Živý chat s odbornicí: Online nakupování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamila Rohlik.cz
Povídálka 11 příspěvků 11.04.19 12:17
Živý chat s odbornicí: Online nakupování

Milé maminky,

jmenuji se Kamila a ráda bych si s vámi popovídala o online nakupování potravin, drogérie apod. Využíváte ho?

V Rohliku se snažíme, aby pro vás byl nákup co nejpohodlnější. A koho jiného se zeptat, jestli vám u nás něco nechybí, než právě našich zákaznic. Je nějaké zboží, které v našem sortimentu postrádáte?
Ještě zmíním dětský klub Rohlíček – využíváte jeho výhod?

Ráda vám odpovím na všechno, co vás ohledně nakupování na Rohlik.cz zajímá.

Jsem tu pro vás dnes od 13:00 do 18:00 hodin.

Za celý tým Rohliku přeji krásný den :kytka:

Kamila

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
carsa
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 11.04.19 12:22

Panebože, to už i na na nakupování máme odborníky?

Popokatepetla
Závislačka 3305 příspěvků 11.04.19 12:27

K nám rohlik nejezdí :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 11.04.19 12:30

No já tam nakupuji tak jednou týdně, ale myslím, ze naklikat věci do košíku zvládne každý - viz třeba můj starý děda, který si kvůli tomu pořídil noťas.

EMicina
Závislačka 4870 příspěvků 11.04.19 12:33

O „Rohlíku“ jsem od jedné paní slyšela jen chválu. Rohlík jim vytrhl trn z paty v době pracovních neschopností obou po autonehodě. A nakupují přes Rohlík stále.
Můj dotaz je - do jak velkých obcí nebo do jaké vzdálenosti od „center, skladů“ Rohlík jezdí?

LindaPraha
Neúnavná pisatelka 15231 příspěvků 11.04.19 12:35

@Kamila Rohlik.cz o klubu Rohlicek nevim a ani mi nefunguje odkaz :(

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 11.04.19 12:38

@Kamila Rohlik.cz Dobrý den,
pravidelně u vás dělám,,velké" nákupy na víkendy, na svátky apod.
Co vysoce oceňuji jsou příjemní lidé, kteří nákupy doručují. Co se zboží týká, občas mě trochu zamrzí krátká doba trvanlivosti (u masa), méně často pak třeba stav ovoce nebo zeleniny. Není to na reklamaci, které prý vyřizujete skvěle (zkušenost kamarádky), ale sám bych si třeba takové víno, okurku, papriku nevybral.
Co se mi líbí je zařazení menších producentů, třeba u zmíněného masa, uzenin a poměrně široký sortiment.
Co mi možná chybí (vlastně to možná nabízíte, jen mě to,,netrklo") jsou třeba květiny, produkty Gran Moravia (srotiment jejich značkových prodejen), nebo třeba,,komplety na recept," tedy balení, ve kterém by byl recept, a vše na něj potřebné (maso, bylinky, příloha např.)
Obecně pak musím ocenit Vašeho pana Čupra, protože byl v oboru doručování potravin průkopníkem, drží velmi dobrou kvalitu a stále se snaží inovovat přístup tak, aby celou službu zlepšil.
A že zaměstnává agenturní pracovníky? Kdo ne… Kuře odnaproti z Bavorova by mohlo vyprávět…

Extra třída :D 14352 příspěvků 11.04.19 12:39

@Premek_Orac květiny mají, ty si zrovna nechávám vozit často ;)

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 11.04.19 12:48

@Tichošlápek Ha pravda.

Kamila Rohlik.cz
Povídálka 11 příspěvků 11.04.19 13:21

@Tichošlápek Moc Vás zdravím, jsem moc ráda, že Vám můžeme naší službu nabídnout :-) Máme i mnoho zákazníků, kteří si takto jednoduše nákup naklikat nemohou, třeba ze zdravotních důvodů. Proto pro tyto zákazníky nabízíme i možnost telefonních objednávek s naší milou slečnou Veronikou a klub „Bez barier“, díky kterému nabízíme pro seniory a ZTP/TP dopravu zdarma pro některé termíny.

Extra třída :D 14352 příspěvků 11.04.19 13:23

@Kamila Rohlik.cz ten klub pro seniory mi nějak unikl, to by zrovna děda určitě využil. Díky za tip

Kamila Rohlik.cz
Povídálka 11 příspěvků 11.04.19 13:26

@EMicina Krásné dopoledne přeji, v současné době rozvážíme po Praze, Brně a jejich okolí, Plzeň, Hradec Králové a Pardubice, Liberec a Jablonec nad Nisou, Olomouc a Vyškov.

Hezký den Kamila

ka2ka
Extra třída :D 14938 příspěvků 11.04.19 13:32

@Kamila Rohlik.cz bude to okolí rozšiřovat? Popřípadě do kolika km?

Kamila Rohlik.cz
Povídálka 11 příspěvků 11.04.19 13:34

@LindaPraha Krásný den, odkazy by Vám měly již fungovat :-). Klub Rohlíček je klub plný výhod pro nastávající rodiče a rodiče s dětmi do 12 let. Když se do něj zadarmo zaregistrujete, budete mít dopravu zdarma a další skvělé výhody. Navíc máme nově i Instagram: klubrohlicek, kde najdete soutěže, akční produkty, články a další skvělé tipy pro nastávající maminky i rodiče s dětmi. :-)

Hezký den, Kamila

Kamila Rohlik.cz
Povídálka 11 příspěvků 11.04.19 13:37

@Tichošlápek :) Veškeré informace o klubu a jeho výhodách naleznete zde na našich webových stránkách https://www.rohlik.cz/…k-bez-barier.
Pro registraci do klubu zavolejte na naší zákaznickou péči :-)

Hezký den Kamila

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama