Živý sen o duchovi se jménem

Anonymní
16.7.19 00:33

Živý nen o duchovi se jménem

Řekla bych, že je ideální čas na toto téma (začala jsem jej psát přesně o půlnoci)

Na dnešek se mi zdál velmi živý sen. S jakousi kamarádkou, kterou jsem znala jen v tom snu, jsme přišli k ní domů. V obýváku se jí pověsila bunda sama na věšák. Koukám nevěřícně, co se to děje. Říká: „to je dobrý, to je Pája. Nemusíš se bát.“ Pája sundal i mou bundu a pověsil ji. Strach jsem necítila. Začala jsem vtipkovat, jestli by mi dal pusu na tvář a nastavila ji. Fyzicky jsem ucítila na tváři jemný příjemný pocit, který se nedá slovy popsat.

A pak jsem ho uviděla. Přede mnou stál vyšší pohledný kluk, dlouhé tmavé vlasy hodně pod lopatky, v culíku, zajímavě modré oči, na sobě džíny a triko. Nezmizel. Viděla jsem ho už pořád. Normálně jsme komunikovali.

Říkám kamarádce: „hele, já ho vidím.“ A ona: „no, vidíš to. Já ho jen cítím. Jsem médium a tyhle věci vždycky cítím.“

Ptala jsem se ducha, jestli teď uvidím i další duchy, „věci“ a entity. A on, že jo. Z toho, že uvidím věci, které jiní nevidí, jsem tak úplně dobrý pocit neměla. Na druhou stranu jsem cítila zvědavost.

Z toho snu jsem celkově měla positivní dojmy. Probudila jsem se svěží po 5 hodinách spánku (běžně potřebuji 8 hodin), a celý den mi to leží v hlavě. Netuším, co mi tento sen má dát.

Mívám totiž občas sny, které se splní. Samozřejmě ne všechny. Mohla bych o tom vyprávět.

Prosím, zachovat anonym. Je to pro mě osobní téma.

Jak to máte se sny, duchy, atd. vy?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
446
16.7.19 00:38

Živé sny ano, které jsou mnohdy i nepříjemné, ale žádní duchové.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
16.7.19 01:11

Uprimne to zni jako dobry napad na knizku/povidku :D ale kdyz to vezmu, ten sen ti muze neco rict, sice se v tom nevyznam, ale napada me ze bys treba mohla toho dotycneho potkat v realite :D nebo jestli se ti stane nejaka ducharska zalezitost? tezko rict, treba to byl jen obycejny sen :D

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama