné. Když ten vztah v sobě neukončíš, když neodpustíš sobě i jí - tak se ti může někde v hlavě vytvořit nereálná, fantazijní představa „dokonalé partnerky“.

A s touhle fantazijní partnerkou pak budeš srovnávat všechny další. Protože tahle fantazie bude bránit tomu, aby ses do nějaké skutečné ženské znovu zamiloval a znovu riskoval bolest z rozchodu. Takže budeš celou tu dobu nešťastný a frustrovaný, že to není vono, že to není jako „dávno ztracený ráj“ a že ta skutečná partnerka prostě nemůže konkurovat vymyšlené princezně.

A to je stav, do kterého se prostě nechceš dostat.

Respektive úplně nejhorší by bylo, kdyby si měl vzadu v hlavě onu vymyšlenou princeznu a skutečně by ses za pár let dal znovu dohromady s jejím skutečným předobrazem - tedy tvou bývalou slečnou. Protože i vona by nedosahovala kvalit té fantazijní. Navíc tedy za pár let bude úplně jiná, než je teďka.

Jestli ti dělá dobře číst naučné články - tak tady je kniha o rozchodech.

https://uloz.to/!4bUfMySigrhW/kli­mes-jeronym-partneri-a-rozchody-epub

Staworowski
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 13:23

Vzhledem k tomu jak ses k ní choval a že jsi se s ní ty 2× rozešel, by musela být úplně blbá aby tě teď vzala zpět. A dle toho jak o ní píšeš, předpokládám že není a tudíž tě už zpět nevezme. Hod to za hlavu a nech ji jít....... Ty sám musís jít dál a vzít si z toho ponaučení. Zaměr se na sebe, dodělej si školu, seber se a začni se chovat jinak. Možná za těch X let až se znovu potkáte, bude z toho zase láska jako trám. Znám takové případy........ A budu ti držet pěsti :srdce:

Janli
Kelišová 6789 příspěvků 13.01.19 13:23

Proč si vy chlapi pořád myslíte, že se můžete k ženské chovat jako k onuci a ona se k vám po prvním náznaku zlepšení vrátí? Ta holka má sebeůctu a zdravý rozum a já jí fandím! Kéž by takový byly všechny. Smiř se se stavem věci a nech ji být. Za chyby se platí!

Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 13:24

Máte pravdu, a toho se bojím že to takhle opravdu bude.
Je to přesně jak píšete, fetovat… prostě jsem moc hulil trávu… jediná jediná chybička co té holce můžu prostě asi vytknout byla.. že vždy mi řekla „Dělej si co chceš“ nikdy semnou nešla do sporu… Ale to už je prostě minulost. Nevím jak se z toho dostat, pořád na ní myslím pořád doufám v to že by jsme jednou znovu mohli být spolu.. Ale prvně musím být šťastný sám se sebou, musím být jiný člověk.

Zelenevino25
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 13:28

Je to jak píšete, já byl ten skrat ve vztahu… a musím zamakat jen a jen na sobě aby to vůbec mohlo vyjít. Aspoň si zvednout tu 0,0000000001% šanci. Neksutečně jsem to posral , a tu svou princeznu už neziskám.. nebo určitě ji nezískám teď v průběhu tohohle roku. Ona hloupá není a nikdy nebyla, v 18 letech byla rozumově asi na 30 letech ale za to můžou její okolnosti. Miluji tu holku, a je mi líto že jsem tohle vše musel poznat až tehdy.. co jsem udělal tuhle vyjebanou chybu. Ikdyž jsem ji opouštěl tak jsem ji miloval… Prostě tohle bude chyba které se nikdy nezbavím.. A jak píšete, odpusť si stalo se… není to tak jednoduché nevím jak si mám odpustit.. že jsem stratil něco, co měl jen málokdo.. pravou lásku . Děkuji za důvěru že by to mohlo někdy vyjít p. Staworowski :) Naděje umírá poslední.

Janli
Kelišová 6789 příspěvků 13.01.19 13:35

Nejdřív se chováš jako úplnej trotl a teď je z tebe patetická ufňukaná troska. Co má té holce na tobě imponovat? Zkus se pro změnu chovat jako chlap.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5806 příspěvků 13.01.19 13:35
@Zelenevino25 píše:
Je to jak píšete, já byl ten skrat ve vztahu… a musím zamakat jen a jen na sobě aby to vůbec mohlo vyjít. Aspoň si zvednout tu 0,0000000001% šanci. Neksutečně jsem to posral , a tu svou princeznu už neziskám.. nebo určitě ji nezískám teď v průběhu tohohle roku. Ona hloupá není a nikdy nebyla, v 18 letech byla rozumově asi na 30 letech ale za to můžou její okolnosti. Miluji tu holku, a je mi líto že jsem tohle vše musel poznat až tehdy.. co jsem udělal tuhle vyjebanou chybu. Ikdyž jsem ji opouštěl tak jsem ji miloval… Prostě tohle bude chyba které se nikdy nezbavím.. A jak píšete, odpusť si stalo se… není to tak jednoduché nevím jak si mám odpustit.. že jsem stratil něco, co měl jen málokdo.. pravou lásku . Děkuji za důvěru že by to mohlo někdy vyjít p. Staworowski :) Naděje umírá poslední.

Láska je to, co zůstane mezi dvouma lidma, když jsou dlouhodově spolu a vyprchá zamilování. A nebo se to tam taky vůbec objevit nemusí.

To to cítíš teď je pocit viny a křivdy a někde si vytváříš nějakou tu fantazijní princeznu. To není „milovat“ - to je egobranný mechanismus. Pokud se na to budeš upínat, tak si v psychice, která není úplně srovnaná uděláš ještě větší bordel.

Jasně že teď v sobě máš strašlivý emocionální zmatek a ještě pár měsíců vydrží. Zejmona pokud se zvládneš netlumit trávou či alkoholem. Ale je potřeba to brát jako zmatek a přežít ho a počkat, až najdeš sám sebe - bez těch emocionálních poryvů. Pak má smysl řešit to, jestli se skutečně chceš upínat na falešnou naději a nebo jestli sobě i jí odpustíš a půjdeš dál.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >