Žízeň, může to být těhotenství?

290
27.3.21 23:35

žízeň může to být těhotenství?

Ahoj holky chtěla bych se zeptat cca třetí den mám bolesti prsou na stranách strašně bolí ani podprsenku si vzít nemohu a dneska mám od rána strašnou žízeň piju ale za cca 5 minut mám zase sucho v puse.
A večer mi přišli bolesti vaječníků.
Ms už měla dorazit 24.3 ale stále se nedostavila
V plodních dnech jsem spala s manželem hned teď první den a pak poslední myslite že by se to mohlo chytnout?
Těhotenský test si budu dělat v pondělí lékárny jsou u nás zavřené děkuji moc za každou odpověď a prosím normální odpovědi děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
27.3.21 23:41

@Sovička 00
Zizen bych nespojovala s tehotenstvim, ale jinak to mozne samozrejme je, kdyz jste meli sex behem plodnych dnu a ms se nedostavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
28.3.21 00:11

Udelej test a uvidíš, tady ti odpověď nikdo nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 03:18

Jestli máš žízeň, tak gratuluju :potlesk: :dance: jsme určitě všichni rádi, že u toho můžeme být virtuálně s Tebou :kytka:
A pokud souložíš bez gumy, tak jo, můžeš být těhotná a nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
28.3.21 08:38

Mam zizen i hlad mohou to byt dvojcata? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9003
28.3.21 08:41

Holka vim, že se asi usilovně snažíte, ale nesleduj se tak nebo se z toho za chvíli zblaznis. Testu si kup víc do zasoby. Držím palce ať je to konečně tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35080
28.3.21 08:48

Holky nestraste mě! Má žízeň jak trám, já nechci být těhotná! V mých letech! Asi se půjdu napít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
28.3.21 08:51
@inkakřivák píše:
Holky nestraste mě! Má žízeň jak trám, já nechci být těhotná! V mých letech! Asi se půjdu napít.

Vidim to na trojcata, minimalne. :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35080
28.3.21 09:09

@DandátkoP Už jsem klidná, byla jsem se napít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35080
28.3.21 09:20

@JOHNDENVER A co ty davy žíznivých chlapů, co se teď budou vymlouvat, že jsou tehotni, ne obézní. Hodně z nich vypadá, že brzo porodí slona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
28.3.21 10:28

@lachtanice86 udělám ale musím čekat do pondělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
28.3.21 16:30

Jestli k tomu mas po ranu i hlad, ani bych se s testem neobtezovala a objednavala vybavicku. :zed:
Promin, ale tohle uz fakt hranici s normálnosti. Kdykoliv mas sex bez ochrany, muzes otehotnet. Zbytek tech blabolu o ukrutne bolesti prsou, vajecniku a neutuchajici zizni z toho prosim te vynech, pak by ty testy totiz ani nebyly treba. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
28.3.21 17:22

Ten nadpis mě pobavil :lol:

„Spadla mi řasa do oka. Když jsem jí vyndala, myslela jsem na dítě. Můžu být těhotná?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35080
28.3.21 17:44

@Villanelle Docela by mne zajímalo, proč by v případě těhotenství bolely vaječníky, o žízni ani nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
29.3.21 02:11
@inkakřivák píše:
@Villanelle Docela by mne zajímalo, proč by v případě těhotenství bolely vaječníky, o žízni ani nemluvím.

Ja uz nevim, ale pravda je, ze ta zizen je aspon originalni. Uz ani nespocitam, kolik jizlivejch příspěvků na tema ‚mela jsem ms, negativni testy, ale ukrutne me bolej prsa, jsem tehotna?‘, jsem smazala pro pripad, ze by to ti Indove s karmou a reinkarnaci trefili. O vsech tech holkach, co maji tyden do ms, ale priznaku vic, nez jine stihnou za cele těhotenství, ani nemluve.
A zakladatelko, takova neutisitelna zizen muze byt mimojine priznakem cukrovky, pokud si ma unavena mysl dobre pamatuje. Takze kdyby neprestavala, zajdi si s tim k praktikovi… at teda jen nerypu a vyjdu z toho karmicky neutralne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat