Životní styl s miminkem, co na to říkáte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 12:02
Životní styl s miminkem, co na to říkáte

Anonym - není mi to příjemné o tom povídat, ale chci slyšet názor, pokud bude mít někdo negativní řeči, tak prosím ne tak surově. :roll:

Jsem na mateřské a jsem zvyklá na hodně spánku, mnohdy se za to strašně stydím, ale nějak si nemohu pomoct. Mám 3 měsíční holčičku, momentálně je docela spinkací, a tak neumím fungovat jako jiné maminky, co jsou od rána na nohou… Malá vstává kolem půl 6, dám jí mlíčko a zas usne :oops: takže si s ní pak pospím do dalšího krmení, cca do půl 10 (pije 170 ml) a tehdy pak vstávám a snídám a dělám jídlo/oběd, které není přesně ve 12..kdo by měl hlad, když se snída v půl 11. :oops: zajímá mě, jestli jste to tak taky měli a schvalujete to? :roll: prosím neukamenujte mě :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 444 příspěvků 17.05.19 12:05

Kazda matka ať si to dělá jak chce :) Ale trošku si zvykej, že Už pak spinkaci třeba tolik nebude :)

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 17.05.19 12:05

Odpočívej a spi, co hrdlo ráčí. Nikomu do toho nic není. Dělej to podle sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 12:06

Já jsem krkavčí matka celou dobu, i teď dítě vstane v 6 ráno, dám mu jídlo, utřu zadek a spím do 9, je mu 6, umí číst, psát, počítat… kdo a kdy ho to naučil to fakt nevím :mrgreen:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 17.05.19 12:06

Pokud to není spánek na úkor malé, partnera nebo domácnosti, tak na tom nevidím absolutně nic špatného. Vstávání v půl desáté není žádná hrůza a že nemáš ve dvanáct oběd? Taky nemíváme.

Terapeutka
Povídálka 43 příspěvků 17.05.19 12:07

Jaké si to uděláš, takové to máš :) Já jsem měla taky spací děti, když v noci 1× zakňouraly, tak jsem myslela, že jsou nemocné :oops: Hlavně taky nemusí to trvat věčně, takže spi a užívej, dokud můžeš :kytka:

1mila2
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 17.05.19 12:07

Ja bych to tak taky delala, kdyby okolnosti dovolily :lol:
S prvnim jsem si myslela, ze to delat nesmim, takze jsem vstavala v 5-6 a pak cely den litala. U druheho uz bych si klidne polezela, ale to mi to ditko nedovolilo. No a u tretiho uz je to uplne u haji :lol:

Ja ti zavidim :kytka:

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 17.05.19 12:07

Odpočívej, dokud to jde. Spokojená máma mívá spokojené dítě.

Hobitka
Kelišová 5326 příspěvků 17.05.19 12:07

S prvnim ditetem - proc ne :nevim:. Ja mam tri deti nespinkaci, tak leda zavidim, uzivej si to, ono to takhle dlouho nevydrzi :mrgreen:.

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 17.05.19 12:07

Jak si to uděláš je čistě tvoje věc. Kdyby bylo na mě spím i dva dny v kuse :lol: bohužel malá s tím nesouhlasí. V noci mi spí krásně, přes den minimálně. Proto kolikrát ani nevarim, mám navareno na více dní nebo mi někdo jídlo přiveze, s ní se vůbec nic nedá udělat. Sama nevydrží. Ale mám jen ji a manžela. Nemusím řešit vaření pro druhé dítě apod. A je mi srdečně jedno kdo si co myslí. Když jsem unavená přes den lehnu si i s malou. Což je i jediný způsob jak spí aspoň hodinu.

Rachelkaaa
Stálice 73 příspěvků 17.05.19 12:08

Miminku se bude často měnit režim a brzy tohle třeba nebude platit. Takže bych asi řekla, užij si to dokud to jde :P :D

hadraplanka
Kecalka 344 příspěvků 17.05.19 12:10
@Anonymní píše:
Anonym - není mi to příjemné o tom povídat, ale chci slyšet názor, pokud bude mít někdo negativní řeči, tak prosím ne tak surově. :roll:Jsem na mateřské a jsem zvyklá na hodně spánku, mnohdy se za to strašně stydím, ale nějak si nemohu pomoct. Mám 3 měsíční holčičku, momentálně je docela spinkací, a tak neumím fungovat jako jiné maminky, co jsou od rána na nohou… Malá vstává kolem půl 6, dám jí mlíčko a zas usne :oops: takže si s ní pak pospím do dalšího krmení, cca do půl 10 (pije 170 ml) a tehdy pak vstávám a snídám a dělám jídlo/oběd, které není přesně ve 12..kdo by měl hlad, když se snída v půl 11. :oops: zajímá mě, jestli jste to tak taky měli a schvalujete to? :roll: prosím neukamenujte mě :roll:

A co? Pokud vám to tak vyhovuje. Dítě potřebuje především spokojené rodiče. Užívej pohody, dokud se dá.

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 17.05.19 12:12

Ahoj já jsem to měla podobne když měla. Moje malá kolem těch při měsíců. Měla jsem náročné těhotenství kdy jsem zvracela denně i 12× byla jsem s tím i ve špitále. Pak těžkej porod. No síla. Začátky jsem jen prolezela s malou v posteli a kojila. Časem se to zlepsovalo, tedka má malá skoro 10 měsíců, leze staví se u nábytku a najde na zemi i ten nejmenší drobeček a hnedka jo chce sníst takže jak usne v kočárku jdu uklízet podlahy a chystat jídlo. Je akční a už mě moc odpočinku neodpreje ale je s ní uz větší sranda. Takže já tě neodsuzuji dělej jak to vyhovuje tobě. Jinak malá krásně papa příkrmy takže už pár měsíců máme režim kdy máme snídani po probuzení vstává kolem sedmé hodiny a já s ní když spíme ve společné posteli. Svaca kolem půl desáté desáté jak kdy někdy si dá nekdy ne oběd polem 12-12:30. Pak procházka tu máme i dopol pokud je pěkně a vyloženě neprší. Ve tři zase svačina. Hrajeme si a pak kolem 6te večeře okoupat a spinkat. Ale vyplynulo to úplně samo a to jsme také spavaly spolu ve třech měsících do 11 :lol:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 17.05.19 12:12

Závist tobě, zakladatelko :mrgreen: užívej si to, není to žádná ostuda :palec:

Annabela11
Závislačka 3653 příspěvků 17.05.19 12:15
@Anonymní píše:
Anonym - není mi to příjemné o tom povídat, ale chci slyšet názor, pokud bude mít někdo negativní řeči, tak prosím ne tak surově. :roll:Jsem na mateřské a jsem zvyklá na hodně spánku, mnohdy se za to strašně stydím, ale nějak si nemohu pomoct. Mám 3 měsíční holčičku, momentálně je docela spinkací, a tak neumím fungovat jako jiné maminky, co jsou od rána na nohou… Malá vstává kolem půl 6, dám jí mlíčko a zas usne :oops: takže si s ní pak pospím do dalšího krmení, cca do půl 10 (pije 170 ml) a tehdy pak vstávám a snídám a dělám jídlo/oběd, které není přesně ve 12..kdo by měl hlad, když se snída v půl 11. :oops: zajímá mě, jestli jste to tak taky měli a schvalujete to? :roll: prosím neukamenujte mě :roll:

Rada bych to taky tak mela bohuzel jsem mela smůlu na velice nespave děti…jen spi může se to totiz otočit a dcera ti nebude spat tak jako teď

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama